Jump to content

Linkovi za download albuma


Baal

Recommended Posts

Ma kako god ti kazes. :D Samo vredi napomenuti da im je taj isti Joe i gostovao na proslom albumu, a i mogao bi da javis onima na last.fm-u da maknu Gojiru iz "similar artists", da ne zive ljudi u zabludi, kao i svi oni drugi sto ih porede. ;)

Edited by Talvi
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam apsolvirao Gojiru i odgovorno tvrdim da vokal dosta podseca naJoe-a iz Gojire ne obazirujuci se na stil pevanja nego na ono sto cujemsvojim usima.Inace ,Joe je pevao na prethodnom albumu All seeing Eye,na istoimenoj pesmi:

 

http://www.youtube.com/watch?v=vmKQDL55oRw&feature=related

 

Toliko o tome koliko ne lice.Ja cak ni ne mogu da izvalim da imaju dva vokala .....onaj ko nikad nije cuo Joe-ov vokal bih rekao da ovde peva samo 1 covek,ali ja sam ga se naslusao tako da mogu da primetim kad on peva a kad pevac ovog benda.

Edited by chess

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apslovirao si Gojiru? Pa ja ih slušam još od perioda kada su se zvali Godzilla i to do Victim demoa, pa naovamo, i od tada ne prođe ni dan, a da ne obrnem bar jedan njihov album, tako da ne znam kakav ti je to argument, al' ako ćemo o apsolviranju...eto, ja tvrdim da ovo veze nema sa Gojirom, naročito kad su vokali u pitanju.

To što je Joe gostovao u jednoj Klone pesmi...Oh, well, gostovao je i u Cavalera Conspiracy, al' kakve to veze ima...

Samo mi nije jasno čemu to neprihvatanje tuđeg utiska. Nekome liči na Gojiru, meni ne liči i to je to. Rekoh koje su reference sa kojima bih povezao zvuk Klone-a i ne znam zašto je toliko teško uvažiti različito mišljenje. Ne mora niko da prihvati to, al' može da uvaži. Ili ćemo da se ubeđujemo do besvesti...

Edited by Sha
  • Upvote 1
  • Downvote 14

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilpevanja nema veze sa gojirom ali glasovi oba pevaca su veoma slicni,zvuk ,tonalitet,sta vec,otud i poredjenje sa Gojirom posto je Joe vokal benda jelte......inace muzicki nemaju dodirnih tacaka,to jeste.Meni je to jedina veza izmedju ta dva benda,da se razumemo.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

toplo (no homo) prepourucujem ovo za fanove Fair to Midland i slicnog alt/prog rock fazona.

 

 

 

68wj8y.jpg

 

Dead Letter Circus - This Is The Warning (2010)

Genre / Style: Alternative Rock / Progressive Rock

Quality: VBR (V0) 267 kbps avg. / 44100 hz / Joint Stereo | 102.51 MB

Artist: Dead Letter Circus

Title: This Is The Warning

Label: Warner Australia

Country: Australia

Genre / Style: Alternative Rock / Progressive Rock

Release Date: 18.05.2010

Quality: VBR (V0) 267 kbps avg. / 44100 hz / Joint Stereo

Format: Album / mp3

Play Time: 53:28 min

Size: 102,51 MB

 

 

vifybb.jpg

 

http://hotfile.com/dl/42755593/74f2692/Dead_Letter_Circus-This_Is_The_Warning_%282010%29.rar.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...