Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Kupi tonu kokica da docekas

 

A sto se tice trendova i Metallice, definitivno je Lemmy sve rekao opisujuci kakvi bi trebali biti Load/Reload, da je Metallica pratila trendve. St. Anger po meni nije NU metal ali zaista ne znam u koji pravac da ga svrstam, pa ni Load/Reload ne mogu tacno da odredim.

Edited by rustik

Share this post


Link to post
Share on other sites

fap: ne lupaj zivota ti.. svaka cast metallici, ali sto se tice st angera, svaki numetal bend je imao bolji album od tog. sto produkcijski sto muzicki uopste. otvori malo usi, sta si se nabio na dva benda u zivotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast metallici, ali sto se tice st angera, svaki numetal bend je imao bolji album od tog. sto produkcijski sto muzicki uopste.

Apsolutno se slazem pivopije.gif

Jbg da se ne lazemo, St. Anger je jedini los album Metallice... ja priznajem da sam ga samo jednom preslusala... a i ne zelim nikad vise icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Sto se tice ovoga oko nu...ima elemenata,naravno,ali nu-metal nije."Sweet amber" je nu-metal pesma?"Shoot me again" je nu-metal pesma?Cak ni oni shitevi od "Invisible kid" i "Unnamed feeling" nisu nu-metal pesme.

Ima elemenata,ali nisu nu...

Kada gledam taj "SOme kind of monster" DVD,shvatam koliko je ovaj album mogao dobar biti.Imali su sjajan zvuk u studiju,dobre ideje,ali je finalni proizvod ispao govno nad govnima.Da je produkcija dobra,a ne shit kao sto je ispala,da su pesme sa aranzmanske strane sredjenije,a ne toliko haoticne,sve bi to zvucalo veoma dobro.Ali jebiga,sve se svodi na sta bi bilo kad bi bilo...nije ispalo dobro,i zdravo.

Jedna scena na DVD-u kada u studiju sviraju uvod u "Some kind of monster" me je najezila.Kakav zvuk,odlican riff...moglo je.Ali nije.

E, jos tu tu stvar nisam cula "Shoot me again"... icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispada da sam ja jedina osoba na sveti koja je preslusala St. A vise od 100 puta musik19.gif

 

A ova tema je toliko otisla u Qrac da nemam reci. Svakih 5 strana se vracate na pljuvanje po poslednjem albumu i onda neko pljuje, malo nas brani i onda zaboravimo i onda opeth sve u krug... FUCKIN' BORING!

Ja i dalje tvrdim da je St. Anger mnogo dobar album evotigana.gif

 

 

p.s. Posle Srndeta dobismo i Strumfetu - sreci nasoj nikad kraja... (da, rimuje se mrred.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispada da sam ja jedina osoba na sveti koja je preslusala St. A vise od 100 puta musik19.gif

 

 

Ja i dalje tvrdim da je St. Anger mnogo dobar album

 

Da sam novi album Britney Spears preslusao 10 puta verovatno bih nasao nekih zanimljivih detalja,a ako bih to ucinio 100 puta rekao bih da je album odlican-u cemu je poenta-ispiranje mozga

 

Ovako je dovoljno da preslusam album CAK 3 puta da bih znao da je los.

 

Nadam se da nece biti komentara kako je st anger filozofsko delo,pa treba vremena da se shvati,i da ce vreme pokazati njegov kvalitet icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

load i reload su u produkcijskom smislu savrseni, pesme mi se svidjaju iz nekog rokerskog ugla, sa thrash-om nema dve blage (ali to i nije bila poenta)!

 

EDIT: sta sam hteo reci ovim... ako bi sledeci album bio u fazonu LOAD/RELOAD ja bih bio vise nego zadovoljan... ma bio bih prezadovoljan... ma skakao bih po kuci! user posted image

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro sam dobio neke RARE&DEMO&NEOBJAVLJENE SNIMKE pa me zanima: ima jedan instrumental ustvari zove se HEAVY INSTRUMENTAL i pise "neobjavljeno,veoma retko" kao metallika svira. Instrumental je zlo,ali nema teorije da je to metallica.Valjda sam ih toliko slusao da mogu da provalim da to nisu oni. Distorzije se ne poklapaju ni sa jednim albumom,a i bubnjevi uopste ne lice na Larsa,pa bih pitao je l' zna neko ko je ta grupa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...