Jump to content

Najjebozovniji muškarci


Brynhildr

Recommended Posts

Ова два господина стварно јесу мало старије производње, ал' мени су, из неког разлога, изузетно привлачни обојица. Сећам се оне епизоде "Дарме и Грега" у којој су глумили заједно... Hubba-hubba.

 

hotch-criminal-minds.jpg

 

 

tn2_kevin_sorbo_2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ова два господина стварно јесу мало старије производње, ал' мени су, из неког разлога, изузетно привлачни обојица. Сећам се оне епизоде "Дарме и Грега" у којој су глумили заједно... Hubba-hubba.

 

Darma je bila bolji frajer od njega,realno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uuu, da, bravo, na njega sam potpuno zaboravila!!!

 

Odlična gluma, karakter stvarno mačo nema šta. Kapa dole za film, i za glumca. Nije .. ne mogu da kažem da je lep, al da je muževan da, i uloga je, svaka čast. Jedan od interesantnijih domaćih filmova u poslednjoj deceniji - za mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj da pitam i ja nešto devojke.

 

Ja u životu ne bih želeo da budem plavušan, ili nešto drugo u odnosu na ono što sam sad (navika jbg ;) ), ali ako bih morao da budem plavušan, izabrao bih da budem ovakav:

 

eomer.jpg

 

eomer.jpg

 

Valja li taj?

(meni je on, lično... ljudina)

 

 

nego sta.... drvosjeca stajl.

koji ce mi pederi i oni sto imaju lijepe oci, koga boli kurac za oci!? kontam, ocu da mi djeca budu zdrava i prava, znas ono napredak, buducnost, udri bliznjeg svog.

Eomer je do jaja. odo da gledam sad LOTR, ionako mi je trebalo godina da napisem ovaj post, jebo vas novi forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Resio ja da procesljam ovu temu, da vidim mogu li da nadjem nesto zajednicko svim ovim tipovima ( bar vecini )

Jerbo kad gledam onu temu (nasu ) o ribama, jasno je uglavnom su to uber zgodne ribe sa neke vise neke manje lepom facom, ali svako od nas ce jasno da kaze da su zgodne, odredjeni atributi itd.

 

I gledam ovu temu ( mada je bilo tesko da izostavim komentare likova ) i uporedjujem i nemaju nista zajednicko.

Neki uber mrshavi drugi uber nabildovani.

 

Uglavnom jake vilice i njuske kod likova i hladan "stav" ili nasmejan stav.

 

No sem toga i duge kose dominiraju ( sto je nakako ocekivano ) alo nijedna zajednicka osobina vise sem ovih gore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebo kosu, moze i da naraste.. nije to. nego stav. zajeban odlucan stav. neko ko nosi dupe, a ne da mu pantolone nose dupe. kontas.

 

treba nastaviti vrstu.. necemo preko mrsavih presavijenih, sa lijepim ocima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego stav. zajeban odlucan stav. neko ko nosi dupe, a ne da mu pantolone nose dupe. kontas.

 

Mislis ovako fizicki ili psihicki?

Body language?

ako je to onda verovatno to je prvo sto se tiche ovako na pogled.

Mada svi ovde zrace ili "zajeban sam " ili vedro u fazonu "opusten sam i siguran "

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...