Jump to content

2009.07.08. *SKC, Beograd* C Y N I C


Recommended Posts

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sadist je odlichan bend, ali su se pokvarili teshko sa Nu metalom tamo negde oko 2000e(samo sto Sadistov album iz 2007e nisam poslusao). No, Above the light kultan album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Karte verovatno nece moci da se naruce preko neta, jer nemamo vise zivaca da se cimamo sa postama itd.itd.

 

jbg.

 

znace se sve za par dana...

:pivopije:

 

da ste pametni,pa da unajmite neku pićku jebozovnu da vam reklamira prodaju karata i ovako i preko interneta,pa da ide po klubovima deli flajere vrcka guzom,pući usne, tipa ''mmmmm kanibali u beogradu'',pa zatalmbasa guzom,a oni kazu: daJ PET karti!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predgrupa sa kojom se pregovara je Italijanski Sadist , e sad sta ce biti tu ne znam... proverite o kakvom se bendu radi :

http://www.myspace.com/sadistribe

 

mislim da je savrsena predgrupa za Cynic, samo opet nista jos nije potvrdjeno.

 

 

Toooo, SADIST!!! :rockdevil: Realno, nisam ih pustao sto godina, ali valjani tehnical death samo tako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bi sigurno,al jbg nemam novca (crko mi mob simens,komp mi je P3...planiro sam to da kupim) jebote moj drug je ladnjaka kupio karte za acdc one od 9000din boli ga kurac,ja vamo tamo kukam,al ako me usere neki poso za raspust, ove fenomenalne muzičare moram da gledam uživo . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znali se, otprilike :confused: , kad mozemo da ocekujemo da ce karte biti pustene u promet. Ovih dana, skoro svaki dan, refresujem prvu i poslednju stranicu u iscekivanju novosti. Da makar znam kolko narednih dana mogu da iskuliram :opusteno: sa refresovanjem.

 

Gledam sad ove SADIST, vidi se da su tehnicki uvezbani, ali su mi muzicki nekako plitki, malo. Nista neobicno sto do sada vec nisam cuo. Cini mi se da sto sam stariji, to sam nekako zahteviniji, da bi me neka grupa koju prvi put cujem impresionirala.

Edited by AllSeeingEye

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...