Jump to content

2010.02.14. *SKC, Beograd* Paradise Lost / Samael


Elderane

Recommended Posts

Najbitnije je da ima koncerta, i da svako ko zeli kartu moze da je kupi.

 

:pivopije:

 

Ne vidim bolje rešenje od ovog sa mejlom. Ako je teško jedan mail poslati onda.... :mrtav: U svakom slučaju i to je lakše nego otići do lokalnog eventima. :bigblue:

 

Samo da mi stignu u narednih par nedelja pa da se smirim. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo je videti da ima jos ljudi koji vole Host period.

Po meni, njihov najzreliji i najbolji period. Gledao sam ih na D.Times turneji 1996, Symbol 2003, PLX 2005 ali mi je nevidjeno krivo sto nisam isao na HOST turneju ili BIN...

Pokusavam da nadjem ceo taj Bizzare live iz 99, ako negde naletite osim one 2-3 pesme na youtube, javite.

 

Na zalost tesko da cemo ista cuti sa Host-a i BiN na ovoj turneji. Cak su i So Much Is Lost uklonili sa set liste.

Meni licno poslednja dva albuma, pogotovu ovaj poslednji nisu nesto interesanti iako ima par dobrih pesama.

Razmislicu da li cu ici na ovaj 'cert.

 

Da, gledao sam taj nastup nekoliko puta, to je snimljeno nakon objavljivanja Hosta... Skroz cudno vidjeti Grega na bini a da ne svira gitaru! Ni ja ne znam ko je lik koji je tu svirao...

Bilo bi vrlo zanimljivo sada cuti nesto odavde, sa novim aranzmanima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo je videti da ima jos ljudi koji vole Host period.

Po meni, njihov najzreliji i najbolji period. Gledao sam ih na D.Times turneji 1996, Symbol 2003, PLX 2005 ali mi je nevidjeno krivo sto nisam isao na HOST turneju ili BIN...

Pokusavam da nadjem ceo taj Bizzare live iz 99, ako negde naletite osim one 2-3 pesme na youtube, javite.

 

Na zalost tesko da cemo ista cuti sa Host-a i BiN na ovoj turneji. Cak su i So Much Is Lost uklonili sa set liste.

Meni licno poslednja dva albuma, pogotovu ovaj poslednji nisu nesto interesanti iako ima par dobrih pesama.

Razmislicu da li cu ici na ovaj 'cert.

 

 

A mogli bi bar Mouth...ili Fader...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo je videti da ima jos ljudi koji vole Host period.

Po meni, njihov najzreliji i najbolji period. Gledao sam ih na D.Times turneji 1996, Symbol 2003, PLX 2005 ali mi je nevidjeno krivo sto nisam isao na HOST turneju ili BIN...

Pokusavam da nadjem ceo taj Bizzare live iz 99, ako negde naletite osim one 2-3 pesme na youtube, javite.

 

Na zalost tesko da cemo ista cuti sa Host-a i BiN na ovoj turneji. Cak su i So Much Is Lost uklonili sa set liste.

Meni licno poslednja dva albuma, pogotovu ovaj poslednji nisu nesto interesanti iako ima par dobrih pesama.

Razmislicu da li cu ici na ovaj 'cert.

 

 

 

Imam ja taj live iz 99.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...