Jump to content

2009.06.19-27. *Prag, Atina, Sofija, Bukurest...* Sonisphere Festival


Kwlt

Recommended Posts

Promenili ste naslov teme a datum ostao samo jedan.

Vidi stvarno,zaboravio sam na to.

OK,ajde iskombinovacemo nesto...

 

 

EDIT:nije ni ovo bas najsrecnije resenje,al jebi ga...

 

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

sofiaplakat-1.jpg

Molim moderatore da mi ne sklanjaju temu, jer je ovde preglednije .... fala lazo i metal man ;) .

 

 

Sonishpere Festival – Sofija, - Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax , Heaven and Hell ( Black Sabbath with Dio )

 

Pozdrav svima,

obaveštavamo vas da Legacy Promotion organizuje odlazak na najveće Metal dešavanje svih vremena, čuveni Sonisphere Festival koji se održava 22.Jun-a u Sofiji, Bugarska. Nastupaju : Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax i Heaven and Hell ( Black Sabbath sa Ronnie James Dio-om ). Ovo je jedinstvena prilika da vidimo, ovaj po svima, istorijski događaj .

 

Cenu celokupnog aranžmana objavićemo uskoro (kada dobijemo info kolika je cena karte za festival, cena prevoza je 55e).

 

Plan je sledeći : kreće se iz Beograda, gledamo festival, nakon završetka se odmah vraćamo za Beograd.

 

U planu je : mini bus- 25 ljudi , bus 50, xxl bus- 90 putnika. U zavisnosti od interesovanja odlučiće se na kraju sa kojim busom se putuje. Rezervacija mesta kreće odmah! Svi zainteresovani trebaju da posalju mail sa svojim podacima( Ime i prezime, adresa, grad, br.licne karte-jmbg, i broj karata-mesta) na [email protected] .

 

Ukupnu cenu aranžmana objavićemo kada krene prodaja karata . Prevoz će koštati 55e + naravno karta za koncert! Molimo sve zainteresovane da već planiraju/rezervišu svoje mesto , jer može da se desi da karte budu rasprodate u jako kratkom vremenskom roku., tako da bi mi mogli da znamo otprilike koliko karata da rezervišemo.

Legacy organizuje samo putovanje za prvi dan festivala!

 

Detalji oko plaćanja/rezervacija kao i plan putovanja, kao što smo rekli kada saznamo cene karte za festival!

 

 

Pažnja: Svi članovi fan club Legacy-a imaju 5e (500 rsd) popust na celokupni aranžman.

 

Vidimo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema tu neke filozofije za drugi dan, nadjes neki ok hostel rezervises za broj ljudi koji ti se javi. nisi ti razredna pa da odgovaras za djake na exkurziji, ko ne dodje na dogovoreno mesto za polazak kuci, bus ode...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa neam pojma... ne znam dal ima interesenata i za drugi dan... a i malo je heavy akcija da org. 2x dana .... nismo mi bas tolko znalci u ovome pa da se igramo... nije mala odgvoronost jbg.

treba laza da vidi manowar pa da mi pada u neosvest tamo :))

pa jel ima kamp tamo???  mislim ako vec dajem 55EUR za put, bar da ostanemo tamo malo.. Zezanje, pivo, kurve i te fore... :haha:

Evo cena za oba dana:

 

1 nivo, kod bine 92eur

2 nivo stajanje (levo i desno) 61eur

3. nivo (sedenje) se krece od 45 do 65eur otprilike..

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nesto gledam kako da iskombinujem Ganse u BG-u,Manowar u Sofiji i veliku cetvorku (bilo gde) i...dosao sam do kombinacije da 22. odem u Arenu na Ganse,sledeci dan da svratim do Sofije na Manowar i onda produzim do Bukuresta na veliku cetvorku.

Zanimljivo :haha:

 

 

Videcemo dal je i izvodljivo...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

oba dana su dobra, hotel sa 3 zvezdice je 40-50 evra na booking.com, verovatno moze i jeftinije da se nadje...

Jos jedan info sa sofiaeco.com sajta (za one koji bi otisli na oba dana,al ne znaju sta ce sa smestajem):

"Due to the high interest in the festival, the organisers will also setup a camping area, presumably in the nearby Borisovata Gradina park,although the location is yet to be confirmed."

 

Znaci,bice mesta za kampovanje,samo jos nije definitivno odluceno gde ce to biti.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas pricao sa mojima.. Sve su sanse da cu da ostanem i da letujem na kraju u Bugarskoj posle festivala..  :D  Ima li ko da oce da se kupa? :D

 

ja sam planirao da nastavim na more sa drugarima...sad je pitanje da li ce oni ici, hoce li imati pare, i da li ce dobiti godisnji tada...ja sam uvek za more, kupanje i pivo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nesto gledam kako da iskombinujem Ganse u BG-u,Manowar u Sofiji i veliku cetvorku (bilo gde) i...dosao sam do kombinacije da 22. odem u Arenu na Ganse,sledeci dan da svratim do Sofije na Manowar i onda produzim do Bukuresta na veliku cetvorku.

Zanimljivo :haha:

 

 

Videcemo dal je i izvodljivo...

 

Čime se ti baviš i odakle ti pare?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...