Jump to content

2009.02.23. *SKC, Beograd* Gamma Ray


LazaGNR

Recommended Posts

Jebeno sam i dalje pod utiskom...kakva svirka, kakva atmosfera...ma Kai je kralj !! :rockdevil: Iskreno, nije mi uopste zao sto je bilo malo publike. Setlistu nema sta da hvalim ili kudim...apsolutno mi je svejedno sta cu cuti od ovog benda na koncertu...a ovog puta je bila stvarno dobra !! Svaki moment je bio savrsen. Vratili su se na drugi bis pod urlicima publike, upaljenim svetlima...posle se pozdravili kao da smo mi bili zvezde veceri !! Sta dalje pricati...trebalo je sve to doziveti !! :rockdevil:

 

 

SS nisam gledao, a stigao sam tek na pola svirke FC-a (jebene zeleznice Srbije)...nista specijalno !!

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo konacno snimci! Izvinjavam se sto ste ovolko dugo cekali, al sam imao nekih problema sa netom...Al sam ih konacno digo sve :rockdevil: Ceo Freedom Call,Empathy i deo Gardens Of The Sinner je snimljen sa Canon SD1000, a sve ostalo sa Canon SX200... Nazalost taj SX200 snima zvuk losije, pa su i snimci snimljeni sa njim losiji po zvuku (mada su po slici bolji). Takodje zvuk zavisi od toga gde stojis, na primer Fight je snimljen sa SX200 skroz napred, i nista se ne cuje, a I Want Out nazad i cuje se prilicno ok :D Dok je Empathy snimljen sa SD1000 skroz napred i cuje se savrseno...Jbg, sad znam za ubuduce sta i kako :bigblue: Inace ovo sve je snimala ortakinja (ona sto ne prica :lol: ). Njoj sam uvalio moj aparat da ima vise mesta da snimi sve :da: A ona dok je snimala sa jednim, sa drugim je slikala :haha: Cak se u jednom trenutku i zbunila, pa je snimala sa oba, zato ima i 2 verzije Gardens Of The Sinner :mrgreen: Kaze da ju je Dirk Schlächter gledao ovako :huh: evo linkovi i za slike i za snimke :D

All Recorded By Semions :pivopije: Hvala joj u ime svih :rockdevil:

 

http://www.youtube.com/user/ssj2Nesa#g/u

 

http://www.2shared.com/file/11714107/b86f894/Freedom_Call__Gamma_Ray_Slike.html

 

PS: Izvinjavam se sto sam upropastio kraj pesme I Want Out, ne znam sta mi bi :no::haha:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...