Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

pa znas kako njegove ideje na solima su veoma prosecne, tj. nista posebno, al' uzmi odsviraj solo za adekvatnu podlogu, videces da ti nece bash tako ici da iz picke bude bolje nego kirkova sola....

opushtenio i ja volim da prozivam kirka jer ispada idiot, al'ipak nije jadan poput gitariste hima i slicnih opakih....

ne slusam doticne bendove, ne znam im razvojni put, tako da nisam kompetentan... ali cu poslusati, pa cu biti! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa znas kako njegove ideje na solima su veoma prosecne, tj. nista posebno, al' uzmi odsviraj solo za adekvatnu podlogu, videces da ti nece bash tako ici da iz picke bude bolje nego kirkova sola....

opushtenio i ja volim da prozivam kirka jer ispada idiot, al'ipak nije jadan poput gitariste hima i slicnih opakih....

Trebaju ti velika damu da bi uso u solo recimo na Creeping Death musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, brate, ali evidentno je da je covek blago retardiran!

 

ne znam jel se razumesh bar malo.... ali covek ne zna sta svira... ej, kada Satch kaze da je retard onda jeste sigurno... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Zavisi u kom kontekstu je retard...uopste nije los gitarista,naprotiv...nije neki virtuoz,ali je odlican metal gitarista.

A kako ste vi (i Satriani) dosli do zakljucka da je on los gitarista,to mi nikada nece biti jasno.

 

Da ti Satriani kaze da je govno zapravo labud,ti bi mu poverovao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi u kom kontekstu je retard...uopste nije los gitarista,naprotiv...nije neki virtuoz,ali je odlican metal gitarista.

A kako ste vi (i Satriani) dosli do zakljucka da je on los gitarista,to mi nikada nece biti jasno.

 

Da ti Satriani kaze da je govno zapravo labud,ti bi mu poverovao?

brate nemoj toliko da banalizujesh...

vec je tema o kirku bila... dobro to je bilo kada sam bio bash nalozen na ovaj forum i smatrao da na njega dolazi 1 000 000 idijota...dobro ne mislim ni sada drugacije... i tamo sam josh neuk objasnio zasto ga ne smatram ni prosecnim gitaristom... no ne zelim da ulazim u svadju sa tobom, posto te ne smatram jednim od milion... tako da ono.... icon_mrgreen.gif

 

Kirk nema neke osnovne elemente koji su potrebni za sviranje... npr vibrato, ne zna sta svira, puno brlja, mesa skale slucajno... pa i ovde kod nas kada su svirali, videlo se da nije bio spreman da otsvira sve....

ne mogu o njemu... vishe... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebaju ti velika damu da bi uso u solo recimo na Creeping Death musik19.gif

icon_smile.gif javi se na pm za kintu cu ga nauchiti i odsvirati samo za tebe....i nije tako tesko biti jaci tehnicki od njega s obzirom da je on losh tehnicar za solo gitaristu, svaki power gitarista je bolji tehnicar 5 klasa od njega i ok, musti, necemo srati o kirku previse, al' ne preteruj da nije ni prosecan, to nikako ne stoji, a ta prica za vibrato je smejurija jerbo je vibrato pichkin (carpe)di(e)m (baby).....

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga,al' ipak je u pravu ovaj Black Delikvent! Vidis Bajo,dzabe se raspravljas s njim i ja sam se uzalud trudio jedno vreme i ipak je bio u pravu! Dobro,on je nesto malo vise kivana na tallicu(a ko nije?) pa preteruje. Ali KIRKOVE SOLAZE ,ma koliko zvucale nemoguce ipak to nisu.Kazem KIRKOVE SOLAZE,ne KIRK. Kirk je super gitarista i ko nije gledao Live in Seattle(kao neki ovde) i onaj njegov solo brzi od zvuka NE ZNA sta prica!

Kazem da nisu nemoguce jer sam imao priliku da gledam par bendova iz Nisa koji skidaju ama bas svaku solazu od Metallice Cak i za mene nepojmljivo,skidali su i One!A imaju po 18 godina.Dobro,One i nije bas bio kako treba,ali tu je bio negde..Nedostatak dobrih procesora valjda...

Tako da ne trosis dzabe reci... musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...