Jump to content

2009.02.23. *SKC, Beograd* Gamma Ray


LazaGNR

Recommended Posts

To za markere smo jedino doživeli smaranje od strane onih fašsita u Ekspo centru kad je bio Legacy fest. Što se tiče aparata, znam da na mnogim koncertima obezbeđenje kaže ljudma u prvim redovima da mogu da slikaju prve 3 pesme a posle će oduzimaju, ali npr sad na Paradise Lostu, nisu ništa kenjali, slikali ljudi tokom celog koncerta.

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да ли апарат може да се понесе на то "пуштање" пола сата раније? И да ли има могућности и/или неко безбедно место где се апарат може оставити током свирке? Пошто не желим да се цимам око непотребних ствари током концерта :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes aparat da ostavis sa ostatkom stvari u garderobi... 50 dindzi se placa... Mi smo to uradili kad je bio Strato,i niko se nije zalio da mu je falilo nesto...

 

Mada bilo je mnogo ljudi sa aparatom i na samom koncertu, valjda je samo bilo bitno da nema blic... Video si i sam koliko ima slika i snimaka sa koncerta...

 

Bilo je obezbedjenje poprilicno korektno prosli put, bar prema meni i mom drustvu...

 

 

 

Edited by TheCrossWeBear

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema kisa kaze prognoza oko 13 stepeni treba da bidne

 

Pizdarija :rockdevil: 

 

 

 

 

 

@Goran & Sloba:stizem u BG oko 5.30-6,pa se vidimo tamo da drinkujemo malo :pivopije: 

 

Svako je slobodan da se pridruzi.

 

I donese pivo :haha: 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Dolazim i ja.

Nosiću kožnjak i crveni duks.mozda pristavim i cvike.kako izgledam znate.rasno meso tamna put.podno 'lona zapet krut.

priđite,se slikamo,prićamo,hrvemo,pijemo,varimo.sve.

devojke,moze ljubljenje,zvake i vatanje za uz slikanje.

 

vidimo se većeras.

in d bašta ov grešnici,i ja sam jedan od njih,devojke vole samo srećnike,da li si taka i ti?bić.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes aparat da ostavis sa ostatkom stvari u garderobi... 50 dindzi se placa... Mi smo to uradili kad je bio Strato,i niko se nije zalio da mu je falilo nesto...

 

Mada bilo je mnogo ljudi sa aparatom i na samom koncertu, valjda je samo bilo bitno da nema blic... Video si i sam koliko ima slika i snimaka sa koncerta...

 

Bilo je obezbedjenje poprilicno korektno prosli put, bar prema meni i mom drustvu...

 

Хвала на информацији. Не бих хтео да се цимам унутра са апаратом, никада не успем лепо да усликам нешто, па ће ми више вредети да уживам у свирци, а да слике касније погледам овде. ;)

 

Reklama za koncert je mogla komotno da bude "All men come, to see the king of the world".

 

КРАЉУ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...