Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Nemogu da veruem da je Princ mogao da otvori ovaku temu.Aj sto cima devojke po profilima,ali da ti otvoriš ovaku temu i nadaš se da će ti neko nabaciti neku foru kako prići ribi,idi u kurac.

 

Danas bre pola frajera,dođe u klub,i sad,uzimo na primer dva kulova koja stoje negde u masi,piju pivo,i snime dve trebe.Šta se dalje dešava,

prvi pajser pita drugog: ''koja ti se svidja?'' (jedna je crvenkosa,druga brineta-da oslikam), drugi kaže: ''ona crvenkosa.''

prvi: ''pa ta se meni svidja''

drugi: ''pa eto ti je''

prvi: ''dobro,ajde priđi''

drugi: ''pa priđi ti''

prvi: ''ne znam šta da kažem''

drugi: ''pa reci da oćeš da se upoznate''

prvi: ''ali to je providno.ajd ti joj priđi tako''

drugi:''neka.aj sacekaj da popijem pivo,pa cu smisliti nešto''

prvi:''ajde''

 

malo kasnije....

 

prvi: ''aj kreni sad,popijo si.''

drugi: ''aj cekaj samo da se završi ova pesma što ide,pa krećemo''

i šta se dešava,ribe u međuvremenu odlaze ko posrane,niko im nije prišo,ona dva pajsera se smore,onda naruće još po turu-pet piva,ubiju se ko majke, i kraj većeri.

 

Eto dragi moji,to vam je zavođenje u Srbiji danas.Ako ništa drugo,momci se zavode po ulici,pjani ko treske.

 

moji drugari uvek ovo rade,ali bas uvek

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosto je su neverovatne 2 stvari druze.

 

- Na onom drugom forumu koji necemo da imenujemo.... puno je alfamuzjaka i testosteron se luchi kroz sve postove, a ima tolko malo riba.

- Koliko neki somovi s ovog foruma mogu da se lepo uklope u drugi forum, ko da vec i imaju dvojnike tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moji drugari uvek ovo rade,ali bas uvek

 

 

Моји не, зато што шаљу мене да им помогнем, јер ја немам проблема са приласком. :):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čula sam juče od jednog klipana kako sada savremeni mužjaci love ženke.

 

Odu u park, sednu na klupu, uključe blutut u onda gledaju koga "hvataju" i šalju poruke, gledaju koja se okreće, pa ako je dobra, nastave da cimaju stremeći da izvrše sinhronizaciju :) :)

 

 

Živote gde je ovo otišlo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za dva piva im ližeš?

šta joj radiš za gajbu?decu joj praviš?

 

Sine,ćim se te daju za pivo il dva,mogu da zamislim kakvi su to skrnedji.

 

 

Jeste, dečko, sve što ti nisi jeb'o, a drugi jesu-to su skrndelji. Prestani da se tripuješ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):):):):)

 

Ово је нешто најбоље што сам чуо у последње време. :):):):)

 

Едит: ово што је Ајлин рекла.

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosto je su neverovatne 2 stvari druze.

 

- Na onom drugom forumu koji necemo da imenujemo.... puno je alfamuzjaka i testosteron se luchi kroz sve postove, a ima tolko malo riba.

- Koliko neki somovi s ovog foruma mogu da se lepo uklope u drugi forum, ko da vec i imaju dvojnike tamo.

www.sk.rs/forum ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čula sam juče od jednog klipana kako sada savremeni mužjaci love ženke.

 

Odu u park, sednu na klupu, uključe blutut u onda gledaju koga "hvataju" i šalju poruke, gledaju koja se okreće, pa ako je dobra, nastave da cimaju stremeći da izvrše sinhronizaciju :) :)

 

 

Živote gde je ovo otišlo.

 

 

Aaaaa, tako je meni stiglo nešto od nekog, neki fajl, zaboravila sam šta, ali pošto nije da baš znam da baratam sa tim poslovnim, Nokia fonom, uzeo niking da mi isključi bluetooth :) Stalno su pristizale neke poruke, fajlovi čudnih naziva :) Zar je moguće da i to rade? Hahahaha

 

 

edit: Iz malog parka kod SKC-a je počelo, pa se nastavilo do bašte SKC-a i kad je naišao niking - prestalo je :)

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ali kako doci do toga hoces neces bez svega toga?

 

ja imam odgovor

 

Pa nemas tu sta,ako se svidis nekoj ribi,pricate o normalnim stvarima,naravno.Evo kako moj brat gubi vreme sa ribama.Izasli mi u grad i naletimo na njegovog drugara koji je dosao sa nekim studentkinjama tu,aj prikljucimo im se mi,zezamo se,pricamo.Mene spopadne jedna plava ali kako sam bio u svadji sa devojkom nisam hteo da budem sa njom,a i nije mi se nesto posebno svidjala,smarala me celo vece i mogao sam da je opalim na keca,brat je stajao sa strane i pizdeo sto on nista nije priveo jer mi stalno kuka kako nije jebo vise od pola godine.

Nista,uhvati on najruzniju mogucu od njih da je smara,drvio joj je o muzici i objasnjavao otprilike koliko nergal ima godina i sa koliko zica gitaru ima ihsahn.apsolutno debilne i nebitne stvari.riba mu rekla da voli pomalo gothic da slusa,on joj se za taj gothic jebao kevu do nekih 3 ujutru.I pored svega toga on se njoj svideo ali su se vidjali jos narednih 10 dana dok se nisu smuvali,bio je 3 meseca sa njom picke nije video.

To je bilo zimus,dok sam ja ovu drugu drzao na povodcu do pre 2 meseca kad sam je smuvao na kraju posle jednog poziva da se vidimo,i odjebao je sutradan jer je htela ozbiljnu vezu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije rodjeni al sve mu ja to kazem i u lice.Odes u diskoteku mozes prstom da pokazes koju ces,ne on ne ide na takva mesta jer ga sve nervira,a ne nervira ga da bude sa nekim raspalim grobom iz doma omladine koji se valja u svojoj pegli i naravno da picke nece videti.

 

pa slazem se da bi tvoj brat trebao da se ugleda na tebe pomalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teško je doći do njega ali odgovor je 'da'?

 

pitanje je bilo kako naci devojku za jebanje?kako imati novu svaki dan?kako biti pravi jebac?

 

 

 

 

ODOGOVOR JE STIGAO!!!!!!!

 

 

javite se profesionalnom instruktoru zavodjenja

 

 

S7301245.jpg

 

za par dana ako imate potencijal on moze da vas nauci kako da postanete pravi kazanova.ako imate ikakve nedoumice pozovite,lik je pouzdan diskretan.i casovi su dosta povoljni.ne gubite vreme drkajuci kod kuce,odmah pozovite

 

 

0628362243

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...