Jump to content

Svarog


Ајлин

Recommended Posts

Sta bi na kraju sa Balkan Horror Opera snimkom sto je neko od clanova sa foruma trebao da prebaci u avi format?

ako mislis na onaj moj post, ja imam sano Necrophobiju sa BHO, tj moj najbolji ortak, ali mu je taj disk u cacku, pa moram da ga podsetim da donese. i najverovatnije ce me mrzeti da uploadujem, pa cu kontaktirati nekog sa foruma(voivoda najverovatnije) da mu prosledim dvd taj pa nek ga on uploaduje ;)

 

inace ne bi lose bilo da se posebna tema otvori, ja mislim da je svaki bend koji je nastupao na BHO dobio snimak svog nastupa, tako da treba iscimati clanove bendova ;)

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

na facebooku ima fan stranica zenskog benda PMS odakle je ova fotka....clanovi Svaroga i PMS-a...

http://photos-a.ak.f...338_1152580.jpg

 

Odakle ovo iskopa... vrh.. PMS-a se sećam, uz Jelenu iz Dead Ideas bile su "lady force" :haha: tadašnje metal-hc scene. Ni njih nemam na snimku nigde, gre'ota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tombbo...:)

Imam kasetu, ziva je naravno, podseti me za koji dan kada se budem vratio gajbezi da to odradim ( a pogledacu tada i za multicoloured minds od Di )

 

Pogresi covek. :D

Zeljno iscekujem taj DI i sken omota.

@Uruk, dogovricemo se jedared oko primoredaje tog snimka.

@Karanke, hah vidi postavio si moj sken omota koji sam arhivirao na discogs, bueno.

P.S. Mislim da bi bilo bolje da se otvori posebna tema za Overdose i PMS. Kada smo kod ovih potonjih u kontaktu sam sa bubnjarkom i vec neko vreme je vijam da mi napise biografiju, trebalo bi da uploaduje spot i live nastup benda, uskoro nadam se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:redface:

 

Taman sam mislio da kontaktiram Boska ovih dana da vidim sta je sa kratkom biografijom i omotom albuma koju mi je obecao jos pre circa mesec dana, kad eto covek me danas odusevio ovime:

 

Svarog je osnovan u novembru 1993.

Sastav: Zoran Đuroski - gitara, vokal / Milan Barković - bas / Vladimir Vilovski - bubanj / Boško Blažić - vokal

Smor - DIY izdanje na kaseti, snimljeno uživo u KST-u 5.11.1994.

U proleće 1995, bend napušta Boško, a ostali nastavljaju da rade kao trojka.

Svarog prestaje da postoji pocetkom 1996.

 

Website: www.myspace.com/rogsva

Download: http://www.mediafire.com/?1miwizzxxhv

 

Pozdrav.

 

Bosko

 

:mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_redface.gif

 

Taman sam mislio da kontaktiram Boska ovih dana da vidim sta je sa kratkom biografijom i omotom albuma koju mi je obecao jos pre circa mesec dana, kad eto covek me danas odusevio ovime:

 

 

 

icon_mrgreen.gif

 

Bosko je legenda bio i ostao. ako u free dl izdanju nema omota, sredicu to skeniracu obe strane cim budem u mogucnosti ( kaseta mi nije pri ruci )...pitaj ti Boshka za te dve pesme koje su snimili u studiju posle izlaska kasete Smor...e to nek nabaci , a ima garant i to jer je josh uvek bio clan banda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima lo-fi kvalitet, uploadovacu posle kvalitetniju stranu omota. (obe strane su skenirane)

Inace tu su i dve bonus pesme, tj. studijske verzije war is withing i p-lord boogie.

Hvala i tebi Tombbo sto si hteo da se iscimas oko skeniranja. :pivopije:

P.S. I javi mi ako nadjes onaj DI. :meshuggah:

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

otkriće!

prosto mi toplo oko srca kad vidim da je postojao ovakav bend kod nas i to još 90-ih u najgore doba, ali izgleda najbolje doba za muziku

pošto mi tadašnja scena definitivno izgleda jače od ove sada.

i evo sad mi cimer kaže da zna za njih već 15 godina i ima neke kasete, a nije se setio da mi ih pomene... pička! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@VoivodBG .. nisam mislio na te dve pesme Svaroga...to je regularno, te dve War is Within i P Lord Boogie su maltene prve snimljene, bili su i spotovi za te dve pesme, i one su u stvari kao neki prvi demo koji je Svarog snimio... pitaj Boshka za 2 pesme koje su snimili posle izdavanja kasete Smor...tada su usnimili dve ali ne znam kako se zovu...te dve nigde nisu objavljene, mozda su podeljene nekim radio-stanicama ili nekom fanzinu u to vreme....e za to ga pitaj...sto se Di tice znam da sam to imao a kada se vratim u Srbiju pogledacu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rece mi covek da sve sto su snimili je postavio u ovaj mediafire link, znaci ipak su one dve studijske War (is within), P-lord boogie te dve pesme koje su snimili u studiju, to je to nemaju vise materijala.

 

 

imaju josh dve pesme posle toga snimljene jer se ove War is within i P-Lord Boogie su snimljene kao prvi demo Svaroga ...znam sta imaju , al pitanje dal se on seca jer kazem ti vrlo brzo posto su snimili te dve nove pesme on je lepo napustio band...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trial song ti je verovatno super jer postoji spot, i zato sto si je cuo mali milion puta, moj izbor bi ipak otisao na P-Lord Boogie, tantricno. :azal:

 

Evo i omota u visokoj rezoluciji, nesto mi je upload bio jadan ovih dana, pa je zato toliko vremena trebalo...

http://rapidshare.com/files/311275026/sredjeno.rar

 

@Ajlin, Staca tu samo statira, kao kosati krimos, Bane (Sunshine) glumi glavnog negativca, a pojavljuje se i ostatak benda (Bogi i Andrej) fali samo Ramirez i bubnjar kojeg su tada furali. Zanimljivo je jos dodati da se u filmu pojavljuju V.I.P. (Relja i Ikac) i Juice. B)

 

A ovaj intervju iznad nikad gori, i od strane ovog sto ga je radio, a i vidi se da je Djura bio nesto skrt na recima...

 

Da se ja pitam (a, nazalost se ne pitam) Svarog bi trebali da urade reunion, barem jednu svirku za nekolicinu nas. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...