Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Prince vs Branislava

 

borba za yum tron

 

vote now :):)

 

Njak, mogu jedino da budu leva i desna ruka Teshi teshanovicu. I to Princ da bude desanka a Branislava leva :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ja mnogo volim devojke obucene u kozu. Zato se i zalazem da se svi metalci i metalke, a takodje i nacisti, oblaze kako dolikuje tj. u kozu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voljela bih kada bih bila osoba koja voli da odgovara na te vrste prozivki.

 

 

Odoh da čitam nekog Gogolja, Turgenjeva, Čehova ili Bulgakova... :)

 

Mislis odustajem zato sto nemam pojma ni sta sam do sad pisala...OK...Posteno...Bolje ikad nego nikad a za te pisce pametno sto si uvidela da postoji svet i izvan kompjutera i foruma...Pohvalno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mnogo volim devojke obucene u kozu. Zato se i zalazem da se svi metalci i metalke, a takodje i nacisti, oblaze kako dolikuje tj. u kozu.

 

Po ovome ispada da samo zato sto ti volis svi treba da nose kako bi sve mogao da ih muvas.Jel istina da si mu ulazio u verenicu :) :) :) :) svalercino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nećeš? :(

 

 

Za sve moje fanove (a vidim da ih ima mnogo) koji nisu radili domaci zadatak i citali temu Oi! Punk obavestenje 20 aprila ja i Svarog smo rekli sudbonosno da...I kao svaka dobra nazzi sponzorusa i tradicionalno vaspitana arijevka smatram da je muz svetinja i da ga nikada necu prevariti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Po ovome ispada da samo zato sto ti volis svi treba da nose kako bi sve mogao da ih muvas.Jel istina da si mu ulazio u verenicu :):):):) svalercino

 

 

Ja se ne bih bunio. U ciju sam ja to verenicu ulazio. Ne secam se mozda sam bio pijan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...