Jump to content

sex bez obaveza


johnnyzzz

sex bez obaveza  

115 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Да скратим моју причу иако ће многи изгледа да се смеју...

 

Ја сам чекао довољно дуго након раскида (мени то тешко пада, јбг, пошто дајем све од себе да веза изгледа на нешто) с бившом девојком и девојка с којом сам сада је нешто најдивније што ми се догодило у животу. Сигуран сам да ћу је оженити када се мало стабилизује финансијска ситуација :]

Тако да, да...мени је ипак више важније да нешто конкретно остварим. Већ сам у трећој деценији живота.

 

Hehe,imas 21 godinu a hteo bi da se zenis

E moj sine dosta ti imas da naucis jos,veruj mi :meshuggah:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја ти нисам син. Благо мени па си ти довољно паметан да мени причаш о мом животу, иако ме не познајеш. :]

Edited by КЈО
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја искрено верујем у то да ми није потребно мноштво девојака. Довољна је једна али вредна :]Квалитет над квалитетом. Битно да је ја волим.

tako obicno razmisljaju oni tipovi koji ne mogu da biraju bas puno i koji ne mogu da smuvaju vise devojaka (prva sto nadje, pa bude "daj sta das, ko zna kad cu sledeci put da se smuvam s nekom"). hehe, iskretno se nadam da si ti jedan od njih i da si izuzetak. ;-)

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Imaginos : ^ Тако обично пишу они који немају шта паметније да кажу али жуде за признањем и подршком околине како би задовољили своје малене самоуверено-манифестоване сујете да би доказали себи како не само што су изнад ситуације већ је и контролишу.

Искрено се надам да ниси за ЛДП. :]

Edited by КЈО
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi skapirao Imaginosa. ;)

On je hteo malo da te ohrabri i natera da porazmisliš pre nego li doneseš tako važnu životnu odluku (neka me Imaginarni ispravi ako grešim).

A to da je loše to što voli LDP, to mu ja pričam stalno, al' neće da sluša. :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма капирам ја њега, али не дозвољавам да ме омаловажава :]

 

Видиш како човек може с тобом да нормално прича на форуму, даркелф... Нема ту неке тензије и сл којештарија.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја ти нисам син. Благо мени па си ти довољно паметан да мени причаш о мом животу, иако ме не познајеш. :]

 

 

tako obicno razmisljaju oni tipovi koji ne mogu da biraju bas puno i koji ne mogu da smuvaju vise devojaka (prva sto nadje, pa bude "daj sta das, ko zna kad cu sledeci put da se smuvam s nekom"). hehe, iskretno se nadam da si ti jedan od njih i da si izuzetak. ;-)

 

Vis kako ti je covek lepo rekao :haha:

Obicno u brak rano stupaju ljudi koji su do 22-23 godine ispunili vecinu stvari u zivotu-naravo izuzetaka ima svugde

Recimo neki momak zavrsi srednju skolu ili nesto drugo,nadje posao i skuci se i onda naravno sto da se ne ozeni?

Vecina likova koji su se rano pozenili i poudavali i koje ja znam su u nekoj takvoj prici,sto se za tebe ne moze bas reci posto cisto sumnjam da radis sta pametno u zivotu kada sebe proklamujes Bogom Astrologije i lupetas kojesta po forumu :mhihi:

Edited by Full_Metal_Yakuza
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па? Шта ти мени покушаваш да кажеш што а већ не знам? Алудираш на то да би требало да слушам тебе или Имагиноса по питању сопствених животних одлука или се пак трудиш на сваки могући начин да пишеш глупости? Ако сам ја причао с KKKK шта се ти мешаш који моји? Ако сам глуп онда сам глуп и довиђења, немаш ти никакво право да ми држиш предавања, а нема ни Имагинос. Гледајте своја посла, нико вас ништа не пита.

 

Bogom Astrologije i lupetas kojesta po forumu

 

Не разумеш знамење ''Бога Астрологије'' :] xD

Ти баш имаш добре постове, убило се.

Edited by КЈО

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko se ne izglupira u mladosti, izglupiraće se u starosti. Mene jebiga čeka ovo drugo, al spremio sam se psihički. Havajka, motor, pozadi što mlađa plavuša sa što većim sisama i brrrrrmm icon_smile_cool.gif

I ona majica 'If you can read this the bitch fell off'. :haha:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Caletov prijatelj je cist primer tog ludiranja,u mladosti nije imao nista,zavrsio je prava i obogatio se u 3 picke materine,eno brise dupe parama,kupuje besna kola,motore,ima zenu i sina koji ima 22 godine a vata neke ribetine samo zvoni.Videh ga sad skoro sa nekom crnkom,mozda 35 godina,da joj pozavide klinke kako izgleda.

 

Vis kako ti je covek lepo rekao :haha:

Obicno u brak rano stupaju ljudi koji su do 22-23 godine ispunili vecinu stvari u zivotu-naravo izuzetaka ima svugde

Recimo neki momak zavrsi srednju skolu ili nesto drugo,nadje posao i skuci se i onda naravno sto da se ne ozeni?

Vecina likova koji su se rano pozenili i poudavali i koje ja znam su u nekoj takvoj prici,sto se za tebe ne moze bas reci posto cisto sumnjam da radis sta pametno u zivotu kada sebe proklamujes Bogom Astrologije i lupetas kojesta po forumu :mhihi:

 

A zaboravio si i jednu stavku,ima onih koji su ispunili vecinu stvari i napumpali neku gaborku pa moraju da se zene :haha:

Pun grad takvih pajsera...A ribe uglavnom klinke,18-19 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Imaginos : ^ Тако обично пишу они који немају шта паметније да кажу али жуде за признањем и подршком околине како би задовољили своје малене самоуверено-манифестоване сујете да би доказали себи како не само што су изнад ситуације већ је и контролишу.

