Jump to content

2009.07.08. *SKC, Beograd* C Y N I C


Recommended Posts

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma pusti ti vi sta prica Eldomar... on pisnuo u gace na Skorpione i ko zna sta video ... :))hahhaha

 

 

nesto osecam da je frubi ekstraprofitirao sve gorepomenute, i da se sad pravi englez :)

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, stigli su malopre su smesteni u hotel , presrecni su sto su ponovo ovde , spremili su oba albuma da sviraju Sean mi potvrdio i usmeno.... tako da bice sutra veselje :))hehhehe....

 

Tooo mi reci! :rockdevil: Iskreno, plasio sam se ovoga, tj. da ce i nama da daju neku kracu 9opesmnu listu, ali oba cela - hihihihihijeaaaa!

 

Losa vest- nema hoodie-a samo majce :( . Pitah Paula sto nema hudija on kaze pa leto je pa samo majce imamo :)hahahhhaha... :)) kralj !

 

A diskovi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moze fotoaparat da se ponese? Video sam pre negde obavestenje, mislim na Legacy Promotion forumu, da je dozvoljeno nositi male digitalce do 10MP (moj je samo 4MP). Ako moze da ponesem i snimim nesto za uspomenu, a ako bas ne, da se ne natezem sa obezbedjenjem.

 

I ako moze cena majica i CDova, kolka ce biti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bi za info o fotoaparatima. Ovde pise da moze, al da li ce obezbedjenje da pravi nekih problema ako se ponese?

 

mislim da ne bi trebalo da ti prave problem.

 

ja se secam da su mi jednom pretresali ranac, videli aparat, i pustili me, tako da ne bi trebalo biti frke

 

prosli put sam opusteno uneo sto se vidi iz prilozenog

 

http://www.yumetal.net/forum/index.php?sho...t&p=1946941

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo kupih kartu. Videh ispred SKC-a Malone i Tymona . Da su se malo duze zadrzali , slikao bi se ali nema veze valjda ce posle certa izaci da se slikaju sa fanovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo kupih kartu. Videh ispred SKC-a Malone i Tymona . Da su se malo duze zadrzali , slikao bi se ali nema veze valjda ce posle certa izaci da se slikaju sa fanovima.

 

odakle malone? zar ne svira onaj zeinhorst uzivo, a malone samo u studiju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te jebem ja malo i sam da pevam to nesholakshemye swama om i to a :) ?:)

 

 

Nego, stigli su malopre su smesteni u hotel , presrecni su sto su ponovo ovde , spremili su oba albuma da sviraju Sean mi potvrdio i usmeno.... tako da bice sutra veselje :))hehhehe....

 

Losa vest- nema hoodie-a samo majce :( . Pitah Paula sto nema hudija on kaze pa leto je pa samo majce imamo :)hahahhhaha... :)) kralj !

 

JOS MALO PA EKSTAZA ! :)HAHAHA

PA to je mantra za prosperitet men to ne treba da pevas ja imam 130 hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...