Jump to content

Fudbalski transferi


Мајор Гашпар

Recommended Posts

Mislim da je ovo znak da su Svajnijeve povrede ozbiljnije nego sto deluju, i da u klubu nisu sigurno kada/kako ce se oporaviti, te da ne mogu toliko da zavise od njega. Sto se cene tice, tu je Bilbao u dobrom polozaju, verovatno ga imaju na jos nekoliko godina u ugovoru, znaju da je Bajernu potreban i da ovi imaju kesa. A i sigurno bi radije da ga prodaju van Spanije.

Bez obzira na cenu, bio bi odlicno pojacanje. Ja sam se nadao da ce ga Ferguson kidnapovati nekako.

Edited by metal guru

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad neko da mi objasni po kojoj logici ce Nastasic dobiti radnu dozvolu da igra u Engleskoj.

 

1. Nismo u EU.

2. Nastasic nije odigrao 75% utakmica za Srbiju u poslednje dve godine (nije ni blizu te cifre).

3. Nije proveo vise od 3 godine u nekoj drugoj evropskoj zemlju, cak ni u detinjstvu jer sam poznavao momka jos kao klinca jer smo iz Valjeva obojica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

То за радну дозволу је у последњих неколико година постало толика глупост, да би било најбоље да укину. Реално, данас се никоме не одбијају те дозволе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

данас се никоме не одбијају те дозволе.

 

Molim? Celsi je 5 godina slao Rajkovica po Holandijama da bi dobio drzavljanstvo ili sta vec. 5 jebenih godina je isao po pozajmicama i odigrao poneku za reprezentaciju i na kraju nije dobio radnu dozvolu i to je jedini razlog zbog kojeg on danas ne igra u Celsiju. Viljas Boas je nakon turneje po Aziji 2011. rekao da racuna na Rajkovica i dao mu je da igra na svim pripremnim utakmicama a na jednoj je postigao i gol. Sve su ucinili sto su mogli oko te dozvole, a on je nije dobio na kraju i zavrsio u Hamburgu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...