Искрено се надам да ниси за ЛДП. :]

tako je, ja sam najgori, iskompleksiran, ne kupam se, trazim podrsku okoline... ma sve najgore - totalno si me razotkrio.

ali, to i dalje ne znaci da ne treba da razmislis o zendibi sa svojih 22-23 godine jer zaista ne delujes zrelo za tako nesto. no, tvoj zivot, jebi ga...

 

 

imaginos je najliberalniji,najurbaniji simpatizer ldp koji postoji.pescanik fazon

hvala ti tesho, dobio si plus od mene sad. ;-)

 

Nisi skapirao Imaginosa. ;)

On je hteo malo da te ohrabri i natera da porazmisliš pre nego li doneseš tako važnu životnu odluku (neka me Imaginarni ispravi ako grešim).

upravo to... htedoh da motivisem coveka da razmisli o odluci da se tako mlad zeni. mislim, moze da napravi medvedju uslugu i sebi i njoj. znam 2-3 para koji su se vencali tako mladi, i ono, nije bas idilicno, sve imam utisak da oboje vape za neostvarenom mladosti.. :udri:

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ти си дебил. Колико ти себи дижеш гузицу у небеса, ха-ха-ха јаој. Као што рекох, жељан пажње и подршке околине. У последње време поприлично несигуран у себе и своје ставове, опредељује се за више хумористичнији приступ стварима и дешавањима да би сакупио што више гласова :]

 

Идеш на игнор. И јеси искомплексиран, чим имаш предрасуде.

 

jer zaista ne delujes zrelo za tako nesto

 

Хахахахахахахахахахаха!!!

 

htedoh da motivisem coveka da razmisli o odluci da se tako mlad zeni. mislim, moze da napravi medvedju uslugu i sebi i njoj. znam 2-3 para koji su se vencali tako mladi, i ono, nije bas idilicno, sve imam utisak da oboje vape za neostvarenom mladosti.

 

Bwahahahahahahahahahah!!!

 

Хоћеш да ми држиш свећу, можда? Дебилу.

Edited by КЈО
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па? Шта ти мени покушаваш да кажеш што а већ не знам?

 

Ono sto ti ne shvatas je da su otprilike svi moji saveti za tvoje dobro-pocev od tvojeg pisanja kojestarija pa da neceg slinog ovome

Ali posto znas sve a svi ostali nemaju pojma nista,onda verovatno i znas da sto vise devojka promenis to vise znas koja ce biti ona prava za tebe,savrsena naravno ne postoji ali postoji ona koja ce tebi najvise odogovarati-misli malo o tome

I jos nesto-zaljubljen covek ne razmislja racionalno,spreman je da uradi i da prica svasta,naravno isto vazi i za devojke

Kao sto rece moj jedan dobar prijatelj uvek treba razmisljati glavom a tek onda kitom i emocijama,to kada rascistis i odovojis jedno od drugoga gledaces stvari na skroz drugi nacin

Dobro sam raspolozen pa delim ove savete gratis ;)

 

Ако сам ја причао с KKKK шта се ти мешаш који моји? Ако сам глуп онда сам глуп и довиђења, немаш ти никакво право да ми држиш предавања, а нема ни Имагинос. Гледајте своја посла, нико вас ништа не пита.

 

Auh vasa visosti-nisam znao da niko ne sme da odgovara na tvoje postove i da ti se obraca :haha::haha:

 

Не разумеш знамење ''Бога Астрологије'' :] xD

Ти баш имаш добре постове, убило се.

 

Iskreno mislim da necu moci da zaspim veceras :haha:

Edited by Full_Metal_Yakuza
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto ti ne shvatas je da su otprilike svi moji saveti za tvoje dobro-pocev od tvojeg pisanja kojestarija pa da neceg slinog ovome

 

Оно што ти не схваташ јесте да би требало да гледаш своја посла. Шта ми се намећеш који к?

И ти и Имагинос?

Кога ћете бре вас двојца да подучавате о животу и браку? Ало'! По цео да висите на форуму- Да нећете можда да ми укажете на то и како би требало да држим виљушку и нож? Кога је па брига на какве сте ви случајеве наилазили?!

 

Најбоље би било да ме учите о томе како избегавати предрасуде, било си сасвим фино. :mhihi::mhihi::mhihi:

 

:mhihi::mhihi::mhihi::mhihi:

Edited by КЈО
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја верујем у неко основно достојанство и културу, баал, неко основно међусобно поштовање, а ти ако то немаш ниси бољи од њих који турају своје носине у туђе животе и говоре другима шта и како да раде, а да ни не питају нешто.

 

- То је омаловажавање.

- То је увреда.

- То је указивање непоштовања.

- То је недостојанствено.

- То су људи које НЕ ПОЗНАЈЕМ.

 

И последња реч - ја се не правим паметан, ја јесам паметан за разлику од оних који мисле да су покупили све знање света и који себи дају за право да држе предавања јер су, ето, они умислили да имају неко право на то -а овамо то су исти људи који се боре за људска права.

Поред тога ти људи себе називају толерантним, културним и сл - а овамо дају себи за право да од некога праве будалу.

 

ДА ПУКНЕМ од смеха.

 

А ја умем да саслушам и разумем друге, и то врло одлично, али то не значи и да ћу да прихватам додатне адд-он глупости које долазе уз смисао поста.

 

Приговараш ми за блејање на форуму? Дај молим те, једва да имам 1000 постова и једва да дођем једном на недељу-две. Ја макар нешто напишем конкретно и нисам ту да би спамовао.

Edited by КЈО

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...