Jump to content

Amon Amarth


Empty

Recommended Posts

spot za cry of the blackbirds

 

http://www.metalblade.de/videos/amonamarth...eblackbirds.wmv

 

Dobar spot...ocekivao sam neki ultra viking trip..al jok..veoma obicno..samo oni ispred WOOOOS covera sviraju i banguju! Metal spotu nista vise ne treba! Dobro..ima nekih viking fighting scena..ali one zauzimaju manji deo spota ;) I nema niste kulje nego kad ova chetvorica uzmu da rade "vetrenjache"..veoma mocna scena!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

spot za death in fire je preuzet sa njihovog DVD-a koliko se ja secam. inace, novi album bas dobro zvuci, mada mi se malcice cini kao da su sa njim delimicno odstupili od svog specificnog fazona. i muzika u "Under The Northern Star" mi je malo neobicna za njih... pogotovo pocetak... a sto se tice textova, do jaja smaraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AA je death/viking mada eto mozhe i u death i u viking jbg meni logichnije da je u death ne znam zashto... bla bla... sve u svemu mnogo su jaki otju da ih chujem uzhivo... The Pursuit of Vikings da chuem uzhivo pa idem da skachem sa zgrade :P Znachi ubitju se ako ne odem na metalcamp ove godine da ih chuem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Pursuit of Vikings da chuem uzhivo pa idem da skachem sa zgrade :P Znachi ubitju se ako ne odem na metalcamp ove godine da ih chuem...

Evo ja cu ti odsvirati da mozes mirne duse da skocis :) ... inace ekstra band, tek skoro sam poceo da ih slusam ... i svidjaju mi se ... e da pursuit ima retardiran tekst ... ali ga je lik ekstra otpevao, tako da se i ne primecuje :da: ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja cu ti odsvirati da mozes mirne duse da skocis :) ... inace ekstra band, tek skoro sam poceo da ih slusam ... i svidjaju mi se ... e da pursuit ima retardiran tekst ... ali ga je lik ekstra otpevao, tako da se i ne primecuje :da: ...

Hahah ma nie to to... Hvala shto se nudish ) :D ( ali ja biK da chuem ove uzhivo u masi i sve to... Uh... Nije to fora samo chuti uzhivo nego chuti njih i tada :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

cem ti srezem graveworm

 

moze,moze,a + knjiga zalbe bilo bi sooper!!

Najjace sto je ortak pricao da je skidao neke klipove sa clanovima amon amartha,i valjda oni isli negde na turneju busem,i neka kola im preprecila put,i izadje valjda ceo bend,i pevac kaze "this is job for true vikings" i skupa podignu i prenesu kola :) :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam o cemu pricas...

i ja 3. godinu za redom cu da izvisim za metal camp, i hocu da se roknem... :cry:

pa ono ... ja se NADAM da netju izvisiti ali veoma je teshko ipak sve iskombinovati sa diwnim parama kojih naravno nema :D

 

ja ne bih uporedjivao graveworm i AA ali obozhavam i jedne i druge i stvarno tju plachem ako ne odem na metalcamp...

novi AA mi se ne svidja previshe... nekako imam averziju prema novim izdanjima pa valda zato ali nije losh u svakom sluchaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...