Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Јеб'о матер. Девојка или дечко нису планина која се осваја и на чији врх пободеш заставицу кад дођеш до краја.

 

Ma јесу, него се ти ниси попео ни на једну, па не знаш какав је мерак кад коначно метнеш заставицу. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не могу, бре, да стигнем да прочитам колико брзо пишете. :):):)

 

Сад треба да идем, не смем ни да замислим шта ће бити кад се вратим. :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao Branislava,

Ja samo zelim da ti pruzim podrsku,jer vidim da je opsta hajka ovdje na tvoje stavove,na koje sasvim imas pravo,i kad covjek razmisli vise sa desnom stranom svog mozga,sasvim su kul. Ne daj se,siguran sam da se vecina nas slaze sa tvojom "naci-sponzorusha" stavovima i filozofijom,ali jednostavno,treba biti odvazan i plav da bi se to priznalo. I ne obracaj paznju na ove napade na tvoju kontradiktornost oko prilazenja momcima/djevojkama..oni su pokvareni,pokvareni ljudi.

 

Pozdrav za malog Fiku.

 

Tema je gej.

 

 

Uf... Ovo je nisko...I zaista...Ali zaista...Pateticno...zaista... :frown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma јесу, него се ти ниси попео ни на једну, па не знаш какав је мерак кад коначно метнеш заставицу. :) :)

Dobar! :) :)

 

@ Smorock

Javljaš se da budeš princeza? :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje Ejpril O Nil nego obe zajedno. :da:

 

Кења ми се од ове теме, имамо бар три Дон Жуана, две Јулије, чет'ри Ромеа и 5 принцеза на зрну грашка...

 

I her Flika koji je isao na plasticnu operaciju i ugradio sise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеб'о матер. Девојка или дечко нису планина која се осваја и на чији врх пободеш заставицу кад дођеш до краја. Је л' ви кад упознате некога помислите: "Мора да уради то то и то и његов/a сам, а пре тога никс"? Јеб'о те. Упознаш некога, свиди ти се, ти се свидиш том неком, почнете да се дружите, излазите и све се спонтано деси.

 

Prvo se svidi ona meni, a onda ja treba nju da privučem, da bih se i ja njoj svideo. Kapiraš već jednom u čemu je poenta? Lako bi bilo reći "to ide spontano" kad bi se momak i devojka jedno u drugo zaljubili na prvi pogled. Onda ne bi bilo potrebe da tu neko nekog privlači, osvaja i zavodi. U praksi, međutim, ima potrebe, jer uvek neko nekog primeti prvi, pa treba da prođe vreme da i ovaj drugi uzvrati.

 

Uf... Ovo je nisko...I zaista...Ali zaista...Pateticno...zaista... :frown:

 

Sad mi je jasno šta tebi u stvari smeta. :mrgreen:

 

Dobar! :) :)

 

@ Smorock

Javljaš se da budeš princeza? :mhihi:

 

Samo ako sam ja Princ. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam ni šta više da kvotujem...

 

Iskreno nisam videla poentu tvog napada, posto si tvrdila da ja nemam samopouzdanja ako ne smem da pridjem decku...Ali ne smeti ili ne zeleti prici muskarcu ne znaci nemati samopouzdanja...

Ako si se smatrala napadnutom, ok, to mi nije bila namjera, makar ne direktna, samo sam željela da mi daš konkretan odgovor zašto "gadan" i to se sad raširilo na milion postova i u bezrazložnu raspravu, jer vidim da ti ne kapiraš šta te pitam. Ne možeš da kažeš

zato sto najbolje odgovara onome sto osecam prema muskarcima koji su pickice...
, prvo, što je izuzetno nezrelo (ali to ti daje za pravo), drugo, što stidljivost i nesigurnost ne opisuje "pičkice". Ne znam kako ne uviđaš to! Prvo "gad", a sad "pičkica"! Think abt it.

 

Mozda se u predhodnim postovima nisam dobro izrazila ali evo ti jedan plasticni primer...moj bivsa cimerka studira medicinu i iz predmeta poput anatomije, genetike, histologije itd...ima sve desetke i devetke, dok je recimo engleski polozila iz treceg puta sa sesticom...I sad ce neko doci i reci da je devojka glupa samo zato sto joj jedan predmet ne ide?!

 

Ako si se trudila da povučeš paralelu između toga i ovoga što sam ja tražila da mi objasniš - nigdje veze!

 

Dedukcija je sledeća:

 

Njoj ne ide engleski = tebi ne ide muvanje frajera

 

Failed.

 

Njoj ne ide engleski ≠ ti si odlučila da ne muvaš frajere

 

 

E tako si i ti mene napala da nemam samopouzdanja samo zato sto ne smem da pridjem decku a ja to ne cinim upravo zato sto nisam spretna u tome...

Ok, ako sam dobro shvatila, iz tvoje nespretnosti si odlučila da je bolje da muškarci samo tebi prilaze? Reci lijepo, pošto ovdje kažeš da je generalno tvoj stav takav da ne vidiš vice versa mogućnost:

 

Smatram da sam i previse zensko... Ja volim da meni prilaqze i da mene osvajaju... I prosto smatram da je to muski posao a ne zenski....Ja volim kada muskarac meni pokaze da mu je stalo do mene a ne ja njemu...

 

 

trece, moja glava je na profilu stajala skoro godinu dana...Sad sam odlucila da promenim...i ne vidim u cemu je problem...ja imam spiritualnu vezu sa svojim strukom i stomakom...ma koliko to zvucalo smesno...

