Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Cak je poceo da nam odaje i savete koje daje momcima...najsmesnije! Rekao je nekom liku da nosi neku smesnu ogrlicu sa priveskom koji podseca na slonovsku kljovu i on je to kao ucinio i prisao nekoj ribi u fazonu 'Koliko je sati' i riba videla ogrlicu i to joj privuklo paznju i zainteresovalo je da cuje nesto vise o njemu...i posle toga je on navodno smuvao na kontu te ogrlice?!

 

U suštini, sve što privlači pažnju je dobar rekvizit za muvanje, pod uslovom da osoba o toj stvari nema već neku izgrađenu predrasudu. Znači, mora da bude nešto zaista ekstravagantno, o čemu može da se povede dobra priča, koja će odvesti ka priči o drugim stvarima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije reč o ogrlici kao takvoj, već o nekoj neobičnosti na njojzi, koja omogućava da se započne priča.

 

kao likovi shto vode kuchice

 

i oni shto voze skupa kola

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako je neko idiot, ni sve najlepse i najinteresantnije ogrlice ovog sveta ga nece spasiti.

 

To da li je neko idiot, ili ne, može da bude samo tvoja subjektivna ocena, koja dolazi tek nakon što vidiš ogrlicu na njemu. Osim, ako preko neta ne skontaš da je idiot, pa da ne moraš ni da vidiš kako izgleda i šta nosi. Ali, ako površno sudiš o nekome, na osnovu malog broja činjenica, onda će pre biti da si ti idiot, nego on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako je neko idiot, ni sve najlepse i najinteresantnije ogrlice ovog sveta ga nece spasiti.

 

 

Mislim...koliko je lako provaliti na prvu loptu da je neko idiot?! Postoje slucajevi dge ljudi tek posle 2, 3 pa i vise godina primete da su im decko ili devojka idioti....

O cemu se radi u savetu koji je onaj frik dao decku...pod uslovom da decko izgleda normalno i da ima neko normalno ponasanje to nije garancija da ce smuvati neku ribu (posto normalnost nije dovoljna), tako se on setio da na lika nakaci neki detalj koji ce ga uciniti zanimljivim...i sad to ima smisla ako se neko lozi na slonove...afriku...Slonovacu? To ti je kao i onaj deciji trip da riba koja je metalka nikada nece biti sa fensi deckom tj. nece ni obratiti paznju na njega (nece pokusati da uspostavi kontakt i da ga upozna, jer mozda bi on bio onaj 'pravi') vec ce obratiti paznju na nekog kosonju u Iron Maiden majici i pozeleti da ga upozna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije reč o ogrlici kao takvoj, već o nekoj neobičnosti na njojzi, koja omogućava da se započne priča.

 

 

Exactly...

 

мени је идиотски ако ће неко о некоме да суди по огрлици. маните се више огрлица.

 

 

Ha ha ha...Ovo je kraljevski... a kao ti sudis ljudima tek posto sa njima provedes 10ak godina i odlicno ih upoznas...

nije rec o ogrlici kao ogrlici vec o detalju koji privlaci paznju i toboze cini nekog 'posebnim'...

Share this post


Link to post
Share on other sites

i sad to ima smisla ako se neko lozi na slonove...afriku...Slonovacu?

 

Ne radi se o loženju na nešto. Zašto ta slonovača ne bi mogla da posluži kao povod za razgovor o ugroženim životinjskim vrstama? Recimo, kaže on curi da je protiv ubijanja slonova radi slonovače, pa ga ona pita: "Zašto onda nosiš tu ogrlicu?", a on odgovori: "E, to je već duga priča..." i onda krene da govori kako je i od koga dobio tu ogrlicu i usput može da pomene bilo šta što će ovu navesti da se aktivno uključi u razgovor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao prinche jeste. ja sam povrsni idiot, priznajem. vidim nekoga i odmah znam kakav je. da,da. i da, moja subjektivna ocena. ako je neko za mene idiot onda mi jednostavno ne prija za bilo sta i to je to. a opet, neko moze da bude idiot i da bude simpa. ima razlicitih idiota :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

мене ће да привуку велике сисе и добро дупе. а не огрлица!

