Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

uskoro cu i ja da ga dobijem :)

:mhihi:

 

@ jaroslav

Ima raspordaja 'elanki u Uscu, gtfo. :):)

hm... a ko je jos prirodno platinasto plav?

 

470_albino_air.jpg

 

 

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

стварно се не зна ко је гори. дал' Бранислава која мисли да је најсавршенија особа на свету, или ви који се са њом препирете.

 

 

Pa da...tako mi i treba...ja dosla ovde da podrzim muske i da im kazem da je prilazenje devojkama OK i da nece ispasti glupi ako to urade a vi meni tako...a sto se savrsenosti tice to je van moje kontrole posto su bogovi tako odlucili :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prince is out of my league...I[m more like Razbijac...:)

 

Da bi bila kao Razbijač, ne bi smela biti stvarna. :)

 

Za sve moje fanove (a vidim da ih ima mnogo) koji nisu radili domaci zadatak i citali temu Oi! Punk obavestenje 20 aprila ja i Svarog smo rekli sudbonosno da...I kao svaka dobra nazzi sponzorusa i tradicionalno vaspitana arijevka smatram da je muz svetinja i da ga nikada necu prevariti :)

 

Pa što ne kažeš lepo da si udata, i nema problema. Druge devojke lažu da imaju dečka da bi oterale nepoželjne udvarače, a ti kriješ da imaš muža.

 

Ona moja profesorka sije ove klinke za 2 koplja,ko nije video nek ode na slike clanova.

Prinche mnogo si radoznao,opet neki fetish,a?

 

Profesorka prva liga. Imao sam i ja jednu takvu, ali iz engleskog. Samo je bi ga, nisam skontao fazon za muvanje profesorki, možda ti znaš neki? :mrgreen: U međuvremenu se udala i rodila troje dece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја бих вас све појебао! Само зато што сте тако лепи!

 

Куруза бих првог, он ми је секси, а онда бих мало женског меса, а двоумим се између Јарослава и Принца после, ал' нисам Бг-а, не знам на којју линију да их одведем, а после ћу само жене!!!!!

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

пази, ја не бријем дупе, тако да мораш добро да размислиш :):):):):)

 

 

То је твој проблем, теже ће да ти уђе. :):):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Profesorka prva liga. Imao sam i ja jednu takvu, ali iz engleskog. Samo je bi ga, nisam skontao fazon za muvanje profesorki, možda ti znaš neki? :mrgreen: U međuvremenu se udala i rodila troje dece.

 

Pricao sam vec na forumu da mi je u skolu donosila diskove iron maidena,cak mi je poklonila kasetu bruce dickinson accident of birth,i zbog toga je cela skola brujala da imamo neku semu,ali je imala nekog zajebanog lika :)

Razvela se,vidjam je po gradu cesto,izlazi na ista mesta gde i ja,ispricamo se ponekad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

можда те буде мало гребуцкало :):):)

 

Користим кондом, нећу осетити. :):):)

 

Али, не брини се ти ништа, бићу нежан. :):):):)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@jaroslav

Pa pazi,na maturskoj veceri me je u onoj galami pitala 'sta radis kasnije'

Pravio sam se da nisam cuo jer sam tad imao devojku i ozbiljnu vezu pa mi takvi ispadi nisu bili potrebni

 

 

Што их ниси обе појебао? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tokom srednje skole profesorka engleskog se zalepila za mog decka. Koji je to bio hejt. Srecom ona meni nije predavala, a njemu se stalno nabacivala za vreme i posle casova. Jeste, bio je maneken, visok, lep i plav :D

Profesorka je bila mlada, solidno je izgledala, ali srecom on se njoj nije dao :) Sto en znaci da nisam pizdela od te cele situacije koja je trajala gotovo citavo polugodiste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...