Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Zajebite da offtopicujete. Ako vas fudbal toliko zanima, onda pričajte ako znate na koje fore te seljačine od fudbalera (čast izuzecima) muvaju devojke.

 

Ako moze prica o LDP-u,nacionalizmu,skinhedsima...onda moze i o fudbalu.Takodjer,po odredjenim postovima koje ti ostavljas se moze zakljuciti da nisi nista manja seljacina od njih.Brate,

 

@Kokica

Najludji ikada prelazni period.Najvise potrosenih para,najvise zvezda promenilo dresove,najnebulozniji transferi...znaci tvrdim,ovako sta nece skoro biti prevazidjeno.Brate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Ako moze prica o LDP-u,nacionalizmu,skinhedsima...onda moze i o fudbalu.Takodjer,po odredjenim postovima koje ti ostavljas se moze zakljuciti da nisi nista manja seljacina od njih.Brate,

 

@Kokica

Najludji ikada prelazni period.Najvise potrosenih para,najvise zvezda promenilo dresove,najnebulozniji transferi...znaci tvrdim,ovako sta nece skoro biti prevazidjeno.Brate.

 

 

Ko jos bre gleda smrdljivi fudbal sem ljudi koji stvarno nemaju pametnija posla. Sve oko toga je postalo toliko vestacki i promisljeno da vise nema apsolutno nikakve magije u fudbalu. Stvarno sam voleo da gledam bilo koji sport i da ga igram. Sada ja stvarno vise ne znam da li mogu na prste jedne ruke da nabrojim sportove vredne paznje. Odgledam 15 utakmica da bi video jedan lep potez. U lepe poteze ne ubrajam pogibeljne startove od kojih je danas fudbal pretezno sastavljen. Jebes fudbal i fudbalsku mafijasku stoku!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
јебаћемо ми тебе!

 

Hm? Govoris u mnozini. Da nemas sukob licnosti? To moze mozda da objasni tvoje besmislena trabunjanja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako moze prica o LDP-u,nacionalizmu,skinhedsima...onda moze i o fudbalu.Takodjer,po odredjenim postovima koje ti ostavljas se moze zakljuciti da nisi nista manja seljacina od njih.Brate,

 

@Kokica

Najludji ikada prelazni period.Najvise potrosenih para,najvise zvezda promenilo dresove,najnebulozniji transferi...znaci tvrdim,ovako sta nece skoro biti prevazidjeno.Brate.

Из Звезде у Партизан, Из Јунајтеда у Сити, играч плаћен скоро сто милиона, Перица... Чудо до чуда...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako moze prica o LDP-u,nacionalizmu,skinhedsima...onda moze i o fudbalu

ajde ne seri... bilo je 2-3 poruke na te teme i gotovo. zezanje zavrseno bez smaranja, a vi baljezgate nesto na temu "fudbala" i namerno pravite oftopik da bi izigravali neke baje na forumu kao u fazonu "e, vidi kako mi mozemo da lupamo gluposti". :udri:

 

prince je mozda ekscentrican i lud, ali je za vas doktor nauka. vi ste dosadni i suvisni ovde... nadam se da cete popiti visemesecne banove kad dodje moderatorski SWAT team. :red:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde ne seri... bilo je 2-3 poruke na te teme i gotovo. zezanje zavrseno bez smaranja, a vi baljezgate nesto na temu "fudbala" i namerno pravite oftopik da bi izigravali neke baje na forumu kao u fazonu "e, vidi kako mi mozemo da lupamo gluposti". :udri:

 

prince je mozda ekscentrican i lud, ali je za vas doktor nauka. vi ste dosadni i suvisni ovde... nadam se da cete popiti visemesecne banove kad dodje moderatorski SWAT team. :red:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
како разликовати позера и правог металца?

позери се не разумеју у фудбал!

 

фудбал је најметалскији спорт!