 

 

Taj covek daje savete MOMCIMA kako da muvaju devojke, a ne devojkama kako da muvaju momke...tako da je u toj prici irelevantno ono sto muskarca privlaci vec je u centru paznje ono sto devojku privlaci...A to nisu velike sise i dupe (bar ne za vecinu :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

а он одговори:

"ма добио сам је од неког ћелавог мр. Пропер ванаби идиЈота. рекао ми је да ћу опалити прву коју стартујем ако носим ову огрлицу" :):):)

 

а прича се даље развија:

 

она каже: "јао, ја волим да набијам флаше од мр. Пропера у дупе. то је тако секси"

 

и на крају причу заврше како је Доместос бољи од мр. Пропера :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao prinche jeste. ja sam povrsni idiot, priznajem. vidim nekoga i odmah znam kakav je. da,da. i da, moja subjektivna ocena. ako je neko za mene idiot onda mi jednostavno ne prija za bilo sta i to je to. a opet, neko moze da bude idiot i da bude simpa. ima razlicitih idiota :P

 

 

Mozda ti nisi idiot ali ima devojaka koje jesu...I nema potrebe da mislis da je tvoje misljenje jedino postojece!

I niko nije rekao da po ogrlici ili nekom drugom detalju ti mozes da provalis kakav je ko vec da IZVESNE ljude IZVESNI detalj moze da privuce i navede na uspostavljanje komunikacije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podseti me Branislava pričom o Maiden majici na nešto. To je, recimo, primer kada nosiš na sebi nešto čime privlačiš pažnju, ali o čemu mnoge devojke imaju izgrađene predrasude. Tako ja neke nemetalke svojim oblačenjem uspem da zaintrigiram, jednostavno im bude zanimljivo, pa me pitaju zašto ja slušam tu muziku, šta vidim u njoj i slično, pa to posluži kao dobar početak priče. S druge strane, devojke koje su "anti-metalke", kojima se prevrne stomak kad vide metalca, a kamoli kad pomisle da budu s njim, naravno da neće steći dobar utisak o meni (što se mene tiče, takve i ne treba da ga steknu :) ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ja nista rekla o tome da je moje misljenje jedino postojece. ali da bih se druzila sa bilo kime ili radila sta god drugo, moje misljenje je najvaznije. ako razumes sta hocu da kazem. i takodje nisam rekla da je ogrlica pokazatelj idiotluka vec da ako je neko idiot nece ga spasiti ogrlica ma kakva bila. to je sve relativno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad kad malo bolje razmislim secam se da sam se upoznala sa jednim ortakom tako sto mi je prisao upravo zbog toga sto je video da nosim privezak Iron Cross i posle toga smo dva sata balavili o drugom svetskom... :)

 

nisam ja nista rekla o tome da je moje misljenje jedino postojece. ali da bih se druzila sa bilo kime ili radila sta god drugo, moje misljenje je najvaznije. ako razumes sta hocu da kazem. i takodje nisam rekla da je ogrlica pokazatelj idiotluka vec da ako je neko idiot nece ga spasiti ogrlica ma kakva bila. to je sve relativno.

 

 

Slazem se sa ovim poslednjim ali moze se desiti da upoznas osobu i da se dugo druzis sa njom i ne provalis kakav je...Mnoge ribe budu sa mnomcima i tek posle mnooooogo vremena shvate kakvi su idioti...a da pritom nisu nosili ogrlice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

HA HA...Sad moze da se iz svega izvuce i sledeci zakljucak...Ako se devojka svidi decku i on primeti neki detalj na njoj (recimo privezak sa delfinom) on joj pridje, pravi se blesav da je video privezak ali pretpostavi da se jadna krava lozi na delfine i zapocinje pricu o delifinima... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...