Jump to content

2010.02.14. *SKC, Beograd* Paradise Lost / Samael


Elderane

Recommended Posts

Pa jbg, ima Enchantment i The Last Time. Ja se vise "brinem" da kod nas nece odsvirati Embers Fire...

 

A Forever Failure su svirali na prvih 10 - 15 koncerata na turneji, pa su je onda zamijenili sa No Celebration koja je ostala i poslije ove pauze. Isto odlicna stvar, ali i ja bih radije Failure, sto jes' jes'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Che-Cha

 

kako zivimo u kosmosu koji pociva na matematickoj postavci po kojoj je 43 uvek manje od 50, odgovor je da, ulazis ranije :)

 

@ SorrowScavenger

 

mercha ima uvek, tako da ni ovaj koncert ne bi trebalo da bude izuzetak :da:

 

@ Svi zajedno

 

svi cemo se drzati satnice po kojoj koncert pocinje u 20h, i racunati da kasnjenja nema. kako na poslednjih nekoliko koncerata nije bilo kasnjenja, tako je najverovatnije da ga nece biti ni sutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoć u Sofiji - http://www.vbox7.com/search/?completed=0&vbox_q=paradise+lost+sofia

 

I jedan komentar od sinoć:

 

Това беше един от най- смръдливите концерти на , които съм ходил!!! Представиха се по-зле и от гаражна банда. А на New music agency трябва да им се забрани да организират концерти.

 

Razumećete svi...

Edited by bambayay

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja tebi zaboravih da odgovorim... Eno ti na pp :)

 

Samael je u 20:20h. Paradise Lost je u 21:30.

Bice merchadising-a, iliti prodaje svega i svacega.

Sirite gdje god mozete.

Inace, kupite ranije sutra karte! Ko god vec nije rezervisao makar, u toku dana, vjerovatno oko 4-5 mozda povisimo cijenu na 2200.

 

Pozdrav!

Edited by Elderane

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja tebi zaboravih da odgovorim... Eno ti na pp :)

 

Samael je u 20:20h. Paradise Lost je u 21:30.

Bice merchadising-a, iliti prodaje svega i svacega.

Sirite gdje god mozete.

Inace, kupite ranije sutra karte! Ko god vec nije rezervisao makar, u toku dana, vjerovatno oko 4-5 mozda povisimo cijenu na 2200.

 

Pozdrav!

 

Trebalo bi za nas sto imamo vise od 100 km do Bg da bude 200 din jeftinija karta.Kisa,led,magla,sneg,pa opet cemo doci.:pivopije::rockdevil:

Kupio za Gamma Ray kartu ranije,za ovo nisam mogao,ni zbog kesha,a u Ns i Zr nije bilo(posto sam ja izmedju ova dva grada)

0 0 NOC!WELLCOME SAMAEL&PARADISE LOST!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi za nas sto imamo vise od 100 km do Bg da bude 200 din jeftinija karta.Kisa,led,magla,sneg,pa opet cemo doci.:pivopije::rockdevil:

Kupio za Gamma Ray kartu ranije,za ovo nisam mogao,ni zbog kesha,a u Ns i Zr nije bilo(posto sam ja izmedju ova dva grada)

0 0 NOC!WELLCOME SAMAEL&PARADISE LOST!

 

OK, ja ti ovo racunam rezervacijom, pa se javi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...