Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Што их ниси обе појебао? :)

 

Jbg,za mene je ta veza bila nesto najvrednije i takve stvari mi nisu padale na pamet.Onda kad izadjes iz takve veze vidis kakva si bio ovca,da te riba posle toliko vremena ostavi preko noci i za 10 dana mi se pohvali kako ima novog decka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tokom srednje skole profesorka engleskog se zalepila za mog decka. Koji je to bio hejt. Srecom ona meni nije predavala, a njemu se stalno nabacivala za vreme i posle casova. Jeste, bio je maneken, visok, lep i plav :D

Profesorka je bila mlada, solidno je izgledala, ali srecom on se njoj nije dao :) Sto en znaci da nisam pizdela od te cele situacije koja je trajala gotovo citavo polugodiste.

 

Odala si svoju slabost. Pizdiš kad ti muvaju dečka. Šta bi tek radila da on muva njih? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg,za mene je ta veza bila nesto najvrednije i takve stvari mi nisu padale na pamet.Onda kad izadjes iz takve veze vidis kakva si bio ovca,da te riba posle toliko vremena ostavi preko noci i za 10 dana mi se pohvali kako ima novog decka.

 

најгора ствар! ал ајд да се мени десило да је било за 10 дана. не, не, код ове моје је било за 2 сата!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tokom srednje skole profesorka engleskog se zalepila za mog decka. Koji je to bio hejt. Srecom ona meni nije predavala, a njemu se stalno nabacivala za vreme i posle casova. Jeste, bio je maneken, visok, lep i plav :D

Profesorka je bila mlada, solidno je izgledala, ali srecom on se njoj nije dao :) Sto en znaci da nisam pizdela od te cele situacije koja je trajala gotovo citavo polugodiste.

 

[Princ] E vidiš, ja sam bio u istoj situaciji kao tvoj dečko, samo nisam imao devojku :mhihi: [/Princ]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеб'о те живот, тачно ћу да натерам 30 другара да се региструју и да напишу шта мисле о Хелгином изгледу.

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

најгора ствар! ал ајд да се мени десило да је било за 10 дана. не, не, код ове моје је било за 2 сата!

 

pa nece zensko da te ostavi ako nema neku drugu shemu :)

Edited by -Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg,za mene je ta veza bila nesto najvrednije i takve stvari mi nisu padale na pamet.Onda kad izadjes iz takve veze vidis kakva si bio ovca,da te riba posle toliko vremena ostavi preko noci i za 10 dana mi se pohvali kako ima novog decka.

 

Devojke su nekad odvratnije od vas. :P

"kad vidiš kakva si bio ovca"- sa ovim se ne slažem. Ne mozeš celog života biti u gardu i želeti da sprečiš stvari koje bi se eventualno mogle dogoditi, a ako se dogode glupo je samo sebe kriviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

јебига, док се други овде расправљају, неки раде продуктивне ствари и набављају бројеве ;)

 

@Литиа: девојке су увек одвратније од нас!

Edited by jaroslav

Share this post


Link to post
Share on other sites

[Princ] E vidiš, ja sam bio u istoj situaciji kao tvoj dečko, samo nisam imao devojku :mhihi: [/Princ]

 

Kamo sreće da sam bio u istoj situaciji, devojka mi ne bi ni trebala pored onakve profesorke. :)

 

pa nece zensko da te ostavi ako nema neku drugu shemu :)

 

Hoće, hoće. Neke jednostavno više vole da budu same celog života, nego s neodgovarajućim momkom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odala si svoju slabost. Pizdiš kad ti muvaju dečka. Šta bi tek radila da on muva njih? ;)

 

Ne krijem da sam bolesno ljubomorna.

Ali to nije problem, ja se inace lozim na nerdove :wub:, njih retko ko muva. Samo neke klinke bez sisa koje nemaju realne sanse izmedju mene i Warcrafta :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово ставити под важну тему!

 

Гарантујем да ће се на крају неко смувати!

 

Јосифе, само сам се шалио. Знам како је кад имаш нешто што не желиш да престане...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lazes, kako?

 

Pogledao sam tvoje komentare na njenom profilu. :)

 

Ne krijem da sam bolesno ljubomorna.

Ali to nije problem, ja se inace lozim na nerdove :wub:, njih retko ko muva. Samo neke klinke bez sisa koje nemaju realne sanse izmedju mene i Warcrafta :)

 

Pa ne bih baš rekao da tvog sadašnjeg dečka ne bi nijedna muvala. :) Lik je baš sladak, podseća me na mog burazera. Uz to je i mlađi od tebe - čuvaj se konkurencije mlađih cura. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...