Jump to content

2010.08.12-14. *Josefov, Czech Republic* Brutal Assault 2010


Talvi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Line-up is changing: BARREN EARTH for KYPCK

 

Finnish band KYPCK has cancelled all their summer shows including BA festival. Here is their official statement: “We unfortunately have to cancel our performance at this year's Brutal Assault. The circumstances regarding the band, our new record company and our new album are chaotic to say the least, and we feel it is better to cancel now than 2 days before the festival when flights, hotels etc. would have already been paid for. We deeply apologize to the organizers and everyone who was looking forward to the show.”

 

KYPCK is dead, long live the BARREN EARTH! Finnish “all-stars” group, comprised of members of other bands like SWALLOW THE SUN, AMORPHIS or MOONSORROW, will present their debut album called „Curse of the Red River“ which is a progressive epic that draws you in and holds you by the head while it transitions through atmospheric, brutal, melodic passages that massage the ear and punch the gut.

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mene zanima isto prevoz, mada kontam da mozda odem par dana ranije i da izblejim po Brnu...

Sto se tice VIP kampa, ja imam dva mesta u chadoru, s obzirom da ekipa koja je trebala da ide sa mnom nema kinte/godisnjeg, a ja vec rezervisao tri mesta...

Ako je neko u fazonu da sheruje shator, vunderbar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glupe zeleznice !!!

Danas isao da proverim cenu - BG-PR - 102 EUR jedan pravac - 142 EUR povratna, za put od 900km ?

:violent::violent: I jos rezervacije idu 2 MESECA UNAPRED !?!?!?!

Za te pare ima avion (165EUR, ako ne laze e-bookers), a bus je duplo jeftiniji...

 

 

Ja sam u fazonu da otpalim u nedjelju u Prag (Brno na kraju izadje skuplje kad se sve sabere) busom i izblejim do srede u nekom smestaju. :pivopije:

:meshuggah:

To mu dodje taman tih 70 jura razlike (ako ne racunam bahanalije koje su vrlo izgledne da se zbiju u Pragu)

Uruche, najebali smo !!! :rockdevil:

Edited by AnaLizator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bus je ovaj Lastin, malo su svi nashi zasrali na svim autobuskim sajtovima...

 

Elem, polasci:

sredom u 12:00 iz BGa, stize se oko 05:30 ujutro (znaci da ovo poprilicno otpada sto se mene tice...

nedeljom u 08:00 stize se oko 01:30 ujutro u Prag

cena : 4200din jedan pravac, 7600din povratna...

 

Jos jedna zanimljivost je da je moguce da 11.08.2010 i nema uopste busa za Prag, posto samo taj termin mi izbacuje da polasci ne postoje (moguce je i da tripuje,doduse)...

 

gledao sam i aranzmane za hotele od nedelje do srede (znaci, cene su za TRI spavanja):

jednokrevetne (najskuplja varijanta, za solo drinkere): od 78EUR do oko 125EUR (sve su kombinacije bed&breakfast)

 

dvokrevetne : od 138 do 175EUR

 

trokrevetne : od 150 do 230 EUR

 

cetvorokrevetne : od 160 do 250EUR

 

sve su smestaji u reonu do oko 15-20minuta od centra praga (vecina su bas u centru), dalje ima i jeftinijih, ali je to isto kad uracunas gradski prevoz...

 

Buseva i vozova za Jaromer ima na svakih po sata-sat, cene su oko 6-8 EUR u jednom pravcu (2 sata puta).

 

 

Bila bi dobra varijanta da se iskombinujemo ako nas ima dovoljno da u nekom hotelu uzmemo tro ili cetvorokrevetnu sobu, to mu dodje 50-60 evrica, sto nije lose, taman razlika sto se daje za voz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, ja ne znam sta bi sa onim organizovanim odlaskom sto je Frubi pricao da ce da bude.

 

Iskreno, meni se ne ide busom, proputovao sam pola Evrope vozom pre 3 meseca i to je jedna prokleto dobra stvar u svakom pogledu. A u Pragu ima hostela za 12-13 evra vece, samo treba putovati lagano :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa znam da ima i jeftinijih hostela, samo nisam nasao na netu (sve sto sam video je bilo van praga, pa se putuje po sat vremena do centra...

 

Daj neki dobar sajt gde moze da se bookira onlajn, ako znash, ja sam gledao na jer je dosta pregledan...

 

A inace, s obzirom da treba nosati shator,vrecu i jos 300 kuraca, "trevl lajtli" ne pije bash vodu u mom slucaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

moja preporuka ti je AZ Hostel, tu je ortak bio i mozes da rezervises preko maila. U centru Praga maltene. A ne znam gde si gledao, www.hostelworld.com ti je prilicno ok.

 

OH SNAP

 

cekaj, kakvo nosenje satora, ja sam se istripovao upravo, da li to znaci da ne ides u VIP, ja sam prilicno siguran da su mi uracunali najam satora, ali onog manjeg. NjTF?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do jaja, po ovim cenama to izidje manje od 40evra po glavi...

 

Da si gledao na BA forumu , shvatio bi da nigde ne dobijas sator, vec placas rezervaciju za sator mesto u VIP kampu (jer je broj mesta ogranicen, jelte), to su jedno mil;ion puta napomenuli jer su se lose izrazili u obavestenju...

 

EDIT

Evo:

 

Shindy said 14/05/2010 10:13

Festered

well, if your tent is a small size, you pay 50CZK for it no matter how many persons will be using it. I can imagine a situation when it is nice to have 2 other people in a very small tent :-)

 

and you have to bring your own tent, we do not provide tents.

Edited by AnaLizator

Share this post


Link to post
Share on other sites

a,jebem ti sranje... dobro si mi rek'o, ja sam se regovao na taj forum davno i toliki je bio raspad u svakom pogledu da sam ga batalio i naravno, sad su nasli da stavljaju stvarno bitna obavestenja. Fala lepo :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzasan taj forum, mozes da su registrujes ali ne mozes onda da otvoris temu.

 

i da, to za besplatan sator se izgleda istripovao moj glupi ortak amerikanac koji je trebao da ide.

 

niggaz can't readz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo inace sta mi rece chika Shindy :

 

Epidemic said 16/07/2010 12:23

Wednesday?

As I figured to come on Wednesday afternoon, I just wish to know are there any program/warm-up plans for that day ?

(like domestic or demo bands)

If there are, can i get some more info on it?

 

Shindy said 16/07/2010 14:40

Epidemic

yes there will be only domestic bands playing, probably 6-7 bands. more info will come next week. and yes you will get info on the bands incl. myspace links

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...