Jump to content

2009.09.21. *SKC Livingroom, Beograd* Artillery

Recommended Posts

• Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bilo bi ekstra i da u celom tom metezu izvade kameru i snime spot. Bio bi to naj thrash spot svih vremena.    

Polovicu treba da bude sram,umesto da budnete zafalni ćoveku što dovodi ove iz ko zna kakvih pizdinaca,izvućene iz naftalina,vi sad napadate što dele piratske diskove.Kuš stoko! a ovamo svi po netu s

Ma deće.Klao bi se ko hijena za tu kartu,pratim mu postove,od prvog do ove 6 strane,svršava od sreće na koncert.mica mala ćupava.

Ovaj podnaslov (EDIT:"Back in the trash")...jel to neki fazon u vezi Artillery?

Ili i ti ne znas da pises,k'o onaj astaroth?

Edited by LazaGNR

Koliko sam ja video na Artillery temi, ovo organizuje onaj lik LivingRoomSKC (nzm kako se zove covek, jbg :D ). Sto se tice ovih ljudi koji kukaju za pare od karata, jebiga, imaju apsolutno pravo da kukaju, stvarno nije u redu ovakvo ponasanje organizatora...

пошто год да је, небитно је! један од ретких бендова за које бих издвојио огромне суме новца! а и издвојићу. треба опустошити сав силни мерчандајз (ако га буде било) :)

JEBENO SAM SRECAN PROKLETO SAD JEBOTE NEAM NET I SLUCAJNO SE EO KOD ORTAKA OKACIM I VIDIM OVO,JAAAOJJ JEDVAA CEEEKAAM!!

ARTIIIIIILEEEEEEEEEEERIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!

A da sacekate da organizator zvanicno saopsti datum?

Postoje problemi u rutiranju turneje ... istina je da je 22.9. bio planiran, ali izgleda da ce doci do nekih manjih pomeranja ... nadam se svega dan dva napred-nazad ... ali ponavljam sacekajte da ja objavim datum ...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...