 

 

Nije pitanje o tome ko se razume, a ko ne. Verujem da se razumes vise od mene sada. Ja sam prestao da gledam utakmice kada sam shvatio da za celu jednu sezonu nisam odgledao 3 dobre tekme. Ne racunam ono kao igrali su ekstra tekmu i rezultat je 1:0. Zadnji dobar fudbal u ligi sampiona kada malo ramislim video sam jos davnih godine kada je Borusija Dortmund osvojila ligu. Andreas Moller je pokazao znanje i od tada mozes da vidis samo neki individualni potez na svakoj 10 tekmi i nista vise. Znaci nemoj da pricamo ovde o fudbalu koji je propao ko mudo.

 

Ribe mahom ne vole fudbal i izgleda da su pobegle sa teme. Ajde da ih pustimo da kazu sta vole, koju pozu i tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

како разликовати позера и правог металца?

позери се не разумеју у фудбал!

 

фудбал је најметалскији спорт!

 

ne znam ni za jednog fudbalera osim raidshe ilica koji bi slushao metal, bar mi ej tako prichao kolega iz benda dok se provlachio po klubovima (poslednji angazman - grejanje klupe za Borac iz Chachka i nije nijednu ribu smuvao na fudbal) :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

не кажем у фазону да међу фудбалерима има пуно металаца.

 

Хефесте, управо у томе и јесте чар данашњег фудбала. 10 утакмица си у неизвесности дал ће да буде неки јебачки потез, а онда кад се деси... само те обори на патос, и у фазону си "у јебем ти сунце, шта уради лик"!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
не кажем у фазону да међу фудбалерима има пуно металаца.

 

Хефесте, управо у томе и јесте чар данашњег фудбала. 10 утакмица си у неизвесности дал ће да буде неки јебачки потез, а онда кад се деси... само те обори на патос, и у фазону си "у јебем ти сунце, шта уради лик"!

 

 

Neka hvala preskacem. Kada izracunam 10x90min=900min + odmor 15min + u proseku 10x3min=30min za zaustavno vreme muka me uhvati. To je 945min za jedan dobar potez ili 15.75 casova. Mislim, ajde goni se!!! pa pre cu da igram sah sa penzosima u parku nego da se smorim toliko. Lep fudbal je bio ranije po recima starijih ljudi kada vide lep potez odma na pocetku tekme (u nasem slucaju Sekularac) oni ne ostaju do kraja. Po njihovim recima kazu da su dosli da vide lepe poteze, vidli su ih i idu puna srca sa stadiona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde ne seri... bilo je 2-3 poruke na te teme i gotovo. zezanje zavrseno bez smaranja, a vi baljezgate nesto na temu "fudbala" i namerno pravite oftopik da bi izigravali neke baje na forumu kao u fazonu "e, vidi kako mi mozemo da lupamo gluposti". :udri:

 

prince je mozda ekscentrican i lud, ali je za vas doktor nauka. vi ste dosadni i suvisni ovde... nadam se da cete popiti visemesecne banove kad dodje moderatorski SWAT team. :red:

 

Pffff. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe,ne seri hehe.i tebe je startovao.hehehe aaaa.znaci njega ceo grad zna.stalno ide i prica i svima redom na koje fore da muvaju ribe.i sto je najjace puno devojaka ga zna,jako puno devojaka je startovao i stalno srecem nove devojke koje kazu da ih je on muvao.hvala sto si mi ovo rekla umruo sam od smeha

 

 

Cak je poceo da nam odaje i savete koje daje momcima...najsmesnije! Rekao je nekom liku da nosi neku smesnu ogrlicu sa priveskom koji podseca na slonovsku kljovu i on je to kao ucinio i prisao nekoj ribi u fazonu 'Koliko je sati' i riba videla ogrlicu i to joj privuklo paznju i zainteresovalo je da cuje nesto vise o njemu...i posle toga je on navodno smuvao na kontu te ogrlice?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...