Jump to content

Navijači


kuruz

Recommended Posts

Мени ујак рече да су увек играли леп фудбал па су их готивили људи. Са друге стране опште је познато да су усташе и Шиптари увек били ведете НК партизана а има људи који навијају за тај усташко-фашистички пројекат.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

matori titovac...verovatno se na popisu izjasnio kao jugosloven...

 

Веровао или не, Хајдук је основан као српски клуб, осниваче су им Аустријанци хапсили због великосрпске пропаганде. А и не знам да су Хрвати ишли у хајдуке.

 

Причао је мени ујак да је у Војводини био пун курац навијачких клубова Хајдука,каже да је Хајдук после Звезде можда био и најпопуларнији клуб у СФРЈ.

 

У Петроварадину постоје групе Торцида Петроварадин и БББ Петроварадин. У ствари, постојале су док им Фирма није скинула заставе. Док су постојали, курчили су се доста по Новом Саду, писали БББ ''за дом спремни'' и ''убиј Србина'' пре неколико година.

Edited by iron will

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени ујак рече да су увек играли леп фудбал па су их готивили људи. Са друге стране опште је познато да су усташе и Шиптари увек били ведете НК партизана а има људи који навијају за тај усташко-фашистички пројекат.

 

Tacno tako. :da:

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Веровао или не, Хајдук је основан као српски клуб, осниваче су им Аустријанци хапсили због великосрпске пропаганде. А и не знам да су Хрвати ишли у хајдуке.

 

Први пут за ово чујем,где си то чуо?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Веровао или не, Хајдук је основан као српски клуб, осниваче су им Аустријанци хапсили због великосрпске пропаганде. А и не знам да су Хрвати ишли у хајдуке.

 

 

 

У Петроварадину постоје групе Торцида Петроварадин и БББ Петроварадин. У ствари, постојале су док им Фирма није скинула заставе. Док су постојали, курчили су се доста по Новом Саду, писали БББ ''за дом спремни'' и ''убиј Србина'' пре неколико година.

 

nisam znao ovo za hajduk...

 

 

to za pezos je normalno,tamo je pun kurac hrvata...sada manje nego pre,al ih ima...ulice sve po nekim ustasama dobile imena...

 

ne secam se bas da je bilo tih kurcenja po gradu od strane tih iz pozosa...to sto je ostalo,to su sve babe i dede...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://srpskenovinecg.com/stav/2281-vladislav-sotirovic

 

Последњи пасус. Зар ви стварно мислите да су Хрвати ишли у хајдуке? :mrgreen:

Да не говорим о томе да су некад Срби били већина на територији Далмације.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

'' ЧИСТА ЉУБАВ!

Данас су навијачи Слободе присуствовали прослави школске славе у Основној школи "Миодраг В.Матић" која окупља децу са посебним потребама са територије читавог Златиборског округа. Борци за Слободу су узели учешће у реализацији мини позоришне представе "Св. Сава", а након представе су поделили и 21 пакетић. На крају сви учесници и навијачи заједно су се сликали испред заставе "Чиста љубав" шаљући на тај начин поруку да без обзира што смо различити љубав је покретачка снага која нас све спаја! ''

 

http://www.dodaj.rs/f/3V/1R/3lwu4rSF/2hmn8s7.jpg

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...