Jump to content

2010.08.12-14. *Josefov, Czech Republic* Brutal Assault 2010


Talvi

Recommended Posts

Pa, bolje da se plati skuplje, a da putujemo normalno, nego drznedaj, al' za male pare. Kolika je razlika u ceni izmedju kombija i mini busa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajte neku listu bendova formiranih 1995. a da su se sad zdali u slavlje. :haha:

 

Nas'o je. :haha:

 

* Agalloch

* Borknagar

* Ensiferum

* Shadows Fall

* Slipknot

* Solefald

* Kraljevski Apartman

* Moonsorrow

* System of a Down

* Thyrfing

* Xasthur

 

Xasthur precrtati, Moonsorrow je vec potvrdjen... Samo da nije Apartman! :haha: Mozda Agalloch, jbt. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pf! Jeb'o ti takav ,,organizovan" prevoz kad putujes od Bg-a do Budimpeste, pa onda presedas i cekas bus za Prag, pa onda od Praga do festa kud koji mili moji jos 130 km, a da pritom ne govorim o ljudima koji prethodno moraju da dodju do Bg-a. Ako idem pesaka do festa, kostace me 0 evra, ali nije u tome poenta.

Ja nisam pricao o organizovanom odlasku u Prag na taj festival vec o nekom alternativnom nacinu kako stici do Praga(i druge velike gradove u Evropi) za sitnu lovu. Ti bi mozda dao 150 eura za voz do Praga i nazad i posle festivala odmah kuci, a ja bi za tih 150 eura pre odabrao "orangeways" i prenociste u nekom hostelu za 15 eura pa ostanem i sutradan u Pragu i lepo istusiran i naspavan idem kuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti bi mozda dao 150 eura za voz do Praga i nazad i posle festivala odmah kuci, a ja bi za tih 150 eura pre odabrao "orangeways" i prenociste u nekom hostelu za 15 eura pa ostanem i sutradan u Pragu i lepo istusiran i naspavan idem kuci.

Slazem se sa ovim...Mislim,otici u Cesku,a ne obici Prag,nego ici Bg-selo gde je festival-Bg,bezveze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa ovim...Mislim,otici u Cesku,a ne obici Prag,nego ici Bg-selo gde je festival-Bg,bezveze.

Ja idem na fest, a za Cesku me zabole. Taj fest je mogao da bude u bilo kojoj zemlji i isto bi mi se hvatalo. Jednom sam istovremeno otisao na jedan fest u inostranstvu i bio turista i zesce sam pojeo govna. Od tad pravim veliku razliku izmedju te dve stvari. Veliku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada ja odlucim da idem na neki fest, obicno bendovi krenu da odustaju, a kao zamene se ubacuju kojekakve budalastine...

Ovaj put kanda ide malo drugacije, svaki dan sve bolji i bolji bendovi, tako da ce ili da nas onaj meteor pogodi malo ranije, ili necu dobiti pasos na vreme...

:bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo vam link nekog Madjarskog low cost bus prevoznika

http://www.orangeways.com/

 

Karta u jednom pravcu Beograd-Budimpesta je 14 eura. Budimpesta-Prag je mislim 16 eura. Znaci mozete do praga za 30 eura.

 

Orange Ways još uvek nije ubacio Beograd u svoje redovne linije, to je trebalo da bude od februara ali je pomereno za jun (čini mi se), a ko zna možda opet pomere taj datum....ne bih se ja uzdao u neku kompaniju koja još nije ni počela sa radom u našoj zemlji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, Google Translate prevod teksta na ceskom sa sajta:

 

One of the headliners Brutal Assault festival becomes a band ... ... ...!

 

Something you are missing the title? If so, concentrate on Monday, the 12th April. On this day at this site will name a band that you sit on your ass. Bands that of 15th Anniversary year make a real holiday. Enough talk, watch www.brutalassault.cz on Monday. Tickets for a discounted price only available until April.

 

Da vidim i to. :haha: Ko slavi 15 godina rada ove godine?

 

Ne znam po čemu si zaključio da je bend taj koji slavi 15 godina rada, kaže da bend od petnaestogodišnjice festivala pravi praznik.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj, ako ispadnem tutumalj neki i ne odem ima da izedem svoja muda.

 

mada ono, najverovatnije idem, znacu za jedno mesec dana najkasnije(ako ne i ranije) sigurno dal' idem ili ne :D

 

inace i meni je bzvz da odem tamo a ne obidjem Prag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...