Jump to content

Куцамо на врата заборављених асова


Мајор Гашпар

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

pa ja pamtim to finale sasvim drugačije, Bajern se nakon što je postigao onaj kilavi gol povukao i stalno branio

 

Mančester je navaljivao čitavo vreme i isplatilo mu se

 

čitavo finale govorio sam sebi da Bajernovi igrači igraju ko pičke, sad ispade vi pričate da su imali više šansi

 

možda par kontri, ali bolji nisu bili bre

 

eo, iskopao sam i statistiku, mada je čudno koliko nigde ne može da se nađe statistika, i ovo nije sve

 

Junajted više šuteva direktno na gol, više kornera, i na kraju i više golova

http://www.mirrorfootball.co.uk/incoming/article5394.ece/BINARY/Manchester+United+2-1+Bayern+Munich

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trlaja,u sut na gol se racuna i kada nego rokne sa 50 metara a golman uhvati bez problema.Korneri tek nisu nikakav pokazatelj.Ja pricam o gol sansama,a ne sutevima na gol.I naravno,ja ovo pricam po secanju,davno je bilo jebiga.Meni je ostalo u secanju da je Bajern imao mnogo vise sansi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jebo te, razumijem da grobari imaju kompleks od Zvezde (jebala ih godinama i jebaće ih opet) ali da ti imaš kompleks od Rome koja je 5 puta manji i manje uspješan klub od Juventusa, stvarno mi ne ide u glavu.

 

:haha: :haha: :haha: :haha:

 

Ti si za posmatranje.Ruku pod ruku sa Trlajom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ok, pošto sam danas odlično raspoložen, pa neću ni da odgovaram četničkim gnjidama koje misle da će nešto da reše banovanjem (nekad klanjem), neka mi neko kaže ko je taj Lalić, jel to Guardian, pa da mu lepo i ja reknem koju

 

dosta više da pacijenti polomljenih vilica i huliganskog mentaliteta iživljavaju svoje komplekse na meni

Share this post


Link to post
Share on other sites

minimalno odsustvo ti nije sređeno preko Lalića, njega ne poznajem

a drugo, kad prestaneš da sereš o Tačiju i Kosovu po svim temama, odnosno da pričaš budalaštine na sve strane, neće biti iživljavanja

 

dakle smiri se rođače, smiri se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

jbt, ti koji si došao prekjuče na forum pitaš mene ko je Smorock

 

dobro, znači Guardian je Lalić, ima da rešimo više ovu korupcionašku aferu u nižim redovima

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...