Jump to content

2009.06.19-27. *Prag, Atina, Sofija, Bukurest...* Sonisphere Festival


Kwlt

Recommended Posts

Posle uspešnih organizovanih odlazaka iz Niša, kako za Beograd (na koncerte Paul Di'Anno, Motorhead, Deep Purple, Metallica, Deep Purple (Again!), Whitesnake & Iron Maiden), za Sofiju (na koncerte Halford/Slayer, Helloween, Circle II Circle/Doro/Saxon, Sodom, Judas Priest/Queensryche, W.A.S.P, Destruction, Black Sabbath/Black Label Society, Iron Maiden & Kiss)...tako i za Skoplje (Kreator)...ovog puta idemo u Sofiju na Sonisphere Festival (22.& 23.06)!

 

Prvog dana (22.06.) sviraju Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax & Heaven & Hell.

Drugug dana (23.06.) sviraju Rammstein, Manowar, Alice In Chains, Mastodon i Stone Sour.

 

Cene karata se kreću od 3300 do 6450 dinara (za prvi dan) tj. od 4865 do 9650 (za oba dana festivala) u zavisnosti od položaja na stadionu, a konkretne cene karata (bez prevoza) možete videti u mom narednom postu.

 

Na ove cene treba dodati i cenu organizovanog prevoza koja iz Niša iznosi 2500 dinara na relaciji Niš-Sofija-Niš.

 

Radiću dve posebne organizacije, i to:

 

1.Organizovan odlazak samo na prvi dan,

2.Organizovan odlazak na oba dana.

 

Na festival idemo autobusom ili kombijem (u zavisnosti od interesovanja).

 

Kojih karata trenutno ima u ponudi možete pratiti ovde...

 

http://www.eventim.b...nisphere/64804/

 

Polazak iz Niša za sve prijavljene je 22.juna u 08:00h sa parkinga "GUSAR" (kod Tvrdjave, kao i za sve prethodne koncerte). Za one koji nisu iz Niša neće biti problem da nadju isti, jer se nalazi u strogom centru grada i svi naravno znaju kako doci do njega. Dolazak u Sofiju je oko 14:00-15h po lokalnom vremenu, jer kod njih vreme ide za 1h unapred u odnosu na nas. Kapije se otvaraju od 16h, a koncert počinje oko 17h i biće održan na stadionu "VASIL LEVSKI".

Posle koncerta ekipa koja je uplatila samo za prvi dan ide natrag za Niš čim se skupi, a ekipa koja je uplatila za oba dana ide u kamp gde će i prenoćiti. Oni koji bi da idu na oba dana a kamp im ne odgovara mogu naći hostel za 10-ak eura i prenoćiti u istom, mada to po meni nije to, jer će u kampu biti strava zezanje kao i uvek!  

 

Sutra dan (23.06) u 14h po bugarskom vremenu krećemo iz kampa na stadion i po završetku koncerta Rammsteina krećemo za Niš.

 

Za one koji nisu u modućnosti da uplate ceo iznos od jednom, postoji opcija da pri prijavljivanju uplate samo cenu karte, a do 15.06. i cenu prevoza. Jako je bitno da se ljudi jave što pre kako bismo na vreme obezbedili ulaznice za sve zainteresovane. Obzirom da su Bugari veliki fanatici heavy metala,a cena za ovakav koncert zaista povoljna siguran sam da će se ovo prodati jako brzo, jer se ovakva šansa u životu retko dobija.

 

Za one koji su van Niša, uplate se vrše "POST NET-om".Dakle odete u poštu i pitate sa kog šaltera možete da pošaljete novac post netom. Oni vas upute na odgovarajući šalter i vi mi pošaljete novac na osnovu mojih ličnih podataka koje ću vam poslati na pp ili reći telefonom. Kada podignem novac stavljam vas na spisak. Znači NE POSTOJI POSEBNO PRIJAVA, A POSEBNO UPLATA, već se to vrši istovremeno, obzirom da ljudi imaju potrebu da se iz nekog razloga prvo prijavljuju, pa onda odjavljuju, i time prave nepotrebnu zabunu i gužvu, pa smatram da je ovako mnogo jednostavnije. Kada se budete prijavljivali, od vaših podataka mi trebaju ime, prezime, fixni i mobilni brojevi telefona. Znači, ukoliko prijavljujete više osoba, prvo prikupite ove podatke i novac od svih koje prijavljujete pa se tek onda javite da se prijavite kako bi smanjili gužvu.

