Jump to content

2009.02.23. *SKC, Beograd* Gamma Ray


LazaGNR

Recommended Posts

HAha care ladno si snimao iza mene ride the sky ,kakve su to face haha

Hvala za snimak,carski ispao i want out sa dranjem \m/

 

Haha, tvoja lubanja je u prvom planu do solaze, gde ja upadam :rockdevil:

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba malo vremena da se video pojavi u searchu, a to ste shvatili i pre ovog mog posta xD Ja sam radio na tom koncertu, i prethodna dva, dakle Stratovarius i Paradise, i mogu vam retji iz mog ugla, da je ovaj koncert najbolje proshao, gledajutji na organizaciju, preko 10 tona opreme koju sam prevalio preko ruku, raspolozhenje benda, publike i kompletnog audio vizuelnog dozhivljaja. Gamma ray definitivno ima odlichno uigranu ekipu roadija xD , i shto mi je najjache od svega, ljudi su totalno u opushtenom fazonu ( toliko opushtenom, da smo, kada se masa razishla, igrali 'fudbal', plastichnom chashom koja je ispala Kai-u :P )! Slikanje i autograme da ne pominjem...mogli bi danima to da rade... Definitivno, koncert za pamtjenje! Ako nekome trebaju plakati, imam ih na tone, jer nisam uspeo bash sve da polepim.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.balkanrock.com/index.php/Izvestaji/gamma-ray-u-beogradu-metal-do-srzi.html

 

"pevač/gitarista Chris Bay đuska k’o Maja Odžaklijevska u najboljim danima" :haha: :haha:

Inace, njihova pesma se zove "Warriors", bez onog "of light", al' dobro, nema veze.

 

No Need To Cry" je dobar "laganić", koji sada uživo biva presečen,kakvog li paradoksa, nešto žešćim akustičnim delom čija je jedinazvezda basista Dirk Schlachter. U tim trenucima, bend se povukao sascene i ostavio Dirka da pod intimnim svetlima odradi svoj deo posla. :haha: :haha: Sjajno. xD

 

Inace, jako dobar izvestaj. Svidja mi se. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Стигао сам на пола наступа Secret Sphere - оно што сам одгледао је било одлично, чак их је посматрало више људи него Winter's Verge на Stratovarius-u, што је постао изузетан успех код нас.

 

Freedom Call - Слушајући Christian-ov вокал, просто имате осећај као да сте у свету фантазије, бајке, како год вам се свиди. Желео сам одгледати овај бенд уживо, испунила ми се жеља, и нисам се покајао, можда бих чак рекао и да ми је боље звучао састав него на албумима, али о томе бих морао још мало да сагледам утиске. Одличан наступ.

 

 

Gamma Ray - Јебеш ти Chuck Norrisa кад Kai Hansen јебе онолико људи, а није му се ни дигао. Људи су феноменални музичари, прави showmeni, насмејани, позитивни и загрејани за добру свирку. Кад смо почели да се деремо "Хансен", Каи је стао и видело се да не може да сакрије емоције. Нови албум ми је скроз добар, није као "New World Order" или "Majestic" али је сассвим солидан, и све одсвиране песме су ми легле као добар дан. Култови су, наравно, одрали, а апсолутно сам задивљен покретљивошћу старог лисца. Нема шта, један од бољих концерата на којима сам био, за сваку, али апсолутно сваку похвалу, осим, наравно, броја људи, али не бих мењао оне људе, који су направили онакву атмосферу, за још толико њих који би стајали и немо посматрали.

 

 

RIDE THE SKY!

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahaha, opet si medju ovom bagrom. :haha:

Inace, fino je napisano sve to. Ovaj deo "чак их је посматрало више људи него Winter's Verge на Stratovarius-u, што је постао изузетан успех код нас." je veoma tuzan, al' jbg. Mozda nije bilo puno ljudi, al' je publika ipak bila sjajna. :da:

Edited by METAL Man
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема шта, један од бољих концерата на којима сам био, за сваку, али апсолутно сваку похвалу, осим, наравно, броја људи, али не бих мењао оне људе, који су направили онакву атмосферу, за још толико њих који би стајали и немо посматрали.

 

Zbog ovog dela si dobio plus... mhihi.gif Skroz se slazem sa tobom... pivopije.gif

Jel zna neko koliko su tacno svirali? Mrzi me da sabiram... mhihi.gif

Edited by TheCrossWeBear

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se sabere trajanje svih ovih mojih klipova ispada ovako:

Freedom Call: 44:04

Gamma Ray: 1:28:32

Mada je izbaceno sve ono izmedju, komunikacija sa publikom, pola drum soloa i tako to :D znaci sat ipo ciste muzike :bigblue:

Edited by vegeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

@vegeta: Hvala na informaciji, iskreno i ciljao sam na tebe kad sam pitao, jer sam pretpostavljao da znas zbog snimaka.  :pivopije:

 

I pretpostavljao sam da je oko 1:45 minuta svirke, ali sam znao da neko zna tacno pa rekoh da saznam i ja. :mhihi:  Hvala jos jednom!  :pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E aj mogla bih sad pogledati par snimaka. :bigblue:

 

Hvala za snimke, super su, odlicno se cuje, bas mi je drago sto postoji ceo nastup FC-a, a i GR-a, ofc. :mrgreen:

Ja cu ovih dana najverovatnije da uploadujem "Legend" od SS-a (nju imam celu), a imam jos par pesmica snimljeno, samo ne cele, tako da ne znam da l' cu kaciti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

All Recorded By Semions :pivopije: Hvala joj u ime svih :rockdevil:

 

http://www.youtube.c...er/ssj2Nesa#g/u

 

http://www.2shared.c..._Ray_Slike.html

 

PS: Izvinjavam se sto sam upropastio kraj pesme I Want Out, ne znam sta mi bi :no::haha:

 

A ovo si ti kacio, ja pre neki dan maltene ceo GR odgledah, trazio snimke na jutjubu i nalete :] Odlicno je. Ja skakucem u dobrom delu u kadar na Abyss xD

A da, ono na kraju IWOa je bilo kultno, nema sta da se izvinjavas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna prica sa Gamma Ray-a...

 

 

Drug sedi i truli u ZR-u,nema para za koncert i razmislja sta ce/kako ce i lik ode u kladionicu i odigra neki tiket (valjda onaj najbedniji za 50 dinara).I ladno ga USERE,prodje mu tiket i dobije 2500 din. :haha:

OK,ima za kartu i za put ZR-BG-ZR,nema ni za jelo ni za pice,al nema veze ide on na koncert.

Super se provede na koncertu,i krenu ujutru na bus pa kuci,i lik L-A-D-N-O usput nadje u jebenoj bari ni manj ni vise nego novcanicu od 100 evra :haha::rockdevil:

 

 

A jedva je u pocetku skrpio 50 dinara... :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...