Jump to content

Najlepše želje na svetu


Routasydän

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

Naše glumice su uvek bile jebulje broj jedan.Šta ih bole pica,snima se film,treba scena sexa,skine se,izbaci sisu,raskerebeći pićku,baršunasta ili obrijana,nebitno,ali je pokaze.Kenjara seva,ako treba u sceni sexa sve se vidi.a ne ove strankinje,te mali honorar,te koristi dublerku,te kompijuterske efekte,ma more marš u pićku materinu!

 

i dajte slike obnažene od forumašica,jebo ove veštaćke napirlitane manekenke i kapitalistićke kurve,dajte nešto prirodno,naše,pravo meso!!!

 

milf1.jpg

 

Matoro,ali još uvek spremno za akciju.Take volim.

 

 

scaryzena.jpg

 

Devica.Po tragovima na licu,vide se pokušaji skidanja nevinosti.kad nije moglo dole,daj gore.ali facialni hymen je odoleo izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna stvar je zanimljiva: mi nasu temu nazovemo "najlepse zene na svetu" a one njihovu "najjebozoniji muskarci" i sad ja pitam kako posle mogu da se zale na manjak postovanja i da ih tretiramo samo kao meso? Ma one nas tretiraju samo kao meso i iskoriscavaju, sto meni doduse i ne smeta, samo napred :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emilie Autumn. :da:

 

Je l' ima negde da se iskopa slika kako ona izgleda ispod kostima i sminke? Ovako namontirana meni izgleda ok, ali verovatno nije takva kad sve to skine.

 

@Routa- Nisi prvi koji je prokomentarisao. :)

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna stvar je zanimljiva: mi nasu temu nazovemo "najlepse zene na svetu" a one njihovu "najjebozoniji muskarci" i sad ja pitam kako posle mogu da se zale na manjak postovanja i da ih tretiramo samo kao meso? Ma one nas tretiraju samo kao meso i iskoriscavaju, sto meni doduse i ne smeta, samo napred :D

NajjeboZOVniji. :P

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...