Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Ma, ja mislila da je neka greška u pitanju, nisam ni razmišljala u tom pravcu :) Mada je naziv jednog fajla bio provokativan, ne sjećam se tačno, ali znam da sam odma' nakon pročitanog naziva i pokušaja primanja još jedne dala nikingu da mi sredi stvar :) Baal je bio zauzet svirkom :D

 

Wauuu-Niking je pravi haxtor :) :)

A trebao je samo da isljuci bluetooth na telefonu :) :)

 

Bwahahahahahahaaaa

Cek na kraju, neko je stvarno i video Branislavu?

 

Da :da:

 

A zaveo?

A? Mishevi!!!

 

E pa sada :mhihi:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam sta je potrebno da bi smuvao gomilu riba potrebno je da budes neki bogati nabildovani maco lik vlada citreon,vlasnik silnih autokuca u hrvatskoj i brat preminulog satana panonskog.evo sta vlada citroen ima da kaze za hrvatsku televiziju

 

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam sta je potrebno da bi smuvao gomilu riba potrebno je da budes neki bogati nabildovani maco lik vlada citreon,vlasnik silnih autokuca u hrvatskoj i brat preminulog satana panonskog.evo sta vlada citroen ima da kaze za hrvatsku televiziju

Zar nije smuvati takve ribe isto što i platiti kurvu za sex?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeš ti to Tešo.. i da imam lanac hotela u vlasništvu, ne bi mi bio trip da budem sa nekom ribom koja bi me gledala u oči i lagala da joj je stalo do mene (a stalo joj samo do mojih para)... pre bi pocepao pare, nego što bih takvoj kupio bundu..

Bolje iznajmiti kurvu, nego živeti sa kurvom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahh, šta sve još nećemo saznati na ovoj temi, ko sve ima devojku... ajao :)

 

 

 

edit: Iz malog parka kod SKC-a je počelo, pa se nastavilo do bašte SKC-a i kad je naišao niking - prestalo je :)

 

Dakle, ti si ta??? :) :)

 

pitanje je bilo kako naci devojku za jebanje?kako imati novu svaki dan?kako biti pravi jebac?

ODOGOVOR JE STIGAO!!!!!!!

javite se profesionalnom instruktoru zavodjenja

S7301245.jpg

 

Dakle ovim pripijenim bajom u fensi šunjalicama što ga nosi s leve strane je Prince bio inspirisan! Ili je to možda samo zato što je slika namenska! Kakva originalnost za temu! Ostala sam zblanuta :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeš ti to Tešo.. i da imam lanac hotela u vlasništvu, ne bi mi bio trip da budem sa nekom ribom koja bi me gledala u oči i lagala da joj je stalo do mene (a stalo joj samo do mojih para)... pre bi pocepao pare, nego što bih takvoj kupio bundu..

Bolje iznajmiti kurvu, nego živeti sa kurvom.

 

Ma daaaaj...bas bi te bolela ona stvar da li te voli ili ne,kada bi imao 50 godina i tucao klinku od 20.

Znaci tvrdim,90% ljudi bi sa gomilom para postali toliko bahati i ko pusteni sa lanca,da bi ih boleo kurac i za ljubav,emocije,laganje u oci...ima se moze se.Brate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u pravu si, ja to i rekoh... bolela bi me ona stvar da slušam bilo šta... uzo bih kurvu ako bi mi bilo do sexa i to je to. Što bi vucarao neku snajku sa sobom i slušao sranja raznorazna?

Ovako je poštenije.

Edited by d4rk3lf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeš ti to Tešo.. i da imam lanac hotela u vlasništvu, ne bi mi bio trip da budem sa nekom ribom koja bi me gledala u oči i lagala da joj je stalo do mene (a stalo joj samo do mojih para)... pre bi pocepao pare, nego što bih takvoj kupio bundu..

Bolje iznajmiti kurvu, nego živeti sa kurvom.

 

slazem se sa tobom.ja bi stvarno trazio dobru devojku i da imam takav novac

 

 

Dakle ovim pripijenim bajom u fensi šunjalicama što ga nosi s leve strane je Prince bio inspirisan! Ili je to možda samo zato što je slika namenska! Kakva originalnost za temu! Ostala sam zblanuta :) :)

 

princ nikada nije ni upoznao ovog lika.ali oboje je inspirisala ista knjiga

 

Ma daaaaj...bas bi te bolela ona stvar da li te voli ili ne,kada bi imao 50 godina i tucao klinku od 20.

