Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

slazem se sa tobom.novac moze da se koristi u lose svrhe,kao sto su droge,prostituke,alkohol a moze i da se za taj novac poradi na promociji narodne muzike i nacionalizma medju omladinom

Haha... care! :)

Mislim da posle ovoga Imaginos više neće imati nikakve argumente. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmm... a možeš li da shvatiš da jednostavno ima ljudima nije trip živeti u luksuzu?

naravno, posto sam jedan od takvih. volim da zivim komotno, a to nije isto sto i luksuz. ;)

sa druge strane: mozes li ti da shvatis da ima ljudi koji vole da probaju, dozive i vide sve sto su u mogucnosti, i da je najcesce novac taj koji im omogucava to?

 

Možeš da me vodiš u najelitniji restoran ili da me vodiš na pljeskavicu i pivo i meni bi to isto bilo.

Ne radi se o nikakvoj etičkoj postavci, ili lažnom moralisanju, jednostavno, litar vina za mene u prirodi je luksuzniji od najluksuznijeg restorana.

koliko puta si bio u najluksuznijem restoranu, gde je ono - obrok reda 1000 dolara? mislim, otkud znas da je isto? ne kazem da treba praviti navike i zivotni stil od luksuza i otici u pomodarstvo, ali tvrdim da novac omogucava coveku da stekne iskustva i provede vreme na razne nacine...

 

Baš sam pričao sa jednim klijentom Amerom o tome i on me je pitao da li bih vodio devojku u neki luksuzni restoran ako bi njoj tamo bilo prijatno... i... naravno da bih... ali to i dalje ne znači da bih ja bio nešto preterano ushićen.

ti fazoni "on nju izvodi na skupe vecere", to meni ne pije vodu. jedno vreme mi je bilo gadno cak i da placam pice devojci sa kojom sam, uvek sam imao osecaj da je tu nesto "kupujem". sad me bas briga, zavisi kako sam raspolozen, nekad platim pice, nekad podelimo, nekad trazim da ona plati - i obicno im je to simpaticno. :)

 

--

 

slazem se sa tobom.novac moze da se koristi u lose svrhe,kao sto su droge,prostituke,alkohol a moze i da se za taj novac poradi na promociji narodne muzike i nacionalizma medju omladinom

ja finansiram LDP, odnosno svakog meseca dajem u njihovu kasu, i mislim da je to najbolji nacin da se novac u srbiji koristi u dobre svrhe jer se tako promovisu prave zapadnoevropske vrednosti liberalnog drustva i kapitalizma. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene si nasmejao za jedno veče bar 3 puta. :)

 

i prosuo vodu koju si kupila mi

 

ja finansiram LDP, odnosno svakog meseca dajem u njihovu kasu, i mislim da je to najbolji nacin da se novac u srbiji koristi u dobre svrhe jer se tako promovisu prave zapadnoevropske vrednosti liberalnog drustva i kapitalizma. :D

 

kakve crne proevropske vrednosti :) tvoj novac ide u cedine nozdrve

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja finansiram LDP, odnosno svakog meseca dajem u njihovu kasu, i mislim da je to najbolji nacin da se novac u srbiji koristi u dobre svrhe jer se tako promovisu prave zapadnoevropske vrednosti liberalnog drustva i kapitalizma. :D

 

1212348932002.jpg.[roflposters.com].myspace.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene si nasmejao za jedno veče bar 3 puta. :)

vidiš Tešo, to je ta rekacija, isto tako i Princ, samo treba da se oslonite na svoj prirodni humor i eto uspelog zavođenja bez suvišnog teoretisanja i gluposti. tebi je svojstven taj dead-pan dok je Princ autoironiju doveo do savršenstva, ma samo da krene lajv priču o muvanju klinki ili muzičku analizu pa svi bi popadali. plus bi zaradio neku sitnu lovu, a bio bi više simpatičan ženskicama i eto.

 

ako već imate tolike apetite, jedini načini su keš ili slava, najbolje oboje. kad kažem slava ne mislim sad nešto predrkano tipa da se prijaviš za Zvezde granda. evo moj stari drugar iz kraja poznat kao doktor Protić je počeo tako iz zajebancije da pravi klipove i izvodi svoje tačke po privatnim žurkama, i čovek postade nekakva andergraund zvezda i kult na jutjubu, počeli da ga zovu na lo-fi filmske festivale u regionu, a lično sam prisustvovo scenama kad mu sasvim pristojne ribe otvoreno nudile seks. a dečko baš i nije Bred Pit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidiš Tešo, to je ta rekacija, isto tako i Princ, samo treba da se oslonite na svoj prirodni humor i eto uspelog zavođenja bez suvišnog teoretisanja i gluposti. tebi je svojstven taj dead-pan dok je Princ autoironiju doveo do savršenstva, ma samo da krene lajv priču o muvanju klinki ili muzičku analizu pa svi bi popadali. plus bi zaradio neku sitnu lovu, a bio bi više simpatičan ženskicama i eto.

