Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Nisam ja Kirk fanatik,cak ga i ne smatram genijalnim gitaristom,ali preterujete,da ne kazem serete ko foke.

ok, brate, ali evidentno je da je covek blago retardiran!

 

ne znam jel se razumesh bar malo.... ali covek ne zna sta svira... ej, kada Satch kaze da je retard onda jeste sigurno... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako jos neko kaze nesto negativno o Metallici (osim AmyLee, AGGRESSIVE_PERFECTORA, Mustainea i Jaymz Doofy Neegroothina koje postujem kao poznavaoce), imace posla sa mnom mad.gif

I ja sam bre poznavalac, imam pun kurac njihovih interviewa, biografija, slika, muzike & koncerata icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako na tim turnejama nisu imali dovoljno devojaka onda niko nije

a ko je to spomenuo???

 

salim se...

 

pa znas kad imash toliko devojaka mozda dosadi....

 

u svakom slucaju su hteli nesto drugo, nesto divlje! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate, sto jes, jes! icon_smile.gif

sto bi jedan ortak, reko:

Pa i ja bih otsvirao bolje od Kirka (on svira bass-ortak), a ne neki akadamski obrazovani muzicar....

 

e da kada smo vec kod toga, jesu li ovi iz apokaliptike akademski obrazovani ili su kao i ja icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  (samostalni - samouki umetnici) icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

kirk umE da se izbruka k'o kreten, al' nije bash tako ocajan, ne preteruj, ja ne biH mogao da kazem da sam bolji od njega, ajde tehnicki recimo da jesam....

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa znas kako njegove ideje na solima su veoma prosecne, tj. nista posebno, al' uzmi odsviraj solo za adekvatnu podlogu, videces da ti nece bash tako ici da iz picke bude bolje nego kirkova sola....

opushtenio i ja volim da prozivam kirka jer ispada idiot, al'ipak nije jadan poput gitariste hima i slicnih opakih....

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...