Jump to content

In From The Cold


VoivodBG

Recommended Posts

Evo poslaću ti ja, samo ostavi mejl ili tako nešto.

Ne treba Lelek, ti si se vec pokazao... Ako bas insistiras postavi ga ovde...

 

Pazi ovo molim te:

http://nocturnemagazine.net/raport/50/hardcore-solution-soulcage-fullsize-discord

http://nocturnemagazine.net/raport/44/eufobia-bane-kolac-i-dark-dawn-route66

http://nocturnemagazine.net/raport/52/barf-2011

http://nocturnemagazine.net/raport/39/prvo-vece-lf-festivala-dza-ili-bu-i-eyesburn

 

I hocete Press Akreditacije? Ajde nemojte vise da se bavite ovim molim vas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako, poenta nije u naplacivanju bilo kakvih razlika, ne trebaju meni te pare niti sam u minusu zbog toga tako da nema potrebe da ispadas dzek za 700 dinara.

Drago mi je da si postavio taj screenshot jer se tu jasno vidi kako sam ja odgovorio i da akreditacije nisu spomenute. Na kraju krajeva, preko fejsbuka moze svako da se javi i predstavi kako hoce.

Vi ste novinari, posao vam je da "ronjate po netu, ne bi li saznali kada neko organizuje koncert, pa da brže bolje objavite to što taj neko radi."

In From The Cold je imao dosta svirki po Beogradu i nikada niste bili zainteresovani za bend a sada kad smo doveli K2B doleteli ste kao muve bez glave.

Necu da ispada da lazem i izmisljam, mislim da je jednom prilikom za nocturne izasla neka recenzija naseg ep-a ali nisam siguran...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja primam sve mailove i poštu koja stiže našoj redakciji.

 

APSOLUTNO NIKADA nisam dobio ni mail, ni CD/EP ili šta već

da bih imao na osnovu čega da pišem.

 

Ako ćeš iskreno, zvuk koji vi svirate je meni blizak, imam vaš CD u svojoj kolekciji i poštujem to što radite.

To što nisam u mogućnosti da često dolazim na svirke, to je moj lični problem i apsolutno ne moram nikome da se pravdam

zbog toga.

 

Ovde se ne radi o teranju inata, o želji da ispadnem džek ili šta već.

 

Za koncert sam ja saznao putem FB i to na dan koncerta, prosto nisam imao pojma da će ga biti.

A prilično pratim šta se dešava, pa je prosto nemoguće da mi šta promakne, ali eto desi se.

 

Mail: [email protected] je UVEK otvoren ZA SVE BENDOVE da nam pošalju BILO KAKVU informaciju koja treba da se objavi.

Kako za vas, tako i za druge.

 

Sada, o tome koji novinar je kompetentan da piše članak je isto raspravljati o tome koji čovek je sposoban da svira neki instrument.

Neko će misliti da je do jaja, neko da je sranje.... i to je prosto tako.

 

Čovek je izneo svoje mišljenje, to nekoga boli, nekoga ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Sada, o tome koji novinar je kompetentan da piše članak je isto raspravljati o tome koji čovek je sposoban da svira neki instrument.

Neko će misliti da je do jaja, neko da je sranje.... i to je prosto tako.

 

Čovek je izneo svoje mišljenje, to nekoga boli, nekoga ne.

Gresis mnogo, postoje vrlo jasni parametri, ali kad je neko potpuno neinformisan logicno je da tako nesto lupi.

A za proces "iznosenja misljenja", treba osim kompetentnosti, malo razmisljanja, pa proveravanja, pa tek iznosenje na kraju. vama je izgleda bitno da za dzabe udjete na svirku.

Edited by Talvi
Malo kulture, pliz.
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gospodine Dragojloviću, ja vas molim da ukoliko imate neke lične frustracije vezane za naš magazin ili su možda vezane za određenu personu u našoj redakciji, da je rešite na drugi način.

 

Molio bih moderatore da odreaguju, pošto je pisanije dotičnog, koji voli da ga oslovljavaju sa gospodin, neprikladno i uvredljivo.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto? bas je ql taman smo dosli do zanimljivog dela :D

 

Gospodine Dragojloviću, ja vas molim da ukoliko imate neke lične frustracije vezane za naš magazin ili su možda vezane za određenu personu u našoj redakciji, da je rešite na drugi način.

