Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Ovo boldovano je istina,mnogo veci procenat ruznih riba se nesto tripuje i odbija frajere kakve mogu samo da sanjaju

 

 

Naravno...Mnoge pacenice tako misle da im raste cena, vrednost ili sta vec...

Ja kad odbijem decka nikada ne mislim kako je jadan (osim onih sa jadnim forama), ako je decko fin i ono kao dzentlmeni i ta sranja ja cu mu ljubazno reci da nisam zainteresovana i da ne trosi svoje vreme ali necu pomisliti da je jadan...samo nije moj tip...a ja ne elim da budem sa svakim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta sam stidljiv. :redface:

Reče egzibicionista i ostade živ.

 

i u glavi prozivela susret Ane Karenjine i Vronskog

:) :) :)

 

Izvini, ali ako ti je to susret za primjer :)

 

Uh, a ja baš volim da me cura pohvali kod drugarica, jer sutra i one mogu da dođu na red. :D

Ti definitivno nisi čist.

 

 

Gade mi se oni koji ne smeju da pridju devojci, gadi mi se nesigurnost...

A ti si vjerovatno jako sigurna djevojka? I sama si objasnila da ti je bilo potrebno dosta alkohola da priđeš tipu. Ko zna da li bi se išta dogodilo u suprotnom. Ne sudi tako lako o drugima, već prvi pođi od sebe. Šablonska, ali dobra šablonska :da: Ne razumijem kako možeš da koristiš termin "gaditi" u te svrhe. Weirdo!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reče egzibicionista i ostade živ.

 

 

:):):)

 

Izvini, ali ako ti je to susret za primjer :)

 

 

Ti definitivno nisi čist.

 

 

 

A ti si vjerovatno jako sigurna djevojka? I sama si objasnila da ti je bilo potrebno dosta alkohola da priđeš tipu. Ko zna da li bi se išta dogodilo u suprotnom. Ne sudi tako lako o drugima, već prvi pođi od sebe. Šablonska, ali dobra šablonska :da: Ne razumijem kako možeš da koristiš termin "gaditi" u te svrhe. Weirdo!

 

 

Pa ja nisam pila da bi prisla decku! Daj jbte jel ti citas postove ili sta?! Alkohol je bio pomenut da docara moju trapavost a ne zato sto sam ja zaboga nesigurna da pridjem nekom decku... Da me poznajes licno ne bi verovala koliko sam zapravo 'hrabra'...cesto mi se obija o glavu ali kada verujuem da je nesto vredno toga ja to i ucinim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ako nema tri pit bula...

Ahahaaa..

 

Branislava:

Evo ja te javno pitam: da li oces da mi budes zena??

Nemam pit-bula, ali umem da kuvam, duhovit sam, imam kurac od 24cm.

A jos sam i moderator ovde, mogu da te zastitim od raznih slidzija. :) :) Di ces vise?

 

Jel dovoljno otvoreno / hrabro?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja nisam pila da bi prisla decku! Daj jbte jel ti citas postove ili sta?! Alkohol je bio pomenut da docara moju trapavost a ne zato sto sam ja zaboga nesigurna da pridjem nekom decku... Da me poznajes licno ne bi verovala koliko sam zapravo 'hrabra'...cesto mi se obija o glavu ali kada verujuem da je nesto vredno toga ja to i ucinim...

 

 

Pa nisam rekla da si pila da bi prišla već da si iskoristila svoje nesređeno psihofizičko stanje da bi se odlučila na taj potez.

 

Ja sam jednom u zivotu prisla decku i to je bila katastrofa...Bila sam mrtva pijana (a inace ne pijem), ortakinje su me potpaljivale u fazonu 'plavusi niko ne moze da odoli'

 

Uostalom, spomenula si da je ovo bio prvi i jedini put kada si zapravo prišla nekome. Možda je ne čitam dobro, ali samo zbog tvoje kontradiktornosti. 'oćeš da kažeš da je ovo bio jedini put koji je bio vrijedan prilaženja, pa se rečenica sa pogrešno iskorišećenom pridjevom "hrabar" odnosi samo i samo na to?

 

I da, ako su te drugarice potpaljivale, to znači da sigurno nisi imala dovoljno samopozdanja da mu priđeš bez njihovog bodrenja. Ili ne? Možda potpaliti u tvom slučaju znači nešto sasvim drugo? Ili treće? Ili ti nisi ni htjela da mu priđeš, nego je drugaricama slučajno palo na pamet kako bi ti mogla da ga startuješ, eto, iz čiste razonode.

 

nb: Pripazi na elokvenciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Уууу, сад сам се сетио да имам ово:

http://www.fileden.com/files/2008/6/14/1958968/scan0001.jpg

Молим лепо.

 

al su ti pogodili sliku jebaše ti nanu naninu :D

 

Inace ja vise volim kada riba odbije nekog odmah,umesto da ga zavlaci 7 dana iako sve u startu znaju da li joj taj momak odgovara ili ne

 

:da: uhhh mrzim to zavlačenje i prenemaganje :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U većini slučajeva nije najbitniji. Ne mogu da zamislim osobu koja bi mogla da se održava u vezi sa drugom osobom samo na osnovu toga što joj je ta druga osoba lepa.

 

 

a da nije lepa??

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, to što imam 3 centimetra kose i "malo" drugačiji stil oblačenja ne menja suštinu, a to je ono napisano na diplomi. :P

 

To čime ti nazivaš tvoje oblačenje, nije stil, to je totalno bez stila. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuruze, šta si radio da su ti dodelile tu diplomu, priznaj :)

 

 

Ček da odgovorim on topic:

@Branislava

A zašto misliš da treba muško i samo muško da prilazi i "osvaja"? Nije to logično, a sad ću ti napisati i zašto: mi biramo. U velikoj većini slučajeva (:mhihi: eto i nisam bila isključiva da ne skoče pit bulovi sad na mene, ups!)

 

 

@Gojko

Vrlo često ne možeš nakon 7 dana da znaš da li ti neko odgovara ili ne. U stvari - grešim. Može da ti se učini da ti odgovara, budeš kratko u vezi, ali bude sranje... Mišljenja sam da upoznavanje treba da traje duže od 7 dana. Sa druge strane, ne podnosim klasično zavlačenje, igranje igrica i tvrđenje pazara - ako to prepoznam, ćao zdravo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuruze, šta si radio da su ti dodelile tu diplomu, priznaj :)

 

@Gojko

Vrlo često ne možeš nakon 7 dana da znaš da li ti neko odgovara ili ne. U stvari - grešim. Može da ti se učini da ti odgovara, budeš kratko u vezi, ali bude sranje... Mišljenja sam da upoznavanje treba da traje duže od 7 dana. Sa druge strane, ne podnosim klasično zavlačenje, igranje igrica i tvrđenje pazara - ako to prepoznam, ćao zdravo.

Bio fin, kulturan, nisam spopadao, prosipao jeftine fazone niti ih 'vatao kad su pijane. :D

 

Slažem sa ovim što si napisala o vremenu potrebnom za upoznavanje. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...