Jump to content

2010.08.12-14. *Josefov, Czech Republic* Brutal Assault 2010


Talvi

Recommended Posts

Sto se tice opcija i prevoza, imate i Lastin bus, jedino je smor sto ide samo 2x u toku nedelje. Karta ne bi trebalo da je vise od 60-70e. Ja bih isao najverovatnije tako (kad bih isao), par dana ranije odem i vratim se par dana posle festa, vidim Prag jos jednom, jer je prelep. Ako neko hoce da se guzi po hostelima, ja sam bio u Hostelu Vesta, koji se nalazi u zgradi glavne zeleznicke stanice, pristojan i jeftin (10e je bilo nocenje tada).

 

Edit: 7600 povratna. http://www.lasta.co.rs/red-voznje/381/cene-medjunarodni-saobracaj

Edit 2: tek sad kontam da je to na 130km od Praga, tako da kontam da smestaj otpada :D

Edited by Simadin

Share this post


Link to post
Share on other sites

@personal demon: pa daj neke informacije onda, tvoja iskustva i slicno. sta i kako za put, smestaj i sl?

 

Oba puta smo isli nas 4 kolima,to mozda nije najpovoljnije ali je najzgodnije.Smestaj u kampu kao i vecina ljudi,kamp postoji pokraj prostora festivala ali kamp je zapravo i svuda po gradicu.Autom je prakticnije jer je lakse skoknuti i natovariti gepek pivom,i ove voznje vozom koliko znam ne idu direktno do Josefova.Inace Josefov je stari grad/tvrdjava u sklopu grada Jaromera. Jeftinoca,dobra hrana i cuga,na festival area je pivo 1 euro,to necete naci nigde u blizini.U trgovinama i duplo jeftinije.Sam festival je odlicno organiziram,jedine zamerke bile su na neke sitnice,tipa wc-ovi tusiranje i to,ali i na tome opasno rade i sa time nema problema vise.

Ako vas zanima nesto konkretno,pitajte.

Edited by Personal Demon

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde ima informacija o smestaju lokalnom i hostelima?

 

meni ce biti tu ortak iz amerike koji ce malo da putuje po evropi pa ce sigurno imati i prtljag i laptop pa nesto ne bih ostavljao sve to u sator da neki rus pisa po stvarima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosle godine je bolji lineup bio, ove godine dosta slagera, isto evrovizija, i ovaj Watejn, zato je Nocturno tude. Ajte ljudi organizujte se pa da pijemo jeftini ceski alkohol i deremo masne Cehinje, toga ima na bacanje. Organizujte kakav kombi, najjeftinije cete proci. I onaj ko misli da ce pogledati sve bendove koji ga interesuju nek odmah otpise tu ideju, nema se ni snage, ni vremena.

 

Jebo bendove, bitno je druzenje,pice, i tako to, ajte sad se organizujte u miru i veselju.

 

E, ovako, narode, sad ozbiljno, imam kakav-takav info.

 

Devojka iz HR koja je isla prosle godine kaze da je uzela direktan voz Zagreb-Prag (a to imamo i mi iz Beograda, bar kako kaze sajt Zeleznica Srbije), putovala je sa jos trojicom ljudi i povratna vozna karta je kostala oko 60 evra po osobi, tako da bi i odavde trebalo da bude slicno, valjda. E sad, ona nije isla skroz do Praga nego je izasla u Pardubicama (put je trajao oko 14-15 sati, racunajte slicno trajanje i odavde - na sajtu kaze 15 sati do Praga), to je na oko sat vremena voznje od festivala i uzela je lokalni voz do tamo. Vazan deo price je da tamo uopste nije kupila kartu jer je u vozu bilo nekoliko stotina ljudi "sumnjivog" izgleda pa kondukter nije ni pitao za kartu. :haha:

 

Sve u svemu, ne zvuci toliko tesko kao sto smo mislili. :haha:

 

Kombi ljudi, kakav voz. Iznajmite kombi i svoji ste ljudi, mozte pit,radit sta hocete a nece vas izaci vise od 60 eura sa gorivom zajedno. Joj Talvi da mi je tebe vidjeti i tvoju namjeru da pogledas sve bendove koje si naumio, ako to uspijes pored one hrane, piva od 1 euro i onih kurvi onda cu ti se pokloniti kao kakvom bozanstvu pred masom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da ce malo vise da kosta da platis lika sto vozi kombi da bleji u nekom ceskom selu tri dana sa ruskim metalcima.

 

Nadjoh na nekom forumu informaciju da ce vrlo vjerovatno Gorguts biti potvrdjen...to bi bilo fino.

 

 

samo fino?

 

narocito zato sto sviraju kevin i colin iz distritmije sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ili nisam uopste primetio ili su tek sad dodali Candlemass :o

 

Meni su oni u top must see bendova

 

Kombi ljudi, kakav voz. Iznajmite kombi i svoji ste ljudi, mozte pit,radit sta hocete a nece vas izaci vise od 60 eura sa gorivom zajedno. Joj Talvi da mi je tebe vidjeti i tvoju namjeru da pogledas sve bendove koje si naumio, ako to uspijes pored one hrane, piva od 1 euro i onih kurvi onda cu ti se pokloniti kao kakvom bozanstvu pred masom.

 

Ja idem tamo zbog muzike :redface:

 

Nadjoh na nekom forumu informaciju da ce vrlo vjerovatno Gorguts biti potvrdjen...to bi bilo fino.

 

To bi bilo bolesno! Da li sviraju sta sa debija, majku im...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj Talvi da mi je tebe vidjeti i tvoju namjeru da pogledas sve bendove koje si naumio, ako to uspijes pored one hrane, piva od 1 euro i onih kurvi onda cu ti se pokloniti kao kakvom bozanstvu pred masom.

 

Moze se jesti i piti i dok se gledaju svirke. ;) E, a kurve bi vec mogle da mi odvuku malo paznje... :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugovi borci,

upravo mi se javio organizator festivala ( moj odlican prijatelj ) , zeli da mu pomognem oko promocije festivala u nasoj zemlji i da organizujem prevoz na festival....

 

Rekao sam mu kakava je situacija.... razmislite malo sta i kako , pa mi javite ovde ... ako vam to bude interesantno, ja znam jedno 5-10 ljudi koji bi isli sigurno... tako da mini bus/kombi bi mogao da se skrpi...

 

Mozda uspem i da izvucem da nam da popust na karte na festival, tako da mozda uspemo da se iskombinujemo nesto jeftinije da prodjemo ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...