Znaci tvrdim,90% ljudi bi sa gomilom para postali toliko bahati i ko pusteni sa lanca,da bi ih boleo kurac i za ljubav,emocije,laganje u oci...ima se moze se.Brate.

 

a i slazem sa tobom takodje.vecina ljudi bi volela da bude na mestu tih baja,ali nemoze.pa onda zato kukaju i prave se kako su oni moralni kurac palac.kiselo je grozdje.90 odsto ljudi sa velikom gomilom para bi bili uzasno uzasno bahati.i da kada imas 50 godina i kada jebes onu od 20 verovatno se osecas stvarno dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguće da se čovek promeni... mada... šta znam.

Kontam da bi mi i to dosadilo i da bih sigurno posle nekog vremena poželeo da vidim da li sam kadar ovako da smuvam neku devojčicu. Mislim, šta ostaje na kraju posle svog tog iživljavanja? Osećaj praznine.

A i ovako čovek može da smuva lepu devojku i da mu bude super.

Možda mi ne verujete, ali ja tim likovima stvarno ne zavidim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vuk je bio mason. pravopis je deo svecke zavere.

 

:)

Ja bih ovog strpala u neki kavez za ptice i hranila bih ga i mazila i zvala bih ga Rogi.

 

 

Kaznite se:

 

Whip668.jpg

 

 

Dobro bre Elly... je l' ja to postadoh oruđe u tvojim rukama.

Žene... čovek se ni ne okrene, već ga kontrolišu...

 

Aj, kazni se i ti sad. :P

 

:blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda mi ne verujete, ali ja tim likovima stvarno ne zavidim.

verujem da ni oni (truli bogatasi) ne zavide tebi. ;-)

 

kako ja gledam na to: jedini resurs kog svaka osoba ima u (manje-vise) istoj kolicini je vreme. sto vise para, to vise mogucnosti da se kvalitetno iskoristi to vreme u zivotu i da se dozivi nesto zanimljivo. kad dozivis sve sto si mogao da dozivis za 100 evra, onda ti se menja perspektiva pa ti to vise nije zanimljivo.. koliko god se ljudi tesili kako "novac nista ne znaci" - fakat je da omogucava da ugodis sebi, ako znas kako (i ako zelis da koristis novac za to).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priznaj,jel imas opremu za sado mazo sa sve koznim gacama?

Nemam brate... al' ako oćeš da kupiš, mogu se raspitam dal neko ima. :P:)

 

verujem da ni oni (truli bogatasi) ne zavide tebi. ;-)

 

kako ja gledam na to: jedini resurs kog svaka osoba ima u (manje-vise) istoj kolicini je vreme. sto vise para, to vise mogucnosti da se kvalitetno iskoristi to vreme u zivotu i da se dozivi nesto zanimljivo. kad dozivis sve sto si mogao da dozivis za 100 evra, onda ti se menja perspektiva pa ti to vise nije zanimljivo.. koliko god se ljudi tesili kako "novac nista ne znaci" - fakat je da omogucava da ugodis sebi, ako znas kako (i ako zelis da koristis novac za to).

 

hmmm... a možeš li da shvatiš da jednostavno ima ljudima nije trip živeti u luksuzu?

Možeš da me vodiš u najelitniji restoran ili da me vodiš na pljeskavicu i pivo i meni bi to isto bilo.

Ne radi se o nikakvoj etičkoj postavci, ili lažnom moralisanju, jednostavno, litar vina za mene u prirodi je luksuzniji od najluksuznijeg restorana.

Uostalom, ja ne potičem niti iz ekstra siromašne, niti iz ekstra bogate porodice... imao sam više nego mnogi, sem u onom najnesrećnijem periodu od 93'-94' godine, ovako nisam oskudevao u ničemu, iako nikada nisam živeo luksuzno.

 

Baš sam pričao sa jednim klijentom Amerom o tome i on me je pitao da li bih vodio devojku u neki luksuzni restoran ako bi njoj tamo bilo prijatno... i... naravno da bih... ali to i dalje ne znači da bih ja bio nešto preterano ushićen.

