Jump to content

Najjebozovniji muškarci


Brynhildr

Recommended Posts

jos ste to vece podrzavali i domacu scenu...oduvek sam znao da si patriota...kuruze,srbine...:razz:

Само Алогија! :mrgreen:

 

Alo, vas dvojica! Imate random i te tako teme za prepirke oko fudbala i tih pederastija. Kuruze, bolje skidaj one fleke kurcem nego što se ovde maješ :razz:

Не може, кад тамо спемујемо изађемо на стубу срама, а овде смо безбедни. :mrgreen:

Не помињи те флеке, оде дукс у пм...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo, vas dvojica! Imate random i te tako teme za prepirke oko fudbala i tih pederastija. Kuruze, bolje skidaj one fleke kurcem nego što se ovde maješ :razz:

 

cekaj bre,ne pricamo mi direktno o fudbalu...pricamo o jednom dedi na kog se kuruz lozi...ponekad pomislim da bi zeleo sa njim nesto vise od prijateljstvo :razz: ...sumnjiv mi je kuruz k'o penal na ivici 16erca...:haha:

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekaj bre,ne pricamo mi direktno o fudbalu...pricamo o jednom dedi na kog se kuruz lozi...ponekad pomislim da bi zeleo sa njim nesto vise od prijateljstvo :razz: ...sumnjiv mi je kuruz k'o penal na ivici 16erca...:haha:

К'о председник Војводине,к'о вође Гробара, к'о титуле Ливерпула, к'о сви у Торину...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...