 

Molio bih moderatore da odreaguju, pošto je pisanije dotičnog, koji voli da ga oslovljavaju sa gospodin, neprikladno i uvredljivo.

Untitled-2.jpg

 

Untitled-1.jpg

Sto? bas je ql taman smo dosli do zanimljivog dela :D

 

 

[

Edited by LudiDzukatz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo da napomenem da sam vas (bend) pohvalno naveo u recenziji "Message From The Other Side" kompilacije. :D

 

A što se tiče cele rasprave, vodite je na civilizovan način jer ne bih da brišem postove zbog vređanja pa da onda ispadne da ih brišem jer podržavam ovoga ili onoga.

 

Samo kulturno, moliću.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo da napomenem da sam vas (bend) pohvalno naveo u recenziji "Message From The Other Side" kompilacije. :D

 

A što se tiče cele rasprave, vodite je na civilizovan način jer ne bih da brišem postove zbog vređanja pa da onda ispadne da ih brišem jer podržavam ovoga ili onoga.

 

Samo kulturno, moliću.

Hahahahaaha

Neverovatno, Nokturnovac Moderator... Vredjanje? Istina vas vredja? Nemojte samo da placete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi, stari - da ja imam ikakav problem sa svom ovom govorancijom ja bih davno zaključao temu i pobrisao postove, no ja vam sugerišem da komunicirate sa nekom osnovnom kulturom baš zato što bih da izbegnem te "Nokturnovac moderator" situacije.

Onda lepo izbrisi sve i ne smaraj sa finocom a svirka u Zrenjaninu ce uskoro pa dodji da nas cujes, stavicu te na ...spisak :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada, o tome koji novinar je kompetentan da piše članak je isto raspravljati o tome koji čovek je sposoban da svira neki instrument.

Neko će misliti da je do jaja, neko da je sranje.... i to je prosto tako.

 

Čovek je izneo svoje mišljenje, to nekoga boli, nekoga ne.

Nikako da shvatiš u čemu je poenta. Mišljenje je mišljenje, kao što kažeš, svako ima svoje i tu ne može da se prigovori. Sa tim se, valjda, svi slažemo.

 

Prisustvo ovog momka na koncertu u svojstvu novinara je ravno situaciji u kojoj bih ja pisao recenziju power metal albuma. Niti volim taj pravac, niti me zanima. Dakle, treba slati sposobne ljude koji se razumeju u ono čemu će da prisustvuju. To je pitanje kompetentnosti. Kada sam bolestan, idem kod doktora, a ne đubretara, jer je doktor kompetentan za ono o čemu ću da mu pričam.

 

Nadam se da je jasnije i da nećeš nastaviti da pričaš kako se ljudi žale na nečije mišljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako da nabavim album?(pitajuci to pitanje cinicno se osmehnu znajuci unapred da ce se album moci nabaviti preko pp na yumetalu ili postom)..

 

ako te zanima disk, posalji mi poruku..

ako te zanima download

 

DOWNLOAD LINKS!!!!

IN FROM THE COLD - Anxiety Fix 2009 - samo ovo izdanje postoji na disku.

 

 

IN FROM THE COLD - Ghostsongs Ep 2010

 

 

IN FROM THECOLD - "From Within & With Many Names" promo CD 2011

 

 

IN FROM THE COLD - "22092011 - Raw, dirty, drunk & all up in smoke!" (live)

 

 

ENJOY!!!!!

 

IFTC

Edited by =sleepy=

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

eo nekih linkova sa svirke u novom sadu pre nekoliko meseci... pa koga interesuje neka slusa i gleda ;)

 

In From The Cold - "Chtulhu Fhtagn" (live at CK13 Novi Sad)

 

In From The Cold - the gambler (live at ck13 novi sad)

 

In From The Cold - "the wizard (black sabbath cover)" live ck13 novi sad

 

NEDELJA 20.05.2012

KC GRAD, Beograd

 

SEVEN THAT SPELLS

 

STONEBRIDE

 

IN FROM THE COLD

 

USKORO VISE DETALJA, TEMA I PLAKAT!

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...