Jump to content

Linkovi za download albuma


Baal

Recommended Posts

bulb je car.

 

periphery opet imaju novog pevaca, i mislim da je gori od prethodnog, ima sempler na njihovom spejsu.

 

super peva ali mu je scream prilicno amaterski, bolje da izbace skroz, bio bi super trip taj djent stil sa samo clean vokalima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači da treba da izbace prdenje, podrigivanje i ostale klozetske fore iz svog repertoara. Ima i još sličnih nebuloza koje uopšte ne znam šta će im, al' 'ajde...da se razumemo, obožavam bend, ali mi takve "fore" uopšte nisu jasne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^raspitaj se. bice ti jasno. ;o)

 

eniveij, evo jednog dobrog sranja Brass Knuckle Surfer - Sin Palabras

znam da postrokera sad ima pun kurac, ali ovi na prethodnom albumu to nisu bili, pa ni ovde nisu izgubili svoj fazon, malo se proshirili.

kapiram da je neko ovo okachio odavno al' ajde za svaki sluchaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nece toga biti na albumu i ne mislim da ih to skodi u bilo kom momentu.

 

njima je pomoglo to sto su duhoviti i zabavni. oni su imali uzasno mnogo fanova za bend koji nije imao ni album ni izdavaca.

 

mnogo su dobar posao oni odradili preko youtube klipova i distribucije free muzike sve vreme, mislim da je to sto su zajebanti bio samo plus.

 

 

oni su kao meshuggah sto su bili kad su bili mladi. ultra ozbiljni i nadrkani na albumu a zajebanti u prirodi, tako kapiram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nece toga biti na albumu i ne mislim da ih to skodi u bilo kom momentu.

 

njima je pomoglo to sto su duhoviti i zabavni. oni su imali uzasno mnogo fanova za bend koji nije imao ni album ni izdavaca.

 

mnogo su dobar posao oni odradili preko youtube klipova i distribucije free muzike sve vreme, mislim da je to sto su zajebanti bio samo plus.

 

 

oni su kao meshuggah sto su bili kad su bili mladi. ultra ozbiljni i nadrkani na albumu a zajebanti u prirodi, tako kapiram.

 

Nisam ja ni rekao da im to škodi, ali mislim da je potpuno nepotrebno i sigurno im neće namaći dodatne fanove. Oni su ljude privukli prvenstveno dobrom i prilično raznolikom muzikom, koju su uz to štancovali non stop i delili je džabe. Ko bi tome odoleo :)

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...