Sign in to follow this  
Crusader

Rammstein

829 posts in this topic

Sta mislite o njima?

Slusao sam poslednji album "Mutter" i meni ne lice ni na sta. Sve pesme su im iste na tom albumu, a ni jedna mi se ne svidja. Sta vi mislite?

Izvinjavam se ako je ova tema vec bila icon_eek.gif

• Downvote 1

Zao mi je sto tako mislite... ja mislim da su dosta revolucionarni.. imaju svoj stil i svidja mi se sto pevaju iskljucivo na nemackom...

Imam taj CD.Shta ja znam...muzika kao muzika je ok a nesvidja mi se kod njih shto jako gotive naciste i to bash istichu.A nisu mi nishta posebno,ali se i ja slazem da je ql shto pevaju na nemachkom.Nisu loshi.

Po mom misljenju izdali su najbolji album ikad! icon_cool.gif

Vrhunac kariere, album je stvarno zestok, i dokaz je da su se muzicki razvili. Gledao sam ih uzivo sa Slipknot, i moram reci da su me spojili sa temeljom. Ono je bila ludnica, a kad je pjevac skocio na binu sa bacacem plamena, jao pa to jos nisam vidjeo.

Ja ih obozavam, narocito mi se dopada sto pevaju na Nemackom i sto gotive naciste.

PS "atrakticno" ??????

da sam stavio na ostali pravci, opet bi se neko drugi bunio, zato nek ostane ovako kako jeste...

nisu losi, furaju svoj fazon i to mi se svidja, i to pjevanje na njemackom, ali mi se ne svidja taj nacizam... odlicni su sto se tice uvodjenja tehnlologije...

quote:

Prvi poslao Smorock:

sto gotive naciste.

PS "atrakticno" ??????

A to je onako vrlo lepo od njih???

ma dajte ljudi,

jedan od najoriginalnijih bendova svih vremena. nemaju apsolutno nikakve veze sa nacizmom. to su isticali u interviewima. njihovi nastupi puni pirotehnike i specijalnih efekata postaju kult. pogledajte samo najnoviji dvd... promijenit cete misljenje

Neka mi neko dodgovori na ovo!!!!!!111

Da li ima band koji moze tako da drzi ritam i da ne oscilira ni malo??? Pitajte npr. nekog bubnjara kako je svirati Rammstein pa ce te cuti da je to vraski tesko. Uostalom neki kazu da pripadaju Industrial metalu, dok drugi kazu da to nije metal uopste. Sve u svemu, spektakularni su i, po nekim najavama svitaju u BG u Julu, pa je to prilika da se dokazu i na nasim prostorima. icon_wink.gificon_wink.gificon_wink.gificon_wink.gif

quote:

Prvi poslao Smorock:

Ja ih obozavam, narocito mi se dopada sto pevaju na Nemackom i sto gotive naciste.

PS "atrakticno" ??????

Pa i nisam bas ljubitelj nacista ali ih gotivim...

Bas ih i ne volim,... ok sto pevaju na nemackom i sto furaju svoj stili, ali njihova muzika i njihovi stavovi mi se nimalo ne svidjaju,... cak me i nerviraju pogotovo sto ce uskoro sa njima biti isto kao sa Offspring - postace komercijala!

Zemlja zove Maju - Oni i jesu komercijala!!!

A sto se tice atmosfere - atmosfera im je kao u reklami za Chinky Linky, samo ne ovoj novor nego onoj staroj sa dva defektna deteta...

Volim ih. Samo mi nije jasno zasto su oni na ne-metal forumu kad im je zvuk 100 puta cvrsci od onog sranja na New wave forumu.