 

Za one koji su iz Niša, prijave i uplate se vrše isključivo u CD Sound-u (na samom kraju novog podzemnog prolaza).

 

Naravno da je za odlazak u Bugarsku potreban pasoš. Ukoliko imate stari pasoš treba vam i viza. Ukoliko imate novi pasoš, viza nije potrebna, tako da vam umesto vadjenja vize preporučujem vadjenje novog pasoša.

 

Maloletna lica koja ne putuju sa roditeljima, moraju imati odobrenje od roditelja i to odobrenje se vadi u opštini.

 

Ukoliko imate neka pitanja ili postoji nešto što možda nije do kraja razjašnjeno u ovom prvom postu,slododno postavite pitanje ili ovde ili na pp, i ja ću vam naravno odgovoriti...

 

Za sve dodatne informacije javite se na tel:063-426-958 -Johnny

 

da ne bismo gomilali teme na koncertima, bacajte ovde organizacije..

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sva one koje hoce na jedno opusteno i kvalitetno putovanje.

 

SONISPHERE FESTIVAL

Vasil Levski Stadion - Sofija 22-23. jun 2010

u saradnji sa EVENTIM - SRBIJA www.eventim-yu.com

 

Jun 22, 2010 - 17h

METALLICA - SLAYER - MEGADETH - ANTHRAX - HEAVEN & HELL

 

June 23, 2010 - 17h

RAMMSTEIN - MANOVAR - ALICE IN CHAINS - MASTODON - STONE SOUR

 

Polazak iz Beograda - 21 jun u 24h, (iz Novog Sada u 23h)

Boravak u Sofiji - 22/23 jun (1 noc/dor u hotelu Rodina 4* - centar Sofije - www.rodina.bg)

Povratak iz Sofije - 23 jun nakon zavrsetka festivala

dolazak u Beograd i Novi Sad 24 juna u jutarnjim satima

 

Cena aranzmana (bus+hotel+vodic): 6.900 rsd (iz Beograda), 7.400 rsd (iz Novog Sada)

Cene dvodnevnih ulaznica: 9.630 rsd (teren-funpit), 6.455 rsd (teren), 7.515 rsd (tribina I), 6.985 rsd (tribina II), 4.870 rsd

(tribina III)

 

Call - Beograd: 011. 322 3300 ili 063. 805 2080

[email protected] [email protected][/font]

 

SONISPHERE FESTIVAL PRVI DAN!

 

SONISPHERE FESTIVAL - METALLICA DAY

Vasil Levski Stadion - Sofija 22. jun 2010

u saradnji sa EVENTIM - SRBIJA www.eventim-yu.com

 

Jun 22, 2010 - 17h

METALLICA - SLAYER - MEGADETH - ANTHRAX - HEAVEN & HELL

 

Polazak iz Beograda - 21 jun u 24h (iz Novog Sada u 23h)

Povratak iz Sofije - 22 jun 1 sat nakon zavrsetka festivala

dolazak u Beograd i Novi Sad 23 juna u jutarnjim satima

 

Cena aranzmana (bus+vodic): 5.050 rsd (iz Beograda), 6.060 rsd (iz Novog Sada)

 

Cene ulaznica: 6.455 rsd (teren-funpit), 4.340 rsd (teren), 5.395 rsd (tribina I), 4.870 rsd (tribina II), 3.280 rsd (tribina III)

 

www.internettravel.rs

 

SONISPHERE FESTIVAL DRUGI DAN!

 

SONISPHERE FESTIVAL - RAMMSTEIN DAY

Vasil Levski Stadion - Sofija 23. jun 2010

u saradnji sa EVENTIM - SRBIJA www.eventim-yu.com

 

Jun 23, 2010 - 17h

RAMMSTEIN - MANOVAR - ALICE IN CHAINS - MASTODON - STONE SOUR

 

Polazak iz Beograda - 22 jun u 24h (iz Novog Sada u 23h)

Povratak iz Sofije - 23 jun 1 sat nakon zavrsetka festivala

dolazak u Beograd i Novi Sad 24 juna u jutarnjim satima

 

