Jump to content

2009.07.08. *SKC, Beograd* C Y N I C


Recommended Posts

Ljudi odvalise!!!

Opasna svirka!!!Za razliku od Amona Amath-a ,koji mi je bio dosadan za medalju, ovi su pokazali kako se pravi atmosfera!!!

 

 

VAzno je da sam Rajnerta naucio da kaze : " IZES MI MUDA" hahahahahahhaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To je dosla kosmicka majka da pomogne u dizanju :da:

 

Jos ne verujem sta doziveh sinoc, i ne verujem da mi je bilo bolje nego prvi put, a tada je bilo fantasticno. Sama atmosfera u publici je sinoc bila bas zivlja nego prvi put pre svega, plus je bend uzivao, moglo je da se oseti, maltene kol'ko i mi.

 

Ako nekom treba setlista (a i da vide ovi sto su propustili, sta su propustili :]):

 

Nunc Fluens

The Space For This

Evolutionary Sleeper

Celestial Voyage

Uroboric Forms

Textures

Adam's Murmur

The Unknown Guest

I'm But A Wave To...

The Eagle Nature

Sentiment

King Of Those Who Know

Integral Birth

Veil Of Maya

Nunc Stans

How Could I

Share this post


Link to post
Share on other sites

^

 

lazo kako si uploadovao? meni pravi neki problem kad hocu da uploadujem, prijavljuje mi youtube error neki, do sada sam bez problema uploadovao snimke? jel pravio i tebi problem?

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) . Nastavak price na Vencu je da je smarao koga god je stigao, i unosio se ljudima u lice. Cak je smarao i taksistu, nije mu dao da zatvori vrata od taksija jedno 5 minuta :)

 

Mada, tad vise nije bilo ni zabavno :zuba:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh,stvarno odličan koncert,iako nisam neki fan i odskora ih slušam ono je stvarno bilo za pamćenje.

Jebeš Exit šugavi,pre bih opet Cynic gledao! :D

Identično kod mene. Od nedavno ih slusam, ali ono prikazano sinoć je dovoljno da mi postanu jedan od omiljenih bendova.

I kul su momci ovako,izblejaše ispred skc-a posle,dosta pričali sa fanovima,Pol se baš otvorio.:) I hodao na rukama. :D

dsc00302small.jpg

Edited by Andrija Smith

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, hvala Uruk_Hai za slike! Nadam se da ćeš sledeći put imati vremena za ono pivo. :D

e jbg stvarno mi je zao sto nisam ostao, jer sam hteo da prozborim koju sa Paulom a i zbog piva, ali ortaci su me cekali ispred, kukali kako ce kisa, i bili pissed off pa sam zurio, jbg vidimo se na nekom od narednih koncerata ;)

 

 

cas joge na koncertu je bio totalno kul btw, sad sam se toga setio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki lik mu je vršipovao podlakticu i on kaže nešto kao: "It comes from playing guitar a lot... Yeah, and doing handstands" i lik mu kaže: "can you do a handstand for us?" :)

 

Da ne ispadnem gej - ispricao sam mu kako mi je ortak skrenuo paznju na proslom certu na tu podlakticu i kako ni 2 godine kasnije ne mogu da ga zajebem, iako sam vezbao malo, inspirisan :bigblue: . Prezajebana podlaktica!

Edited by Marko, Mon_a[MOR]e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kmeeee, ja ih slabo slusala ali kada vidim ovoliko harizme, srece i zadovoljstva dodje mi da zaplaceeeeeeeeeeem :'(

Bas bedak,na sledeci moram ici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

CCCYYYNNNIIICCC

Koncert je bio savrsen!!! Siguran sam i najbolji do sada, za mene! A po njihovoj reakciji o nama fanovima - cini mi se da im se Srbija odsad nalazi kao obavezna stanica na svakoj sledecoj turneji.

 

Evo i od mene nekih slika:

 

img0003dfq.th.jpg img0005q.th.jpg img0007q.th.jpg img0009att.th.jpg

 

img0014pkl.th.jpg img0015m.th.jpg img0018z.th.jpg img0019v.th.jpg

 

EDIT: Cekam da neko napise neki post, pa da postavim jos 5 slika koje imam.

Edited by AllSeeingEye

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...