Zadovoljna?!

 

Više sam nego zadovoljna tvojim odgovorima. Na ovo nemam šta da kažem :)

 

 

Biti stidljiv je ok.

Sve bi bilo ok da je ona napisala da je svjesna svoje stidljivosti, na ovaj ili onaj način. Ona baš suptrotno tvrdi.

 

A sto se predmeta tice veruj mi isto je... Po cemu ti mozes da kazes da je neko inteligentan ili pun samopouzdanja...

evo ja npr imam samopouzdanja da kazem decku sta osecam prema njemu, cak i ako nismo zajedno a mnoge devojke se plase da to urade, imam samopouzdanja da kazem nekom u facu ako ga ne volim...Mnogi ljudi to ne smeju da urade, imam samopouzdanja da drzim prezentacije pred svojim kiolegama, imam samopouzdanja da obijam pragove profesorima na fakultetu kako bi pogledali moje projekte, i desavalo se da me isteraju, ili kazu da to sto raim nije dobro ali ja i dalje imam samopouzdanja da nastavim sa svojim radom, imam samopouzdanja da igram na bini npr...Itd... dakle prilazak muskarcu je samo kap u moru...

 

Aloha?! Čitaš li ti išta dok pišeš?! Pa kako je sad prilaženje muškarcu samo dio primjera veličine tvog ... samopouzdanja, nakon svih ovih postova u kojima tvrdiš im da ti NE prilaziš!

 

Uostalom ne vidim zasto bi radila nesto sto mi se ne svidja i sto po mojim kriterijumima zenstvenosti uopste nije zenstveno...To je naravno moje misljenje...

Ovdje si se pametno ogradila. Srećom.

 

Dakle kao sto rekoh nije da ne smem nego smatram da to nije zenski posao i da muskarci treba da budu 'osvajaci' i tako to... Uostalom to je bioloski tako...

A i to što kažeš...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ srpski King Diamond

Ubiću se, majke mi. Biti spontan znači ponašati se prirodno i to će osobu koja ti se dopada ili privući ili ćeš ostati k'o govno na vetru. Ako ti misliš da se pažnja nekome ukazuje samo dok niste zajedno, a posle ne, varaš se. Devojku osvajaš svakog dana, a ne samo dok je prvi put ne pojebeš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decko je bio bezobrazan i ironican bez razloga...pa zar to nije jadno?

 

Pa sad, ništa nije bez razloga. Ako si već navikla da se šale s tobom na taj način, zašto lepo ne prihvatiš igru i šališ se i ti? Evo, ja se zezam s tobom sve vreme i nikako da srušim tu tvoju ozbiljnost. :) Verujem da imaš dosta fazona koje možeš da upotebiš. Ili ćeš reći da ti ni to ne leži, jednako kao prilaženje momcima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam ni šta više da kvotujem...

 

 

Ako si se smatrala napadnutom, ok, to mi nije bila namjera, makar ne direktna, samo sam željela da mi daš konkretan odgovor zašto "gadan" i to se sad raširilo na milion postova i u bezrazložnu raspravu, jer vidim da ti ne kapiraš šta te pitam. Ne možeš da kažeš , prvo, što je izuzetno nezrelo (ali to ti daje za pravo), drugo, što stidljivost i nesigurnost ne opisuje "pičkice". Ne znam kako ne uviđaš to! Prvo "gad", a sad "pičkica"! Think abt it.

 

 

 

Ako si se trudila da povučeš paralelu između toga i ovoga što sam ja tražila da mi objasniš - nigdje veze!

 

Dedukcija je sledeća:

 

Njoj ne ide engleski = tebi ne ide muvanje frajera

 

Failed.

 

Njoj ne ide engleski ≠ ti si odlučila da ne muvaš frajere

 

 

 

Ok, ako sam dobro shvatila, iz tvoje nespretnosti si odlučila da je bolje da muškarci samo tebi prilaze? Reci lijepo, pošto ovdje kažeš da je generalno tvoj stav takav da ne vidiš vice versa mogućnost:

 

 

 

 

 

 

Više sam nego zadovoljna tvojim odgovorima. Na ovo nemam šta da kažem :)

 

 

 

Sve bi bilo ok da je ona napisala da je svjesna svoje stidljivosti, na ovaj ili onaj način. Ona baš suptrotno tvrdi.

 

 

 

Aloha?! Čitaš li ti išta dok pišeš?! Pa kako je sad prilaženje muškarcu samo dio primjera veličine tvog ... samopouzdanja, nakon svih ovih postova u kojima tvrdiš im da ti NE prilaziš!

 

 

Ovdje si se pametno ogradila. Srećom.

 

 

A i to što kažeš...

 

 

Posto u zivotu nisam procitala vise gluposti, videla nekoherentniju celinu i grubo izvadjenih citata iz konteksta...Skraticu ti muke i pitacu te da mi kazes sta te konkretno zanima?

 

Pa sad, ništa nije bez razloga. Ako si već navikla da se šale s tobom na taj način, zašto lepo ne prihvatiš igru i šališ se i ti? Evo, ja se zezam s tobom sve vreme i nikako da srušim tu tvoju ozbiljnost. :) Verujem da imaš dosta fazona koje možeš da upotebiš. Ili ćeš reći da ti ni to ne leži, jednako kao prilaženje momcima?

 

 

Zar ti niko nije rekao da u sali ima najvise istine? :)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...