Cena aranzmana (bus+vodic): 5.500 rsd (iz Beograda), 6.060 rsd (iz Novog Sada)

 

Cene ulaznica: 6.455 rsd (teren-funpit), 4.340 rsd (teren), 5.395 rsd (tribina I), 4.870 rsd (tribina II), 3.280 rsd (tribina III)

 

www.internettravel.rs

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi ja se trenutno vise interesujem za Metallica day u Bukurestu,i mozda bih imao neke ortake koji bi isli,no ako oni kojim slucajem izgube interesovanje hteo bih da znam da li ima vas koji ste zainteresovani za Bukurest? Odgovorite na pm ili ovde,svejedno... I ako moze neko da mi kaze koliko je cena ovih karata My link u dinarima ili evrima,nije bitno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kombinujem da idem na Manowar u Bukurest :rockdevil::pivopije:

 

 

Info od jedne Ruxia-e iz Bukuresta:

 

"Here is the line-up for Sonisphere Romania:

 

25 June

MANOWAR :rockdevil:

VOLBEAT

+ others

 

26 June

Metallica

Slayer

Megadeth

ANTHRAX

Heaven And Hell

 

27 June

Rammstein

Alice in Chains

Stone Sour

Mastodon

 

Ticket Information:

 

June 25 - Normal Cirlce: 120 Ron (30 Euro), Golden Circle: 220 Ron (54 Euro), VIP Circle: 350 Ron (85 Euro)

 

June 25 & 27: Normal Circle: 185 ron (46 Euro), Goldeon Circle: 290 Ron (70 Euro), VIP Circle: 350 Ron (85 Euro)

 

Subscritions for all 3 days

Normal Circle: 350 Ron (85 Euro), Golden Circle: 490 Ron (120 Euro), VIP Circle: 550 Ron (135 Euro)

 

The number of tickets is limited to 45.000, due to the capacity of the venue. Tickets are available on www.eventim.ro

 

Plsnote prices in Euro are expressed considering today's official exchangerate (4.1 Ron for 1 Euro). The exchange rate is subject tomodifications

 

The location of the fest is Romexpo Complex, situated on Bvd Expozitiei nr 14, same as for last year's show"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto sto bi samo picke i najveci izdajnici trazili karte za festival bez Manowar-a :haha::P:)

 

 

Nema ih,sta sad.

Mozda ih samo privremeno nema,pa ce ih kasnije opet biti,who knows...

 

 

...a mozda i zato sto je u pitanju Rock The City festival,u okviru koga se (da tako kazem) odrzava i Sonisphere festival (drugog dana).

Pa se onda karte za Sonipshere festival prodaju separatisano od ostalih (nema mesanja baba i zaba :haha: ).

Sem ako ces da kupis komplet za sve dane...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Sofija najbolja opcija... Nego, ja nešto razmišljao ono "kad sam već tu" (ako budem uopšte išao na kraju, naravno) da overim i taj Manowar konačno, ali onda se setih, tog dana igramo poslednju tekmu u grupi na SP. :mrgreen: I to baš večernji termin u 20:30...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasi ionako nemaju veze sa fudbalom,bolje ti lepo na koncert,haha :haha:

Nemoj tako. prvi put posle 20god nasi igraju stvarno lep fudbal.

 

Hmm.. pa isao bi ja i na manovar (nisma picka :D) ako bih nasao sa kim da idem do madjarije. :D Gde je lakse/jeftinije otici?? U madjarsku ili bugarsku?

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm.. pa isao bi ja i na manovar (nisma picka :D) ako bih nasao sa kim da idem do madjarije. :D

Ne sv iraju u Madjarskoj (za sad).

 

 

 

Gde je lakse/jeftinije otici?? U madjarsku ili bugarsku?

Pa...ako si u Pirotu,onda znas :haha:

Ovako,iz PA...pa,skoro ti dodje svejedno.

Jedino sto je Bugarska jeftinija (pivo,hrana,ovo-ono).

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na informacijama :D sad jos samo treba naci 16 530 RSD!(a kolko je karta i put za Magic Circle Festival u Sloveniji zajedno sa putom? ako neko zna nek napise xD) Btw jel ovaj internettrave I ubediti ortaka da i on ide... ako nista idem sam, sta mi briga, za ManOwaR i Dia sve \m/ HAIL AND KILL!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...