Edited by d4rk3lf

Share this post


Link to post
Share on other sites

čitam ovaj topik na preskok, utom slušam na radiju neki lik se predstavlja kao prvi srpski stand-up komičar, i odma se setim Princa kako bi bio sjajan u stand-up fazonu. svejedno dal ljude iritira ili zasmejava ali retko ko je ravnodušan, što je najbitnije.

 

nažalost kod nas je klupska stand-up scena pratkitčno na početku, tu ti tamo po gradu je bilo sporadičnih pokušaja ali cenim da je potencijal velik, pa samo treba pogledati koliko frustriranih i logorejičnih a duhovitih likova visi po forumima. gotovo svaki forum ima nekog svog Princa, Tešu, Razbijača i slične lakrdijaše. i prava je šteta da sve ostane na nivou foruma.

 

Prinče, kolko se sećam taj lik je najavio nastup sutra u Bitef Art cafeu pa ako si u fazonu odi pa čekiraj, možda se raspitaš za neke termine, dal ima slobodnih večeri tipa mikrofon je vaš i to. realno tebi bi trebao menadžer za šta ja nemam vremena od posla, ali kunem se bi platio da ufur da slušam uživo tvoju tačku.

 

ako Grbave tange ne potpišu za PGP, trebalo bi da vidiš koje su ti još opcije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga,niko od nas ne moze reci "Ja nikada ne bih bio takav,koliko god para imao".Malo kurac.Pare menjaju coveka,to je cinjenica.Sto ih vise imas,imas i vise potreba.I vise zelje.

 

i da imam miljardu dolara opet bi zeleo nevinu devojku koja nece da se jebe bez emocija

 

verujem da ni oni (truli bogatasi) ne zavide tebi. ;-)

 

kako ja gledam na to: jedini resurs kog svaka osoba ima u (manje-vise) istoj kolicini je vreme. sto vise para, to vise mogucnosti da se kvalitetno iskoristi to vreme u zivotu i da se dozivi nesto zanimljivo. kad dozivis sve sto si mogao da dozivis za 100 evra, onda ti se menja perspektiva pa ti to vise nije zanimljivo.. koliko god se ljudi tesili kako "novac nista ne znaci" - fakat je da omogucava da ugodis sebi, ako znas kako (i ako zelis da koristis novac za to).

 

slazem se sa tobom.novac moze da se koristi u lose svrhe,kao sto su droge,prostituke,alkohol a moze i da se za taj novac poradi na promociji narodne muzike i nacionalizma medju omladinom

 

čitam ovaj topik na preskok, utom slušam na radiju neki lik se predstavlja kao prvi srpski stand-up komičar, i odma se setim Princa kako bi bio sjajan u stand-up fazonu. svejedno dal ljude iritira ili zasmejava ali retko ko je ravnodušan, što je najbitnije.

 

nažalost kod nas je klupska stand-up scena pratkitčno na početku, tu ti tamo po gradu je bilo sporadičnih pokušaja ali cenim da je potencijal velik, pa samo treba pogledati koliko frustriranih i logorejičnih a duhovitih likova visi po forumima. gotovo svaki forum ima nekog svog Princa, Tešu, Razbijača i slične lakrdijaše. i prava je šteta da sve ostane na nivou foruma.

 

Prinče, kolko se sećam taj lik je najavio nastup sutra u Bitef Art cafeu pa ako si u fazonu odi pa čekiraj, možda se raspitaš za neke termine, dal ima slobodnih večeri tipa mikrofon je vaš i to. realno tebi bi trebao menadžer za šta ja nemam vremena od posla, ali kunem se bi platio da ufur da slušam uživo tvoju tačku.

 

ako Grbave tange ne potpišu za PGP, trebalo bi da vidiš koje su ti još opcije.

 

slazem se sa tobom,mislim da bi morala kod nas da se razvije stand up scena komedije.ali ja to nemogu da radim.ja neznam da nasmejem ljude ako to ozbiljno probam da uradim,nikada nisam ni pokusavao.ali uvek se desi da se ljudi oko mene smeju a da sam ja sasvim prirodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...