Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

ma jebo Vas i Kirk i Mustaine i Lars (ma da ne znam cime mhihi.gif ) zajedno....

dosta mi ih je...

 

salim se, mojne da se neko uvredi...

 

 

ovako.... sto se tice nisha i ostalih gradova... za pare skidam u ton, dobro ne bash u ton ali sa 97% tacnosti kirkove solaze, koje ocete....

ali za dobre pare, jer mi se ne sviraju sranja! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Sto se tice Sijetla.... gledao sam... to je bio vrhunac njegove karijere sviracke... tada je najbolje svirao... i tada u onim njegovim improvizacijama nije znao sta je odsvirao, lupetao je covek pa ostao ziv... kada sam to odgledao svatio sam da je on josh gori nego sto sam mislio...

 

Delikventu, cuo sam price koje kolaju, i za vibrato nemoj molim te ti da pricas, za sve ostalo si mozda kompetentniji ali za vibrato nisi sigurno od mene! icon_da.gif

 

Mozda je mastejn losije svirao na prvom albumu od kirka (tj onom ..leather... or sth..) ali kasnije, se jasno vidi da je Dave jaci!

 

 

i tako... ne vredi se raspravljati... mora se sve uzeti u obzir.... pri svemu ovome nisam ni malo bio naklonjen ka Megadethu, Metallici, Daveu, KIRKU! icon_da.gif

 

sve sam objektivno sagledao...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja vise volim megasmrt nego mentallicu, al' mogu reci da je metallica u celini bend sa jacim stvarima thanx to 1 an' only cika jameZ....

izvini, musti, nemo' se vredjas Bre, od sada te zovem musti - vibrato® expert icon_smile.gif

nisu njegova sola brE sva shit, shto onaj pomenu puzecu smrt, nauci ga iz zezanja, solo vredi icon_da.gif ja ga ucim ukoliko me aggresor cimne na pm-a.... icon_da.gif

nisam gledao sijetl pa ne znam kakav je, al' stoji da ne zna da improvizuje k'o stoka, uzme gazi onaj waH, vrti paR tonova ukrug i tako dalje....znas li musti za foricu shto ja preprichavam chesto iz onog dokumentarca iz perioda crnjaka kada je originalni solo za unforgiven fals, a kirk ga kuci spremao, onda ga bob rock proziva i tako dalje.... icon_wink.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

lars mali tuki! xaxa! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

a odakle ti seatle, pileci? jel ti ga je mozda dao djiga ili nele? to je moj! icon_da.gificon_smile.gif

mali, mali, al kad uvali bubreg odvali! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

to sam parafrazirao nekoga sa foruma! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

i nemoj da me tako zovesh vishe.... no.gif

 

ja vise volim megasmrt nego mentallicu, al' mogu reci da je metallica u celini bend sa jacim stvarima thanx to 1 an' only cika jameZ....

izvini, musti, nemo' se vredjas Bre, od sada te zovem musti - vibrato® expert 

nisu njegova sola brE sva shit, shto onaj pomenu puzecu smrt, nauci ga iz zezanja, solo vredi  ja ga ucim ukoliko me aggresor cimne na pm-a....

nisam gledao sijetl pa ne znam kakav je, al' stoji da ne zna da improvizuje k'o stoka, uzme gazi onaj waH, vrti paR tonova ukrug i tako dalje....znas li musti za foricu shto ja preprichavam chesto iz onog dokumentarca iz perioda crnjaka kada je originalni solo za unforgiven fals, a kirk ga kuci spremao, onda ga bob rock proziva i tako dalje....

 

naravno da znam... pogresi covek! icon_smile.gif

 

ali mislim da i dalje megadeth ima mnogo bolje pesme u celini od metalike!

licni stav, i stvar ukusa! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja vise volim megasmrt nego mentallicu, al' mogu reci da je metallica u celini bend sa jacim stvarima thanx to 1 an' only cika jameZ....

izvini, musti, nemo' se vredjas Bre, od sada te zovem musti - vibrato® expert icon_smile.gif

nisu njegova sola brE sva shit, shto onaj pomenu puzecu smrt, nauci ga iz zezanja, solo vredi icon_da.gif ja ga ucim ukoliko me aggresor cimne na pm-a.... icon_da.gif

nisam gledao sijetl pa ne znam kakav je, al' stoji da ne zna da improvizuje k'o stoka, uzme gazi onaj waH, vrti paR tonova ukrug i tako dalje....znas li musti za foricu shto ja preprichavam chesto iz onog dokumentarca iz perioda crnjaka kada je originalni solo za unforgiven fals, a kirk ga kuci spremao, onda ga bob rock proziva i tako dalje.... icon_wink.gif

gotivim kirka, ali mi se ne dopada par stvari! one "improvizacije" sto bi trebalo da predstavljaju, posle pesama, su unapred uvezbane i on ih samo ponavlja na nastupima!

 

a sto se tice onoga sa unforgivenom, to ti je sa onog a Year And A Half kada lars pravi bolne face dok kirk svira solo!

 

i definitivno je JAYMZ najzasluzniji za uspeh METALLICE, definitivno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

gotivim kirka, ali mi se ne dopada par stvari! one "improvizacije" sto bi trebalo da predstavljaju, posle pesama, su unapred uvezbane i on ih samo ponavlja na nastupima!

 

a sto se tice onoga sa unforgivenom, to ti je sa onog a Year And A Half kada lars pravi bolne face dok kirk svira solo!

 

i definitivno je JAYMZ najzasluzniji za uspeh METALLICE, definitivno!!!

da DZEJMS! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mali, mali, al kad uvali bubreg odvali! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

to sam parafrazirao nekoga sa foruma! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

i nemoj da me tako zovesh vishe.... no.gif

 

 

 

naravno da znam... pogresi covek! icon_smile.gif

 

ali mislim da i dalje megadeth ima mnogo bolje pesme u celini od metalike!

licni stav, i stvar ukusa! icon_da.gif

e, nije samo shto pogrsi, nego je saM solo fals, drugi solo je kasnije snimljen....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znate sta? Pun mi je K**** vas nabedjenih,takozvanih gitarista!

"Mojne neko da se uvredi,limsa se!" icon_mrgreen.gif

Boli me bre,sto ste vi super gitaristi,idite na muzicarski forum pa se tamo prepucavajte i lizite dokle 'ocete!

"Mojne neko da se uvredi,limsa se!" icon_mrgreen.gif

Stvarno bi trebao neki moderator da vidi ovo,ovo sranje! Ovde se bre samo kenja po Kirku i ekipi,offtopicuje se i spamuje se u beskraj! Gde su sad moderatori da upozoravaju i dele warnove KAD TREBA?

Ovde u poslednje 50 strane su ukupno 10 recenice recene u korist Metallice ,a ja sam napisao pola od njih.

"Mojne neko da se uvredi,limsa se!" icon_mrgreen.gif

Ili gasite temu ili menjajte naziv u "Kolko mozete da serete po zacetniku THRASH METALa? Pobednik dobija toalet papir sa slikama benda da uziva koliko mu dusa iste!"

Jebem ti metal...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...