Jump to content

Precenjeni i potcenjeni bendovi


Recommended Posts

 

 

 

Podcjenjeni: Dog Fashion Disco

 

sa ovim se slazem,dog fashon disco i nuclear rabbit su iz nekog razloga strasno podcenjeni

 

 

Slayer

 

slayer nemoze nikada da bude potcenjen jer slejer je definicija samog metala,nekako kao da je metal dostigao vrhunac u zadnja dva albuma slayera

 

 

srpski BM bendovi,

 

da slazem se,stvarno su sranje

 

Ово никако не може бити прецењено.

 

moze i te kako canibal corpse su najgore sranje od bend ikada

 

 

Pa je l' sam te ja pitao da komentarišeš? :) Venom je meni kurac, pozerskijeg benda ova planeta nije videla, a ni ne smatram ga black metalom. To što im se album zove "Black Metal" ne znači da jesu black metal, kao što ni Panterin "Power Metal" ne znači da je Pantera power. Samo ti piči svoj old-school, a ja ću svoj gej skandinavski black metal, i sve u redu.

 

neznam od celog blek metala najvise mi venom ima smisla,jer su nekako najvise zadrzali tu blek dimenziju.posle venoma najbolji blek metal bend mi je batory

 

 

da, temu defitivno treba zatvoriti...ovo prelazi u prelupavanje :da:

 

 

:puke:

 

da stvarno,ljudi pricaju negativne stvari o slejeru a hvale tamo neki novi najtvish

 

 

znam da se vecina vas ne slaze sa mnom, ali mislim da je slejer precenjen bend. ne kazem da je losh, daleko od toga, ja volim slejer, ali mislim da ima dosta boljih bendova koji ipak nisu doziveli toliku slavu kao slejer. moje mishljenje.

lemi, nemoj da me kamenujesh... :mrgreen:

 

dodao bih tu josh i par nemachih thrash metal bendova, ali opet niko od njih nije ni blizu slejera.

 

ja neznam za ni jedan bend koji zvuci tako dobro kao slejer na albumu god hates us all

Share this post


Link to post
Share on other sites

precenjeni: megadeth, metallica, testament, slayer, pantera, amon amarth, behemoth, belphegor, dimmu borgir, cradle of filth....

 

potcenjenih ima zaista mnogo... izdvojio bih destructor samo

Edited by kiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Веном није блек метал!

 

jeste,venom je smislio pravac koji se zove blek metal.ko je sada kriv sto su posle njega dosli neki budjavi bendovi i krenuli da prave malo drugaciju muziku pod istim imenom.treba da se zna ko je prvi svirao blek metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste,venom je smislio pravac koji se zove blek metal.ko je sada kriv sto su posle njega dosli neki budjavi bendovi i krenuli da prave malo drugaciju muziku pod istim imenom.treba da se zna ko je prvi svirao blek metal

 

 

Venom је случајно смислио назив блек метал. Они су блек метал исто колико је и Цеца.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тешо НЕ СЕРИ! Веном је смислио тај назив због тога што су у то време све који су имали дуге косе и гитаре називали Хеви Метал. и паметни људи из Венома нису хтели да буду у истом кошу са разним педерским глемерима, па су рекли "ми нисмо Хеви Метал, ми смо Блек Метал". музички, Веном је Хеви/Спид са упливима у Треш у каснијим радовима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Venom је најзаслужнији што се правац зове блек метал, музички су тотално другачији. А Јарослав је лепо објаснио. Не могу да се сетим са којим бендом нису хтели тада у исти кош па су одвалили "Ми смо блек метал" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...