Jump to content

Najjebozovniji muškarci


Brynhildr

Recommended Posts

A sto si me to prozivao Teso?

 

Feyd, tebi vidim nedostaje neko da te dobro istrese.

 

ma nemogu ni da se setim vise.nesto sam sklepao neki citav tekst da te zezam zato sto si iz crne gore i ono kako ti mora da hejtujes zene jer nisi glavni jebac u kuci plemenu.koga jebe sad,ziv bio

Share this post


Link to post
Share on other sites

mogu da ga zezam jedino da su niske. i ove nase su dlakave, al samo dolje. tu ko da je ptica svila gnijezdo...

 

eh ala si ti probirljiv znas kako kaze pesma mice

 

http://www.youtube.com/watch?v=gFpGQySodqI

 

Ovo je beyond epic.

 

ali to je samo fore radi nemam ja nista protiv vas i moji predci sa caletove strane su dosli iz dinarskih krajeva.zato ja slusam gusle,baju malog knindzu,milomira miljanica i uvek kada treba urlicuci zapevam "oj svjetla majska zoro","nema raja bez rodnog kraja","djurisicu mlad majore","ide vojska od niksica","nedam krajine".i sve to na uzasavanje urbanih idiota koji to nemogu da podnesu

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni su i moje sopstvene stidne dlake odvratne pa ih brijem a kamoli tudje.nikada nebi mogao da imam odnos sa devojkom koja nije obrijana

 

krajnje je vreme da počneš da piješ (ili da počneš da piješ više nego do sada).

Share this post


Link to post
Share on other sites

krajnje je vreme da počneš da piješ (ili da počneš da piješ više nego do sada).

 

ja ne pijem alkohol niti cu ikada krenuti da pijem

a inace sve kutlurne devojke briju svoje stidne dlake.one koje to ne rade su dno sto se tice licne higijene i kulture

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, krajnje je vreme da ti izraste i smisao za humor.

 

 

Šta će mu .... sve su to sociokonformisticke tvorevine..... te moraš da budeš duhovit, te moraš ovo te moraš ono inače će društvo da te razapne.

....Mislim ništa vezano za vašu konverzaciju samo gledam kako se nameće šta moraš šta ne moraš bez ikakvog objašnjenja.... i svi prihvatamo kao neke ovce i dosadjujemo se kao telad.

ćah...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

ja ne pijem alkohol niti cu ikada krenuti da pijem

a inace sve kutlurne devojke briju svoje stidne dlake.one koje to ne rade su dno sto se tice licne higijene i kulture

 

Joj sto volis da kakis. Jaaaoooooo!!!

 

 

Ja bas volim da vidim onako cupavu mindzu pa kad je skovitlam onda samo vrusti. Nista bre ne znas Teso. Lepo je i ovako i onako. Nije zanimljivo da stalno bude goluzdravo.

 

Zene se nisu strigale dole hiljadama godina i nista im nije falilo. To je pocelo pre 10-20 godina i sad j to kao pod morati. Ko zna sta ce biti in za 100 godina?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, krajnje je vreme da ti izraste i smisao za humor.

 

skontaj jednu stvar,ja uopste u ovim postovima ne pokusavam da zasmejem ljudi niti je ono trebalo da bude smesno.da si me upoznao shvatio bi to

 

Šta će mu .... sve su to sociokonformisticke tvorevine..... te moraš da budeš duhovit, te moraš ovo te moraš ono inače će društvo da te razapne.

....Mislim ništa vezano za vašu konverzaciju samo gledam kako se nameće šta moraš šta ne moraš bez ikakvog objašnjenja.... i svi prihvatamo kao neke ovce i dosadjujemo se kao telad.

ćah...

 

naravno.konkretno ja uopste nemam smisao za humor a opet oko mene se ljudi uvek dobro provedu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...