Jump to content

Куцамо на врата заборављених асова


Мајор Гашпар

Recommended Posts

https://en.wikipedia.org/wiki/Lu%C3%ADs_Oliveira

 

Сећа ли се ко овог цара? Легенда Каљарија из златног доба Калча кад је црногорска телевизија емитовала преглед лиге.

Свака најава утакмице коју је играо Каљари код Црногораца је почињала:"За Каљари су играли Оливеира и Панамац Дели Валдес".

 

Или у случаку Милана:" На клупи је био наш Дејо Савићевић".

 

"За Падову је играо Американац Лалас".

 

"За Ђенову је играо Чех Скухрави".

 

Какви су то култни прегледи били. :rockdevil:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam 27 godina. sećam ga se kroz maglu, kao i tih cg pregleda, indirekta, top fudbala... stručnog saradnika paskućija...

 

 

"За Падову је играо Американац Лалас".

 

 

e, to je bio imperator.

 

lalas.jpg

 

lalas-ap_7871a.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја се сећам тија прегледи италијанске лиге недељом у 7 увече, много добра ствар.

Upravo tako , uvek je neki crnogorac vodio emisiju , možda je čak i bila na RTV CG , ne mogu da se setim , tada niko i nije pratio druge lige sem Serie A .

 

Сећа ли се ко овог цара? Легенда Каљарија из златног доба Калча кад је црногорска телевизија емитовала преглед лиге.

...

Ne pročitah predhodnu stranu , dobro se sećam , RTV CG bejaše .

 

Ma kakvi,nista nije ni blizu Memedovica.

Bokserska emisija je zakon bila . Mada i sad mi se svidjaju njegove emisije . Memedović>>>Lazanski . Edited by Hail Metal
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Је л' се сећате оне емисије на РТС где су долазили разни тренери, играчи, стручњаци... и прогнозирали предстојеће коло? Фазон, сваки пут више од пола буду трознаци. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

и у понуди спортске прогнозе су били само Италијани

Da da dobro kažeš , drug i ja , još smo u osnovnu išli , pitali za savet nekog dedu iz kraja koji je radio navodno u Italiji nekad i razume se u fudbal da nam da tipove , sve je omašio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...