Jump to content

Filmski posteri


Zen

Recommended Posts

Ponekad nadjem neki filmski poster u pristojnoj rezoluciji za A3 stampu, no uglavnom je to neka beda od rezolucije...

Zna li neko gde mogu da se skinu za dz filmski posteri u velikoj "printabilnoj" rezoluciji? Bar A3 formata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Well, mogu da pokusam ;)

 

@ Milan

HVALA!!!

 

immortal-poster.jpg

 

3x3 A4

 

u kopi centru je 27 din jeda A4 ful kolor, ceo poster izasao manje od 300 din :D

malo je pipavo oko sastavljanja :)

 

... sad imam bar jedan od postera ojih omiljenih filmova :wub:

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne razumem?

 

Stampoa velikih formata je daleko skuplja nego sastavljanje velikog postera iz A4 formata. Ne daje mi se 10-20 evra za poster ako mogu da ga platim 5. Ionako ih ne uramljujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poster ovih dimenzija bi te kostao oko 400 dinara. A daleko lepse bi izgledao. I ne bi se cimala sa sastavljanjem. Kazem ti kako bih ja radila. Ideja je inace super. A izgledalo bi jos prejebenije da si mu dodala crni ram, ne toliko napadan, ali opet da ga ima. Tako bi ti mnogo lepse 'izlazio' iz zida i dozvolio bi ti da manje agresivno resis kacenje postera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poster ovih dimenzija bi te kostao oko 400 dinara.

 

3x3 A4?

 

Super. Gde?

 

@ m

Ali drugo m i o su na jednom listu iz komada. Zajebavash.

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidish, onda ja greshim sto nosim u kopi centar i tome slicno, treba da nadjem stampariju. Gde si stampao?

Zajkon

Ja stampam postere tih dimenzija svakih pola meseca. Copy centar izbegavam u sirokom luku.

 

 

 

Edit: DRUGI LINK

Edited by Emilly

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rispekt za Escape From New York,taj bih i ja rado uradio.

Je l' nije imao da se nađe na engleskom te veličine poster ili je tebi bio fazon da imaš na italijanskom? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rispekt za Escape From New York,taj bih i ja rado uradio.

Je l' nije imao da se nađe na engleskom te veličine poster ili je tebi bio fazon da imaš na italijanskom? :)

 

Ja nisam nasao na engleskom vecu rezoluciju. :D

 

OCU!!! :D

 

Ok, reci kada oces da podignesh premiju. :D Nego poster je pravuganik oblika, malo je veci poster od A4(ali nije A3) isti ko ona prilozena slika samo pise It found a body now it needs a voice , i neshto u desnom i levom uglu James Cameron i Guardian kenjaju o filmu.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja od kada sam zavrsila srednju postala sam ludak za dobrom rezolucijom XD

 

E sad, zajkon je odlican, jedini problem je sto im stapanje ide u rolnu, znaci u masini stoji rolna od 120grama( gramaza papira to znate :P ). A najbolja gramaza za poster je 200g barem po mom misljenju.

Ali skoro uvek imaju tu rolnu od 200 u masini pa nema brige. Morate da se postarate za rezoluciju, nikako 72!!! Ima da vam bude malecko.

Ali i to znate. Ja uglavnom moje postere u photoshopu uvecam, i ocistim pixele,pa onda izgleda ok. Vektorski programi ko ilustrator su super za uvelicavanje.

 

Zajkon je najjeftiniji, zeznuto doci do tamo, narocito sada kada tramvaji do pristanista ne idu. Ili ide samo 2 :/

Papir od 70x50cm od 200g je 130 din. Sto je bas jeftino!!

 

 

@Lunar, nisi mi pokazao postere,bas me interesuje kolki su ispali D:

I nemoj mi reci da si ostavio ovo isavijano i onda odstampao, double shame on you!

 

Tako da ljudi stancijte postere kod Zajkona XD

Desava se da im neki put zabrljavi stampac pa zezne boju negde,ali meni se za 2 god desilo 2 puta :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...