Jump to content

Najjebozovniji muškarci


Brynhildr

Recommended Posts

Ne možeš generalizovati, nema tu pravila. Sve to zavisi od raznih faktora. Sa dosta ljudi koje sam ja ovde postavljala ne bih mogla u životu da budem, jer su samo za gledanje. Ovde se isključivo komentariše fizički izgled.

 

I mene je briga za dotične. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne možeš generalizovati, nema tu pravila. Sve to zavisi od raznih faktora. Sa dosta ljudi koje sam ja ovde postavljala ne bih mogla u životu da budem, jer su samo za gledanje. Ovde se isključivo komentariše fizički izgled.

 

I mene je briga za dotične. :haha:

Nema pravila. Let the game begin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cijenim da bi doticne boljela patka da li su ti odbojni ili ne. U svakom slucaju, ako bi htjeli, uzeli bi te na onaj nacin, kao pravi muskarci. Hell yeah!

A odbojnost koju gaje zene je cesto diskutabilna kategorija - predstavljas sve ono sto doticne odbija, na pricu(djubre si, bolikurcina, problem, tretiras zene kao stoku isl.). Al si zajeban i nezgodan, ne jebes zivu silu. I sto biva - sve one vecinom zavrse u narucju takvog, dok oni sto su fini mamini sinovi i muski drugari, rade sto? Drkaju na tebe i placu, da bi se zatim smuvali sa nekom gaborkom koja je cekala takvu priliku 300 godina.

Iz zene zbori razum, al su joj dijela nerazumna. A i kad kaze jedno, misli suprotno. Oduvjek sam se divio toj domisljatosti koja je posledica drustvene evolucije, gdje je zena bila prinudjena da snalazljivoscu savladu fizicku dominaciju muskarca i njegovu glupost okrene u njenu korist. Oto Vajninger odlicno pise o zeni u svom kapitalnom dijelu 'Pol i karakter', preporucujem za citanje.

 

Prema tome, mislim da zeni zaista moze biti odbojan jedino muskarac koji u sebi nema muskosti. I naravno, neka ljiga slinava. A kad bih sumirao te musko-zenske odnose, sve bi moglo stati u recenicu - penis bonus pax in domus

 

Slazem se.Ali bih dodala samo da je bitna granica, tj. vrlina je mera.

Da, naravno da ce devojku da privuce muskarac koji deluje zajebano i to vrlo cesto sto svaka devojka misli da je bas ONA ta koja ce da ga preobrazi. I u sustini, nije bitan ishod, da li ce u tome uspeti, meni ne bi bilo zanimljivo ni da uspem, bitna je igra, dinamizam igre i to je ono sto cini vatru toga.

Alibitna je mera(Ne racunam patologiju i takve slucajeve), koliko god devojka volela i bilo joj kul i sta ti ja znam da je momak zajeban i nadrkan, retko koja ce voleti da to ide u neki ekstrem.

Tipican primer(meni) tog nadrkanog je Sergej Trifunovic.Deluje kao nesto izdrkano, uvek je namergodjen, mnogima je i gadan, deluje kao da ne jebe zivu silu, ali opet to nije nista previse da se ne tolerise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, nebitno, to je moja neka vizija, navela sam primer, nije ni bitan konkretan lik.

Ili recimo, ko je gledao Hadersfild(film/predstavu) - Susljik Goran, njih dvojica su vrlo slicni temperamentom i po glumi i ulogama.

 

Ali eto, poenta je bila, ne voli devojka da joj se sve udovoljava odmah i sada, ali voli da pokusava da dobije to da joj se sve udovolji.Bitna je igra.(Naravno, mrzim ovakve radikalne i generalizujuce zakljucke, polazim od sebe iskljucivo)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jebote, ovaj Tesin decko ispunjava sve uslove. Eto vam zene.

 

nije moj decko,ja nisam blek lozac pa da imam decka.i lik je car i ima bend koji cepa mnogo jako

 

@MG - ideš iz krajnosti u krajnost. Fizički izgled često i nije presudan, sve dok ti osoba nije odbojna, što bi se moglo reći za osobe koje si postavio.(Meni su odbojni, je l' te)

 

fizicki izgled nije presudan ali je dosta bitan.mrzim to celo tripovanje da smo neznam koliko duboki ako totalno zanemarimo fizicki izgled i gledamo iskljucivo na unutrasnje osobine.nekako to mi je degenerisano takodje.upravu si ljudi idu iz krajnosti u krajnost.jednako je odvratno kada se tripuju da je sve u izgledu i kada se tripuju da izgled nije bitan

 

usput neko mi je editovao post gde prozivam morbid goda

Edited by Теша Тешановић
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Feyd, tebi vidim nedostaje neko da te dobro istrese.

 

upravo to. ključna reč "dobro", a ti si vidim stručnjak... poznaješ psihu, razum, nerazum, sve. zarobi me svojom svešću. molim te. :trep: :trep:

 

editovano usled opčinjenosti i sl.

Edited by feyd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

dajte neke blago nabildovane, tek mi se merak otvorio.... icon_rockdevil.gif

 

fedor.jpg

 

Ово је мени прави мушкарац,немојте погрешно да ме схватите али човек који изгледа сасвим скромно а у рингу не може да добије батине.

Машина у преводу,а уопште не делује тако.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...