Jump to content

2009.06.19-27. *Prag, Atina, Sofija, Bukurest...* Sonisphere Festival


Kwlt

Recommended Posts

pa bez 2l vinjaka + 2l rakije ni ne planiram da krenem.. lol

 

Rece Sloba da je povratna za voz BG-Sofija 4160 din. + 6200 za npr one za stojanje, to je oko 10 000 put i karta.

 

I eto nek ponesemo jos 5000 za trosak i milina!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

JAT-om povratna karta (petak na nedelju) košta 28 hiljada dinara, i ako je koncert na aerodromu k'o Bog, ne mora čovek da putuje okolo naokolo.

Erm... aerodrom Milovice odavno nije u funkciji... internacionalni je Ruzyne i nalazi se na 70km od eventa.

Jbg ja u Prag idem tek u julu, zbog ispita :no: A bilo bi lepo videti Metallicu opet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

@Huszar:castis pivo u Sofiji kad si vec dobio kartu za koncert? :haha: 

 

 

 

 

 

EDIT:

 

 

pa bez 2l vinjaka + 2l rakije ni ne planiram da krenem.

 

I od tebe cu da uzmem porez na promet tamo,haha :haha: 

 

 

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја због вињака не видех Металику на ЈНА. Сећам се укупно два минута. Зато овај пут ништа, а тако бих волео да пообарам Лазу и ММ зато што се курабецају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја због вињака не видех Металику на ЈНА. Сећам се укупно два минута.

Hehe,znaci i ti si imao tih/takvih dozivljaja? :)

 

 

I ja se isto Metallica-e kod nas pre par godina ne secam bas mnogo...ne da sam se nazderao pre koncerta,nego su me uneli unutra :haha::da: 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anyway,info za one koje su se namerili da na ovo idu zeleznicom.

 

 

 

 

Za Sofiju:cena karte u jednom pravcu (BG-Sofija) je ~2150 dinara,povratna je dva puta toliko (nema nikakvog popusta).Ima 2 polaska iz BG-a:ujutru u 7.50 i uvece u 21.15.

 

Za Bukurest:cena karte u jednom pravcu (BG-Bukurest) je ~3560 dinara,povratna je nesto jeftinija posto ima neka varijanta "Bukurest specijal".Ima 1 polazak:u 15.50.

 

Ako hocete lezaj u kuset-kolima,cene su od 6 evra (za kabinu sa 6 lezaja) do 13 evra (kabina sa 2 lezaja).

 

Rezervacija sedista je 3 evra (~300 dinara).

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Sxarp

Ko hoce 26.6. u Bukurest na koncert Anthraxa, Megadetha, Slayera i Metallike, nek se javi sto pre, dok jos ima mesta u kolima!!!

Ovakvu ponudu jos niste videli :D

Karta kosta 53 evra-stajaca (samo njih ima) i kupuje se u eventimu. Ima ih na vise mesta u Beogradu, a centrala je u na NBG prekoputa B92,Bulevar Zorana Djindjica 77 lokal 6, radno vreme od 8-21h, a telefon im je 011/314-9887.

Malopre sam zvao i ima ih jos za 5355din.

Ja sam se organizovao sa jos dva ortaka da idemo kolima (prostranim i pouzdanim BMW-om) do tamo i nazad.

Ima jos dva slobodna mesta, a prevoz sa svim putarinama bi nas izasao 30-35 evra po osobi!

Zvuci predobro da bi bilo istina,e pa istina je. Covek ima urgadjen plin i toliko ispada.

Krenuli bi u subotu ujutru i stigli bi pre 16h. Od 16h otvaraji kapije, a od 17h se redjaju bendovi.

Vratili bi se kad se sve glavno zavrsi,znaci posle metalike. Nas trojca smo normalni ne divljaci (izuzev na koncertima omiljenih bendova:) pa bi takve ljude i preferirali kao saputnike/ce.

 

Javite mi se HITNO na 066/20-22-81

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam,to u Rumuniji je bolje organizovano nego u Bugarskoj.

 

 

 

 

Prvi dan samo Manowar (& guests):http://www.eventim.ro/portal/ro/muzica/metal/rock_the_city_powered_by_sonisphere/195895/performance.html

 

Drugi dan velika cetvorka:http://www.eventim.ro/portal/ro/muzica/metal/rock_the_city_powered_by_sonisphere/195511/performance.html

 

Treci dan ostatak bagre (koje ne moram ni da gledam :haha: ):http://www.eventim.ro/portal/ro/muzica/metal/rock_the_city_powered_by_sonisphere/195894/performance.html

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anyway...

 

 

 

 

Ko se nije odlucio za neki od ponudjenih organizovanih prevoza,a nece ili nema s'kim da ide,moze da se pridruzi nama vozom :)

 

Krece se u ponedeljak uvece (21.15) iz BG-a.

 

Ne bi bilo lose da se dodje nesto ranije,da se zauzme mesto,posto se desava da bude pun voz.

 

 

 

 

 

 

 

Ako se neko odluci da pici iz Srbije u Bukurest na Sonisphere (neko mozda iz Sofije planira da ide za Bukurest? :ph34r: ) neka mi se javi na [email protected] pa da se dogovorimo da se vidimo tamo i prozderemo koje pivo pre svirke :pivopije: 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto stižem oko 20h u Bg potražiću te na željezničkoj da  :pivopije:  za srećan put.

 

 :pivopije: 

 

EDIT:pitaj sa kog koloseka krece voz za Sofiju (trebalo bi 3. - 4. - 5.).

 

 

 

 

 

ovaj me na Lazu podsjeća

 

Hahahaha,idi u kurac :haha: 

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto zbog mene? :)

 

 

Inace,imao sam malih problema sa kartom (pljustala je kisa i padao je jebeni grad prvi dan :udri: ),ali na kraju je sve bilo OK i usao sam sa sjebanom kartom koja je bila u delovima :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...