Jump to content

Rammstein


Recommended Posts

  • 1 year later...

ma daj,kakve su to gluposti o izdavanju nacije.bend treba pjevati na jeziku koji mu najbolje lezi a ne drzati se nekakvog kvazipatriotizma. osim tog,po cemu su ti tekstovi debilni za razliku od evilbljekmetal tekstova ili pak srcedrapajucih elegija Lacrimose ili vampirskih romansi Blutengela ili pak kasapljenja a la Mortician? svijet bi bio mnogo ljepsi kad bi ljudi koji put obrazlagali to sto napisu.

a da su originalni,istina je.iako,koliko sam upucena (ali moguce je da se varam?) Umbra et Imago stariji su od njih,zvuk je slican a meni su cak i drazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw prva dva albuma su mi jako dobra,treci mi je mekaniji i komercijalniji,vise su se okrenuli zadovoljavanju masovnog ukusa,to govore i pjesme i videospotovi. pogotovo mi ih je bilo drago cuti u Lost Highway,pjesma se totalno uklopila u ambijent. trebali su doci prije 2g u Ljubljanu,mislila sam ici na to,ako i dodju u Zagreb sacuvat cu pare za neku drugu prigodu,scenski nastup jest impresivan ali u zadnje doba mnogo vise cijenim glazbu samu kao takvu,mislim da toliko kerefeka ipak nije potrebno pa bile one originalne ili ne,bar po mom skromnom misljenju jedan dobar bend bez kompleksa ne mora niti da pomislja da takvim nacinima privuce paznju publike. jer sigurna sam da bi na takav koncert doslo i ljudi koji uopce ne slusaju Rammstein vec bi iskljucivo dosli vidjeti stage show o kome su culi iz pricanja. mozda sitnicarim ali eto,samo moj dojam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...

 

au, sto je jak novi album (reise, reise)! dodje mi da napravim tribute to rammstein samo zbog rifova. icon_smile.gif mogu da zamislim kako je tek uzivo... icon_da.gif

a najludja pesma mi je "los".. kako dobro valjaju teske rifove na akusticnoj gitari i to opet ima tezinu. odusevljen sam i slusam ih ceo dan. icon_smile.gificon_smile.gif

icon_rockdevil.gif

 

 

p.s. ovo je jedina tema o rammsteinu koju sam uspeo da nadjem pomocu pretrage?? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...