 

ako već imate tolike apetite, jedini načini su keš ili slava, najbolje oboje. kad kažem slava ne mislim sad nešto predrkano tipa da se prijaviš za Zvezde granda. evo moj stari drugar iz kraja poznat kao doktor Protić je počeo tako iz zajebancije da pravi klipove i izvodi svoje tačke po privatnim žurkama, i čovek postade nekakva andergraund zvezda i kult na jutjubu, počeli da ga zovu na lo-fi filmske festivale u regionu, a lično sam prisustvovo scenama kad mu sasvim pristojne ribe otvoreno nudile seks. a dečko baš i nije Bred Pit.

 

mislim da si totalno upravu sa svime sto si rekao ovde.slazem se kad bi princ uzeo mikrofon i krenuo da ozbiljno i iskreno prica svoje savete u vezi muvanja i sve ovo sto prica na forumu da bi to bila kvalitetna stand ap komedija.ali jedini problem je sto princ je malo drugacija osoba u stvarnosti nego na forumu.u stvarnosti je stidljiv,povucen i cutljiv.uopste nema tu napadnost u stvarnosti i ne prica takve stvari.ali ako bi se malo oslobodio i naucio da prica sve stvari koje su mu na umu i u stvarnosti.bio bi stand ap komicar.a sto se mene tice pa neznam ja cesto zasmejavam ljude ali nikada mi to nije namera.kod mene uglavnom to ide spontano.mada verujem da bi ja ako bi se potrudio mogao da budem mozda dobar stand ap komicar ili kao taj lik neki klipadzija,glumac u tresh niskobudzetnim filmovima.definitivno bi mogao.mozda postoji mogucnost i da u zivotu radim takve stvari.samo znam da sada se ne osecam kao da zelim da zapocinjem tako nesto,nemam sredstava a i gledam da vreme potrosim na neke druge prioritete.ali upravu si.videcu ima vremena

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo znam da sada se ne osecam kao da zelim da zapocinjem tako nesto,nemam sredstava a i gledam da vreme potrosim na neke druge prioritete.ali upravu si.videcu ima vremena.

ma kul, kad god ali treba pokušati, najgore je kad ljudi imaju potencijal a zadovolje se na sitno tipa proseravanjem po forumima. to je baš malo. uostalom kod tebe je drugačije, dovoljno je samo baciti pogled na post counter kod Princa i videti da je to ogroman višak energije pretvoren u reči, možemo reći da je to sublimacija seksualne energije ili ovo što ti kažeš nadoknada za stidljivost u rl.

 

ali jedini problem je sto princ je malo drugacija osoba u stvarnosti nego na forumu.u stvarnosti je stidljiv,povucen i cutljiv.uopste nema tu napadnost u stvarnosti i ne prica takve stvari.

to je suština, pogledaj koliko stend-ap likova su na početku bili povučeni i stidljvi, pa čak i sa karikaturalnom pojavom: Džeri Sajnfeld, Majkl Ričards, Endi Kaufman, Jova Radovanović :) imaš puno priča o glumcima koji su bili tako svezani. potencijal je jedno ali treba skupiti muda i izaći na stejdž bez buke i huke benda, sam kakav jesi. zajebano jeste, ali to je već na njemu da odluči, jer ozbiljnog pomaka u životu nema bez rizika. možda bi ga napljuvali najstrašnije, možda bi doživeo ovacije, kažem opet bolje i propast nego posle kajanje što nisi ni probao.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

i prosuo vodu koju si kupila mi

 

To je bio prvi put. Ne znam da li si provalio bilo mi je svejedno kad si fljusnuo vodu (bitno da nisi moje pivo :P) a zacenila sam se kad si posle ti kupio vodu pa skapirao šta si prosuo! I još sam se zacenila na KUD Idijotima kad sam te videla na ogradi, :) :) sa onim likom...

 

evo moj stari drugar iz kraja poznat kao doktor Protić je počeo tako iz zajebancije da pravi klipove i izvodi svoje tačke po privatnim žurkama, i čovek postade nekakva andergraund zvezda i kult na jutjubu, počeli da ga zovu na lo-fi filmske festivale u regionu, a lično sam prisustvovo scenama kad mu sasvim pristojne ribe otvoreno nudile seks. a dečko baš i nije Bred Pit.

 

Doktor Protić je tvoj drugar? Pa ako je tako onda znaš zašto je postao kult na yt. Čovek je genije. Ali i dalje ne razumem te koje mu nude seks samo zbog toga što se pročulo za njega. To mi je bzvz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja cesto zasmejavam ljude ali nikada mi to nije namera.

to znaci da je krajnje vreme da se zabrines za sebe. ;-)

 

---

 

@ gojko

skoncentrisi se. to sto si quoteovao pre slike je pola celine. ;)

 

p.s. ako je neko stvarno poverovao da finansiram LDP, onda kapiram da ima ljudi koji veruju u deda mraza i price jebaca iz GSPa... :udri:

 

---

 

@princ i tesa: slusate vojadzera. hocemo da vas vidimo u javnosti. snimite nesto za youtube, nesto kao "lekcije o zavodjenju", lekcije o zivotu i tako to.. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo tebra.

 

Kolo Ture presao u Siti.Jos jedna klasicna picketina.

 

I naravno,transfer leta,Perica Ognjenovic u Jagodini.

 

Brate.

Најлуђи прелазни рок икада, лепо сам најавио то још пре два месеца. треба пописати све што се десило, овакво лудило се неће скоро поновити.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...