Jump to content

sex bez obaveza


johnnyzzz

sex bez obaveza  

115 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ексклузивно право на нечије међуножје не подразумева да та особа мора да буде невина. Јок, брате. Ал' мора да буде само мој док је са мном. Јел' сад јасније?

 

Ovo je sasvim normalno i očekivano, sa koje god strane posmatramo stvari. Druga je priča što neke najnormalnije principe ljudi danas relativizuju pa je onda normalno jebati koga god stigneš okolo. Nisi ti, bre, svoj polni organ, nisi životinja (mada i one to rade iz razloga koji su krajnje racionalni i razumni, često mnogo razumniji nego ljudski) da instiktivno postupaš kada su takve stvari u pitanju. Takav pristup odnosu sa drugima je razumljiv kada su u pitanju klinci kojima je sve interesantno i hoće da istražuju nešto što je za njih potpuno novo, ali je krajnje nezrelo i smešno da se odrastao čovek tako ponaša. To nije ništa drugo do jasan znak da taj neko nije formirana ličnost u emotivnom smislu. Dakle, kada sam sa određenom devojkom, ona je samo sa mnom i ja sam samo sa njom. U trenutku kada neko od nas poželi nešto drugo, vreme je razmisliti da li je vezi došao kraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E johnny,johnnyzzz, tek sad videh ovu temu.Koji si ti kompleksaš derane,e moj ti.Zbog rasprave samnom,vezano za moje lićne stavove,ti otvaraš temu o tome?Kompleksi te baš biju,a?

 

zabole me za razbijaća, on ima svoj stav a ja svoj... ali još neko je u toj raspravi spomenuo da, parafraziram, "ako bih smatrao neobavezni sex prevarom onda ne postoji ni jedna čista veza" čime je (valjda) hteo da kaže kako to ne treba posmatrati kao prevaru pa me je interesovalo koliko ljudi je "zatucano" kao ja, a koliko njih (vas) ima širokih shvatanja...

 

edit... da tema se izrodila iz rasprave sa razbijaćem, ali daleko od toga da želim (ili mogu) njemu išta da dokažem...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

@Razbijac: pa mogu ja da govorim da su svi likovi koji mi se dopadaju pederi al sta bih time pozitivno postigla :haha: U prevodu nemoj onda tako da ih zoves.

 

 

Nije ista definicija peder i kurva.

Zar ne misliš da je prigodnije,da kad izađeš sa drugaricom u grad na kaficu,vidiš dva frajera i kažeš joj, UH!što su dobra ona dva kurca tamo.

Razmisli o tome.A i koristiće ti ta definicja kad se zaposliš u Siemensu. ;)

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Razbijac: pa mogu ja da govorim da su svi likovi koji mi se dopadaju pederi al sta bih time pozitivno postigla :haha: U prevodu nemoj onda tako da ih zoves.

 

izrazi tipa pederi,kurve,narkomani,debeli ljudi,imbecili su tu sa razlogom.te reci su tu da bi rekle nesto.rec kurva je osnovni deo srpskog jezik,mozes je naci kod vuka karadzica.koristi se cak i svetom pismo na vise mesta.rec kurva je divna rec,ako nekog vredja ta rec onda to vise govori o samoj osobi nego o tome da je nesto pogresno sa tom reci.ova sranja koja ti seres ti je politicka korektnost koju forsiraju na zapadu.ono nesmes nikoga da uvredis moras da pricas kao neka pickica.znaci oni paze da ne uvrede nekog idiota od 150 kila tako sto ce ga zvati eleganto popunjenim,dok zato vreme deca umiru po afganistanu od njihovog rata.oni su nas bombardovali i mogu da mi puse kurac,koristicu rec kurva dok sam ziv

  • Upvote 3
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Секс без обавеза илити секс без додатне "љубавне везе" је за мене нешто слично као и када би неко узео кило' млевено месо, мешано, и кренуо да га кара.

 

Бежи, бре. Лако је јурити сојке али који ће ти то у животу?! Изволи и покажи да вредиш више од тога.

Edited by КЈО
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Секс без обавеза илити секс без додатне "љубавне везе" је за мене нешто слично као и када би неко узео кило' млевено месо, мешано, и кренуо да га кара.

 

Izuzetno zanimljiva opservacija. Zapisacu je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seks bez obaveza je super!!! Treba ga upraznjavati sto vise dok si mlad. Zajebano je kad likovi to u mladosti propuste pa onda kada ih udari klimaks pocnu da lude, razjebu porodicu i ode sve u kurac. Treba to shvatiti kao odlazak na odmor tj. ne treba to stalno raditi i postati opsednut njime. Onda postajes seksualni manijak!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Аха, извини онда, мислио сам да причаш мени у прошлом посту.

 

Ја искрено верујем у то да ми није потребно мноштво девојака. Довољна је једна али вредна :]

Квалитет над квалитетом. Битно да је ја волим.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да скратим моју причу иако ће многи изгледа да се смеју...

 

Ја сам чекао довољно дуго након раскида (мени то тешко пада, јбг, пошто дајем све од себе да веза изгледа на нешто) с бившом девојком и девојка с којом сам сада је нешто најдивније што ми се догодило у животу. Сигуран сам да ћу је оженити када се мало стабилизује финансијска ситуација :]

Тако да, да...мени је ипак више важније да нешто конкретно остварим. Већ сам у трећој деценији живота.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па океј, омаловажавање, увреде и предрасуде су нормална ствар на овом форуму :] Поготово када сам ја у питању, тако да ти не замерам ништа, нема разлога...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...