Jump to content

2010.02.14. *SKC, Beograd* Paradise Lost / Samael


Elderane

Recommended Posts

E kad bi bila Katatonia...

 

 

Još se ne zna hoće li biti uopće kakvog official supporta. Za sada je jedino potvrđeno da će im official support na touru za Australiju biti Sirenia.

 

 

Također se ne zna hoće li im se Greg pridružiti do ovog second leg europske tureje, ali sve ide u prilog da hoće.

 

 

Glede Australije, ne vjerujem da bi band išao tamo na turneju bez Grega. To je ipak veliki posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако се концерт стварно буде одржао - ту сам под обавезно! Прошли концерт је био феноменалан...

Задња два албума су им међу најбољима у каријери, тако да их вреди видети бар због тих нових песама ако ни због чега другог.

 

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Edited by Svemirac

Share this post


Link to post
Share on other sites

February 2010

 

5thBillboard - Melbourne, Australia

Sat 6th

Metro Theatre - Sydney, Australia

Mon 8th

Hi-Fi - Brisbane, Australia

 

??????????????????????????????????

 

15th

Cultur Hall - Cluj-Napoca, Romania

Thu 18th

Salzhaus - Winterhur, Switzerland

 

Gde smo mi???

Edited by chess

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

15th

Cultur Hall - Cluj-Napoca, Romania

Thu 18th

Salzhaus - Winterhur, Switzerland

 

Gde smo mi???

kad vidite za 14.februar neki drugi grad,a ne Beograd,onda panicite i smarajte...do tad budite bez brige.

Uvijek ista prica...bitnije je da su organizatori najavili,a da ne pise jos na sajtu,nego da je obrnuto.Btw. ne sjecam se jos da su organizatori kod nas najavili neki koncert,pa da je ispalo da su izmislili i da je kasnije tog datuma bend svirao u nekom drugom gradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bilo sat vremena, trajalo je duze, ali kao i svi njihovi koncerti i tada i sada, krecu se oko 75 - 80 minuta...U posljednje vrijeme je jedino onaj jubilarni u Londonu trajao duze i svirali su 21 pjesmu.... Inace, 16 je neki njihov standard... I ja bih (kao i svi fanovi) volio da duze sviraju naravno, ali to nece presudno uticati na to da koncert ne bude odlican!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...